Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Belluci,

swego czasu podawałam ostremu z naszej grupy namiar na gościa, który sprzedaje i wypożycza barakowozy

wiem że on skorzystał z tego kontaktu

napisz może do niego priva w tej sprawie

możesz się na mnie powołać :)

jutro jak będę przejeżdżać obok tego ogłoszenia to spiszę numer telefonu jeśli jeszcze tam jest albo sama podjedź :)

z Pruszkowa to niedaleko

jedziesz jak do Nadarzyna przez Komorów i tuż przed ostrym zakrętem w Nadarzynie, po lewej jest skład budowlany w drodze polnej Zino, po prawej stał barakowóz z numerem telefonu

jeśli to już nieaktualne to sorry, że zaśmiecam wątek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belluci,

swego czasu podawałam ostremu z naszej grupy namiar na gościa, który sprzedaje i wypożycza barakowozy

wiem że on skorzystał z tego kontaktu

napisz może do niego priva w tej sprawie

możesz się na mnie powołać :)

jutro jak będę przejeżdżać obok tego ogłoszenia to spiszę numer telefonu jeśli jeszcze tam jest albo sama podjedź :)

z Pruszkowa to niedaleko

jedziesz jak do Nadarzyna przez Komorów i tuż przed ostrym zakrętem w Nadarzynie, po lewej jest skład budowlany w drodze polnej Zino, po prawej stał barakowóz z numerem telefonu

jeśli to już nieaktualne to sorry, że zaśmiecam wątek:)

Izat, wiem o kim piszesz, dzwoniłam już do tego faceta, wpisał mnie na liste oczekujących :))) Ale dziękuje Ci bardzo :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy możecie podpowiedzieć jaka jest aktualnie rynkowa cena za zrobienie projektu przyłącza wodociągowego? Dziś usłyszałem 1400 netto - czy to nie za dużo?

 

Ja placilem jakiejs złodziejce z wodrolu 450 zł za 11m przyłącza w 2003 roku. Wydaje mi sie ze te 1400 to zdecydowanie za drogo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróce do kwestii architekta. Korzystałam z usług P. Firlej, generalnie nie jest źle, ale...

1. Projekt miał być na koniec listopada, a był chyba w lutym i to po moich interwencjach.

2. Dach mam inny, bo pani zapomniała jaki chciałam.

3. Projekt wszystkich instalacji trzeba zrobić samemu.

4. Brak wyliczonej ilości potrzebnych materiałów.

Z plusów

5. Składa wniosek o pozwolenie na budowę.

Generalnie jest dobrze tylko trzeba dokładnie wszystko sprawdzać, ale Pani jest elastyczna i można sie dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróce do kwestii architekta. Korzystałam z usług P. Firlej, generalnie nie jest źle, ale...

1. Projekt miał być na koniec listopada, a był chyba w lutym i to po moich interwencjach.

2. Dach mam inny, bo pani zapomniała jaki chciałam.

3. Projekt wszystkich instalacji trzeba zrobić samemu.

4. Brak wyliczonej ilości potrzebnych materiałów.

Z plusów

5. Składa wniosek o pozwolenie na budowę.

Generalnie jest dobrze tylko trzeba dokładnie wszystko sprawdzać, ale Pani jest elastyczna i można sie dogadać.

 

Zorka,

 

piszesz, że p. Firlej nie robi projektów instalacji. Nie orientujesz się, czy ma może zaprzyjaźnionych projektantów instalacji? Po adaptacji będą potrzebne zmiany, a nie mam ochoty szukać kolejnych fachowców i wolałbym zlecić jej całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...