Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jak jedziesz główna ulicą w Zalesiu bodajże Grodziską, od trasy katowickiej, jest taki łuk, po lewej stronie jest sklepik a po prawej droga na samym łuku. Wjeżdźasz w tą drogę i jedziesz prosto do rozwidlenia, na wprost widać taką jakby cementownie ( nie wiem czy kojarzysz), na rozwidleniu w lewo i to jest moja uliczka, która jest slepa, na jej końcu w lesie płynie rzeczka :-) Moja działka jest po lewej i stoi na niej jak na razie jeden budynek, jest nim mianowicie garaż blaszany :D Po prawej tylko jeden sąsiad się buduje. Cały opis trasy Ci wstawiłam, ale inaczej tego się nie da wytłumaczyć, niby nazwę ulicy już mamy, bardzo ładną zresztą POD SOSNAMI, ale nie jest jeszcze oznakowana :D A Ty gdzie w Musułach mieszkasz? Też często jeździmy tamtedy :-)

 

No to wyglada na to ze do nas macie najblizej bo do nas to juz tylko rzut berecikiem:) Musuły ul Dębowa przed samym lasem.

 

 

A przy okazji jestem w tak zwanej trabie i przez cholernego Sacewicza jestem z budowa ROK w plecy! tak przekladal, przekladał i przelozyl nam wszystko !!!

 

Bardzo fajnie, że można tu poznać przyszłych sąsiadów :D Będzie z kim grillować 8) :D

Słuchajcie potrzebujemy wywrotkę piachu, macie może jakieś namiary??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izat napisał,

wreszcie ktoś docenił mój trud i moją ciężką walkę

zygmor, tempo masz bardzo szybkie w budowaniu

gratuluję

Iza nie pocieszaj mnie, robota idzie jak krew z nosa, ale najważniejsze, że w jedynie słusznym kierunku...

w porównaniu ze mną tempo masz wprost zabójcze :)

 

 

nie wiecie może co u Jakuba??

coś się nie odzywa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem po ile są dzialki w okolicy o egzotycznej (bez obrazy) nazwie "Sady Budy", nawiasem mówiac jak kupowalismy dzialke 5 lat temu to rusiec dziwny mi sie wydawał, ale teraz juz nie :lol:

 

Nazwa miejscowosci (wsi wlasciwie) to SADE BUDY. Moj rodziciel podejrzewa ze to na czesc pewnego markiza :lol: . To naszej okolicy zdecydowanie nadaje pikanterii. No a czlon Budy - bo wszedzie w okolicy sa Budy... :wink:

 

Co do cen, to odpowiadajac na pytanie, nie widzielismy juz od dawna nigdzie w okolicy cen ponizej 100 pln/m2 a widzielismy juz i po 150 pln/m2. Jak kupowalismy swoj kawalek w grudniu 2006 dogadalismy sie na 68 pln/m2. Rzeczoznawca bankowy ocenil zas ta wartosc miesiac temu na 74 pln/m2 :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczoznawca bankowy ocenil zas ta wartosc miesiac temu na 74 pln/m2 :o

 

Wkurzają mnie tacy rzeczoznawcy - niech za tą cenę zatem kupi dzisiaj działkę - życzę mu powodzenia. Z drugiej strony, gdyby ktoś teraz przedstawił w akcie notarialnym cenę 74/m2, to urzędasy ze skarbówki szybko by to zanegowali jako zaniżenie ceny i dowalili dopłatę skarbową.

 

A na marginesie, w jakim banku dorabiają ci rzeczoznawcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów!

Szukam działki budowlanej (standrdowej ok. 1000m) w okolicach Błonia (max do 30km od Warszawy) - ponoć można coś kupić za max 100.000 (tyle moglbym wygenerowac, za cos musze sie kiedys pobudowac)...

Dzialka nie musi miec mediow - wszystko w swoim czasie nie bede sie budowal za rok...

Jesli macie jakies informacje gdzie mozna jeszcze cos znalesc (moze jakis nowy podzial ;) ) dajcie znac na PW...

 

Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my jestesmy po pierwszym tygodniu budowy :D dzisiaj szalały u nas betoniary z Budokruszu więc mamy już ławy fundamentowe :D Teraz szukamy namiarów na piach do zagęszczania. Może polecicie jeszcze kogoś oprócz namiarów z książki bo te już sprawdziłam i ceny znam. ALe może jeszcze taniej by się dało??? Ceny jakie mi podają to za 30ton piachu do zagęszczania chcą 750 zł znacie kogoś tańszego????????????? A potrzebujęwłasnie 30 ton :roll: I mam dużo ziemi do zabrania z działki :lol: albo bardziej gliny z zielskiem, cała góra tego leży może ktoś chętny się znajdzie co?? Nie napiszę że dopłacę żeby ktos to zabrał w jasną cholerę :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...