Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

A u mnie tynkarzom popsuł się agregat k................wa maćććććććććććć.

Nie udało im sie tynkować na zaprawie gotowej mechanicznej (cement + wapno) i jutro kupuję piach wapno i cement :evil:

 

Oj ty to się cholera naszarpiesz...

Widzisz...to jest to co pisałem kiedyś wcześniej...budowanie tylko pozornie jest proste i łatwe...

I nie ma tu znaczenia, że "ty" płacisz...

Ja jak tylko widzę kogoś z nawet dobrej ekipy "bo coś tam" to i tak mi ciarki idą...już tak mam dosyć tych wszystkich majstrów że nie wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie tynkarzom popsuł się agregat k................wa maćććććććććććć.

Nie udało im sie tynkować na zaprawie gotowej mechanicznej (cement + wapno) i jutro kupuję piach wapno i cement :evil:

 

Oj ty to się cholera naszarpiesz...

Widzisz...to jest to co pisałem kiedyś wcześniej...budowanie tylko pozornie jest proste i łatwe...

I nie ma tu znaczenia, że "ty" płacisz...

Ja jak tylko widzę kogoś z nawet dobrej ekipy "bo coś tam" to i tak mi ciarki idą...już tak mam dosyć tych wszystkich majstrów że nie wiem....

 

 

Mi udało się załatwić ekipę aż z okolic Piły. Budowa rusza wiosną przyszłego roku i wykonują wszystkie prace od wbicia pierwszej łopaty po wręczenie kluczy. To w zasadzie murarze i złote rączki od wykończeniówki. Mają zaprzyjaźnionych dekarzy, elektryka, hydraulika którzy mają tu przybyć na parę dni by wykonać swoją część roboty. Miałem okazję widzieć wybudowane przez nich domy - ich właściciele bardzo ich polecają. Sam znam ich zresztą od wielu lat i mam, co dziś tak cenne, do nich pełne zaufanie.

 

Zatem może odejdzie mi szarpanie się z pojedyńczymi ekipami, które nagle znikają albo się nie pojawiają tam, gdzie powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się załatwić ekipę aż z okolic Piły. Budowa rusza wiosną przyszłego roku i wykonują wszystkie prace od wbicia pierwszej łopaty po wręczenie kluczy. To w zasadzie murarze i złote rączki od wykończeniówki. Mają zaprzyjaźnionych dekarzy, elektryka, hydraulika którzy mają tu przybyć na parę dni by wykonać swoją część roboty. Miałem okazję widzieć wybudowane przez nich domy - ich właściciele bardzo ich polecają. Sam znam ich zresztą od wielu lat i mam, co dziś tak cenne, do nich pełne zaufanie.

 

Zatem może odejdzie mi szarpanie się z pojedyńczymi ekipami, które nagle znikają albo się nie pojawiają tam, gdzie powinny.

 

Daj ci panie zdrowie...

Budowa jak u dewelopera a cena jak systemem gospodarczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się załatwić ekipę aż z okolic Piły. Budowa rusza wiosną przyszłego roku i wykonują wszystkie prace od wbicia pierwszej łopaty po wręczenie kluczy. To w zasadzie murarze i złote rączki od wykończeniówki. Mają zaprzyjaźnionych dekarzy, elektryka, hydraulika którzy mają tu przybyć na parę dni by wykonać swoją część roboty. Miałem okazję widzieć wybudowane przez nich domy - ich właściciele bardzo ich polecają. Sam znam ich zresztą od wielu lat i mam, co dziś tak cenne, do nich pełne zaufanie.

 

Zatem może odejdzie mi szarpanie się z pojedyńczymi ekipami, które nagle znikają albo się nie pojawiają tam, gdzie powinny.

 

Daj ci panie zdrowie...

Budowa jak u dewelopera a cena jak systemem gospodarczym...

 

 

Jak się sprawdzą wylądują w książce - o ile będą chcieli. Od razu powiedzieli, że budowanie tylko do stanu surowego nie opłaca się im (pewnie za krótko z dala od żon:), ale jeżeli wchodzi w rachubę postawienie całości to na to się piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tynkarz ma dojechać... z Niemiec. Ciekawe ile ja będę czekać, ale łudzę się, że brat nie zawiedzie...:)

No to zabańczysz....importowanych tynków się zachciało :lol:

 

Mam właśnie nadzieję, że sporo oszczędzę. Tynki kupię u nas, a brat za robotę chce zgrzewkę piwa :) Oby tylko dojechał :)

 

Przy okazji ponawiam pytanie... Wie ktoś może gdzie można agregat tynkarski wypożyczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład zamówiłem tutaj:

http://allegro.pl/item227245845_garaze_blaszane_ocynk_i_gatunek_3x5_najtaniej_.html

i na razie czekam...

 

My tez mamy z Allegro ten sam namiar. Wprawdzie mieli problemy z dojazdem ale w koncu im sie udalo dostarczyc i rozladowac.

 

Tryllu Jak u mnie robil p Paluchowski to filtr i agregat byly extra platne. Cena zalezy od przekroju rury fi 110 = 110 PLN. Na razie woda leci :lol:

 

Poradzcie pliiiz z jakiego tartaku brac wiezbe bo do 4 tygodni po skladach jezdze. Przestraszylem sie info z tv o tym ze w Tatrach masowo sosny wycinaja bo korniki sie panosza. Chce zamowic impregowane cisnieniowo.

 

pozdrawiam

Zonzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...