Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czesc,

 

po dwumiesiecznej przerwie powracamy na forum. Wczesniej bylismy obecni pod nickiem mojej zony ("agasza") ale poniewaz mamy malutka coreczke ktora urodzila sie nam pod koniec maja (i to byla przyczyna przerwy w bytnosci na forum .. :lol: ) - to teraz ja przejmuje paleczke pod nickiem "guliwer" (taki zrobilismy podzial obowiazko, zona wziela na siebie zajecie sie dzieckiem a ja organizuje budowe)

 

sluchajcie, zaczynamy sie budowac! Wlasnie w ta sobote Pan Koparka zdjal humus, w kolejna sobote wyznaczamy dom i dzialke i od poczatku sierpnia zaczynamy. Uff. Jeszcze tylko musze skonczyc negocjacje ze skladem budowlanym i mozna dzialac.

 

Od razu mam pytanie: czy ktos zna kogos dobrego i godnego polecenia do wywiercenia studni na wode? Bede wdzieczny za pomoc.

Pozdrawiamy

Guliwer&Agasza z mala Hania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dzieńdoberek :)

 

Ja to właściwie już po budowie, choć jeszcze milion rzeczy do zrobienia, ale widze tu sympatycznych ludzi z okolicy to się pozwolę dopisać.

Zbudowaliśmy z żoną D24, w Żelechowie. Mieszkamy od sierpnia, a odbiór był w grudniu zeszłego roku.

Pozdrawiam wszystkich ziomali :)

 

Kisiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser

 

S.O. to poprzedni właściciel - gospodarz

A czy się znamy? Nie wiem :) może coś bliżej? ;) Miałeś zamiar ją kupić?

pozdruffka!

 

Kisiel

 

Wiedziałem, wiedziałem jak zobaczyłem twoje zdięcie....

Ty też mnie znasz...widzicie nas dość często jak sobie chodzimy pod waszym płotem :-)

A tak dla przypomnienia to nawet kiedyś rozmawialiśmy.... :-)

państwo "O" to moja rodzina... :-)

Już pamiętasz ?? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto i nasza MAPA

 

Ciebie Kisiel to ja sam mogę tam wkleić :-)

Dokładność tego wymaga... :-) zdięcie ciutek długo się ładuje, chcę zachować jakość a nie jak "fachowcy" z budów :-)

Na razie naniosłem:

 

1. McLim

2. Senser

3. Wg

4. Marzek

 

Resztę proszę o jakieś namiary...typu w skali tej mapy "centymetr pod Błoniami itp :-) Sukcesywnie będe nanosić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...