Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

:evil: taaaaaaaaa :evil: masz cos jeszcze do zaproponowania chętnie posłucham :lol:

 

Ależ proszę bardzo...

Panorama Firm??

Ditel??

Google

Gazetowe ogłoszenia..

Baaaa słupy na ulicach...

Może losowe numery??

 

A tak na poważnie to się nie irytuj tak odrazu...bo po to jest ta książka...która nie ratuje jak widać na 100% od zaśmiecenia tego wątku, ale żeby nie ona to z tego wątku byłby jeden wielki NUMER...

Więc w interesie każdego z nas jest traktowanie tej książki proporocjonalnie do pomocy z niej czerpanej...chodzi o własne do niej wpisy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Widzę Senser że masz cos w sobie z elektoratu PiS-u, za nic nie potraifsz odpowiedzieć na konkretnie zadane pytanie. Jak nie miałes nic konkretnego do napisania to nie zaśmiecaj wątku. Nie interesuje mnie Twoj wywód czy ktoś coś ma dodania w książce czy nie i czy byłby tutaj jeden wielki numer to naprawdę nie istotne z punktu widzenia mojego pytania. Tak ogólnie to może ciekawe zagadnienie i może warto by było pokusić się o jakiś większy wywód na ten temat moze nawet jakaś praca naukaowa by powstała :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoj wywód czy ktoś coś ma dodania w książce czy nie i czy byłby tutaj jeden wielki numer to naprawdę nie istotne z punktu widzenia mojego pytania.

 

Bardzo istnotne dla innych członków grupy.

Łącznie z docenieniem czyjejeś gratisowej pracy...

 

 

 

tak jak napisalam ciekawe zagadnienie ale nie związane z moim pytaniem. Jasne, że fajnie, że są osoby ktore podzieliły się swoimi sprawdzonymi namiarami i chyba z tego co pamiętam, a pamięc mam dobrą, podziekowałam za to w pierwszej swojej wypowiedzi gdzie prosiłam o namiary na tynkarzy. I bardzo Cie proszę nie przekrecaj sensu mojej wypowiedzi. Myślę, że osoba w miarę inteligenta rozumie, że nie chodzi o nie docenienie czyjeś pracy w stworzenie takowej ksiązki, a chodzi tylko i wyłacznie o Twoją postawę. Nie masz nic do napisania w danym temacie to nic nie pisz. Koniec i kropka bo nie mam więcej czasu, jadę na budowę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz nic do napisania w danym temacie to nic nie pisz. Koniec i kropka bo nie mam więcej czasu, jadę na budowę :D

 

Jakbym nie miał to bym nie pisał...a skoro nikt ci do tej pory nie odpowiedział więc nie ma sensu na powielanie...

 

 

Sory ale to ja zadecyduję czy jest sens powielać temat czy nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz nic do napisania w danym temacie to nic nie pisz. Koniec i kropka bo nie mam więcej czasu, jadę na budowę :D

 

Jakbym nie miał to bym nie pisał...a skoro nikt ci do tej pory nie odpowiedział więc nie ma sensu na powielanie...

 

 

Sory ale to ja zadecyduję czy jest sens powielać temat czy nie....

O rany ale sie nakręciliście :D

Jakie te tynki? cementowo-wapienne czy gipsowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno mnie nie było, bo po ucieczce z pola bitwy p. Sacewicza dopadł mnie ogólny marazm i tumiwisizm :( Ogólnie to nic mi sie teraz nie chce robic w temacie budowy, ale wczoraj ugadalismy sie ekipa która ma wejść od jutra i zrobic jeszcze przed zimą.

 

I tutaj moje pytanie, czy mozecie mi polecic jakis sklad budowlany, który mi na jutro przywiezie styropian, dysperbit, klej do suporków... Wiem ze jest ksiazka, ale nie moge sie coś do niej dostać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam pytanie. Nie macie jakiegoś goscia który połozy terive i podszaluje balkony,wyleje schody. Ktos kto sie zna a niekoniecznie jest murzrzem z terminem na przyszły rok :)

Z góry dziekuje

 

Wam też się ktoś zawinął z budowy ??

 

Senser nikt nam sie nie zwinął....ale wyjechał. Moze przyjechac za miesiąc ale dla nas to pozno. Musimy sie spieszyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie ekip i kłopocików nic nie bede pisała bo widzielibyście same kropki :D słow mi brak :roll:

A co do materiałow to ostatnio sporo rzeczy zamawiamy w Sokołowie koło Janek, nazywa sie to sir-bud, mają przystepne ceny :D no i w ogóle w Sokołowie co krok to jakiś składzik :)

 

 

Pozdrawiam

Aga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...