Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam was wszystkich bardzo serdecznie.

Zaczynam w tym roku budowe w okolicy Nadarzyna. Muszę przyznac ze wszystkie papierkowe sprawy poszły jak narazie rewelacyjnie. Teraz juz lada chwila odbieram pozwolenie na budowe i zaczynam. Tylko niestety mam jeden ale za to ogromny problem. Nie znalazłam jeszcze ekipy budowlanej, ktorej mozna by bylo powierzyc ta inwestycje. Czy macie moze namiary na kogos godnego polecenia. Z góry dziekuje.

Buziaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba niedługo rozwiążą tą naszą grupę :D:D:D:D

piszą tylko ze 4 osoby :(:(:(

 

może nie rozwiążą ;-)

 

w tym tygodniu odebraliśmy pozwolenie na budowę ze Starostwa w Grodzisku !!czekaliśmy jedynie 6 tygodni ;-)

 

teraz zostało już "tylko" załatwienie kredytu i na wiosnę możemy zaczynać!

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Co sądzicie o poniższych stawkach za robociznę instalatora ogrzewania, wody i kanalizacji...

150 zł/punkt - gdzie punkt to doprowadzenie ciepłej, zimnej wody i odprowadzenie kanalizacji

450zł - cyrkulacja wymuszona pompą

250zł - za pętle podłogówki

300zł za szafkę z rozdzielaczami

no i kotłownia w zależności od wyposażenia 1500-2000zł

 

Senser,

czytałem na forum że jesteś zadowolony z ekipy od miksokreta, możesz ich polecić? Jeżeli tak prosze o namiary. Wylewkę z miksokreta trzeba jakoś pielęgnować? Jak np strop?

 

Pozdrawiam

Tamlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkich bardzo serdecznie.

Zaczynam w tym roku budowe w okolicy Nadarzyna. Muszę przyznac ze wszystkie papierkowe sprawy poszły jak narazie rewelacyjnie. Teraz juz lada chwila odbieram pozwolenie na budowe i zaczynam. Tylko niestety mam jeden ale za to ogromny problem. Nie znalazłam jeszcze ekipy budowlanej, ktorej mozna by bylo powierzyc ta inwestycje. Czy macie moze namiary na kogos godnego polecenia. Z góry dziekuje.

Buziaki :D

 

a konkretnie co to za miejscowosc? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gawel Wysłany: Nie, 21 Styczeń 2007 01:14 Temat postu:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

pati82 napisał:

Witam was wszystkich bardzo serdecznie.

Zaczynam w tym roku budowe w okolicy Nadarzyna. Muszę przyznac ze wszystkie papierkowe sprawy poszły jak narazie rewelacyjnie. Teraz juz lada chwila odbieram pozwolenie na budowe i zaczynam. Tylko niestety mam jeden ale za to ogromny problem. Nie znalazłam jeszcze ekipy budowlanej, ktorej mozna by bylo powierzyc ta inwestycje. Czy macie moze namiary na kogos godnego polecenia. Z góry dziekuje.

Buziaki

 

 

a konkretnie co to za miejscowosc?

 

 

 

Witam ponownie!!! Tak konkretniej to Stara Wieś.

Dziękuję Gawel za zainteresowanie. Jest tak cięzko kogos znalezc do budowy ze szok, albo ceny sa z kosmosu albo ekipy z ktorymi cieżko sie dogadac.

Z jakiego rejonu Ty jestes??

Pozdrawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich grupowiczow serdecznie !

 

Razem z kolezanka malzonka planujemy rozpoczac na wiosne/wczesne lato budowe naszej stodolki w Kajetanach k/Nadarzyna.

 

Jakies pol roku temu myslelismy ze juz bedziemy szukac kredytu i ekip ale na razie dalej jestesmy na etapie zbierania dokumentow do pozwolenia.

Mam nadzieje ze uda nam sie wszystko pomyslnie zalatwic i zrobic stan surowy przed zima. Niestety architekt ma 1.5 miesiaca obsuwy (projektowanie zaczete w marcu 2006 ... ) i stoimy w miejscu.

 

Mam dylemat elektryczny. Podpisalem juz umowe na prad z terminem pazdziernik 2007. Planowalem zlozyc wniosek o warunki na prad budowlany ale zastanawiam sie czy nie lepiej poczekac do podlaczenia przez ZEWT a pociagnac budowe na generatorze ? Co o tym myslicie ?

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich co zaczynaja, wykanczaja i tych co juz odpoczywaja :D

 

Zonzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy!

Wlasnie kupilismy dzialke w miejscowosci Sade Budy (w Sadych Budach???) i zamierzamy sie budowac asap. Domek ma byc drewniany i tyle wiemy na pewno - reszta sie bedzie musiala dopiero bardzo szybko wyklarowac. Mysle, ze jeszcze sie lapiemy do grupy Grodzisko-Nadarzynskiej. Nie bylo czasu na wertowanie wszystkich 87 stron ale moze wkrotce nadrobimy. Mamy jakichs sasiadow forumowiczow???

Pozdrawiamy!

wombaty2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...