Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Senser w sobotę przejeżdżałam koło Twojego domu i powiem Ci, że śliczną masz chatę :p Spod Twojego domu odjeżdżał lub podjeżdżał wtedy jakiś granatowy samochód, może to Ty? :D

 

Tak się złożyło, że to faktycznie ja :lol:

 

No widzisz jak Cię namierzyłam :-)

 

Permanentna inwigilacja! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Już nie trzeba. Dziś dostałem informację, że warunki są do odebrania.

Teraz jeszcze tylko walka z gazownią. Nikt dziś nie potrafił powiedzieć gdzie są dokumenty i kiedy wydadzą warunki ;-(

 

Lepiej późno niż wcale. :wink:

 

Cóż za kompetencja w tej gazowni. :evil:

a weźcie ja warunków nie mam do dziś...

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cóż za kompetencja w tej gazowni. :evil:

a weźcie ja warunków nie mam do dziś...

:evil:

 

W sumie jak sobie przypomnę jak wyglądała obsługa przy składaniu wniosku o warunki, to się nawet nie bardzo dziwię, że nie potrafią powiedzieć kiedy dostanę jakiekolwiek info. Jak tak dalej pójdzie, to zebranie dokumentów do pozwolenia prawie rok mi zajmie ;-(

Wiecie może ile trwa uzgodnienie w ZUD'zie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cóż za kompetencja w tej gazowni. :evil:

a weźcie ja warunków nie mam do dziś...

:evil:

 

W sumie jak sobie przypomnę jak wyglądała obsługa przy składaniu wniosku o warunki, to się nawet nie bardzo dziwię, że nie potrafią powiedzieć kiedy dostanę jakiekolwiek info. Jak tak dalej pójdzie, to zebranie dokumentów do pozwolenia prawie rok mi zajmie ;-(

Wiecie może ile trwa uzgodnienie w ZUD'zie?

 

od miesiaca do trzech :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może ile trwa uzgodnienie w ZUD'zie?

 

od miesiaca do trzech :cry:

 

A to mnie ucieszyłeś! Jeśli nawet dostane warunki do końca września, to mapkę złoże dopiero w październiku, a dokumenty do pozwolenia pewnie około grudnia!

Pozwolenie to chyba też co najmniej 3 miesiące! A chciałem w marcu-kwietniu zaczynać budowę. ;-(

I wychodzi na to, że formalności zajmą jednak co najmniej rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzylo dzis ze to kierbud poinformowal mnie ze ekipy nie ma na budowie :evil: Wczoraj tez ich nie bylo bo cos tam zalatwiali spoko.

 

Ale zasypywanie fundamentow ustawione bylo na jutro i co .... kupa . :evil:

 

Miesiac czasu juz im schodzi na fundamentach. OK fundamenty ladne, lawy szalowane, wieniec szalowany , ale mieli to zrobic w 2 tygodnie, beton z betoniarni nawet na chudziaka pod lawy.

A tak plakali zeby tylko materialy byly - strop 3 razy przeniesiony termin, bloczki leza dookola i czekaja, wiezba za tydzien przyjezdza...

 

Ech budowa :-? :-? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne postępy Tygrysku!

Gratuluje i po cichu zazdroszczę ;-)

 

dziekuję

Ale musimy na razie stanąc bo bank wstrzymał udzielanie kredytu z powodu za nisko oszacowanych kwot w kosztorysie :/. Koszmara nie z tej ziemi z tymi kredytami. Jednym słowem nie uda nam sie postawic stanu surowego. skonczymy na zalaniu stropu. Niedobrze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może ile trwa uzgodnienie w ZUD'zie?

 

od miesiaca do trzech :cry:

 

A to mnie ucieszyłeś! Jeśli nawet dostane warunki do końca września, to mapkę złoże dopiero w październiku, a dokumenty do pozwolenia pewnie około grudnia!

Pozwolenie to chyba też co najmniej 3 miesiące! A chciałem w marcu-kwietniu zaczynać budowę. ;-(

I wychodzi na to, że formalności zajmą jednak co najmniej rok.

 

A nie lepiej zaangażować do wykonania osobę/firmę która to wszystko załatwi? gwarantuję że będzie i taniej i szybciej że o nerwach nie wspomnę.

 

Tamlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzylo dzis ze to kierbud poinformowal mnie ze ekipy nie ma na budowie :evil: Wczoraj tez ich nie bylo bo cos tam zalatwiali spoko.

 

Ale zasypywanie fundamentow ustawione bylo na jutro i co .... kupa . :evil:

 

Miesiac czasu juz im schodzi na fundamentach. OK fundamenty ladne, lawy szalowane, wieniec szalowany , ale mieli to zrobic w 2 tygodnie, beton z betoniarni nawet na chudziaka pod lawy.

A tak plakali zeby tylko materialy byly - strop 3 razy przeniesiony termin, bloczki leza dookola i czekaja, wiezba za tydzien przyjezdza...

 

Ech budowa :-? :-? :-?

 

Hmm nie bardzo rozumiem piszesz "wieniec szalowany" a z postu wynika że fundamenty jeszzcze nie skończone, a co ze ścianami? Faktycznie 2 miesiące to strasznie długo. U mnie w 2 miesiące to dom miał więźbe a po ekipie Grzegorza Kramka już dawno posprzątane było. Najgorsze że niewiele pewnie możesz zrobić bo czasy takie że budowlańców nawet na recepte nie dostaniesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...