Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

Ten Pan już u mnie koparką nie popracuje. Wziął za zdjęcie humusu 1200 zł!!! podczas gdy powinien, jak to określili ludzie, którzy się na tym znają, nie więcej niż 500 zł.

pozdr.

 

Witaj,

A jak to się liczy ? Od m2 czy m3 ? Ile było u Ciebie ?

Pozdrawiam.

 

Ano dokładnie...został popełniony podstawowy błąd!!

Zanim się kogoś "skreśli" należy określić powody...

Powód, który podał "Magda_Radek" nie jest konkretny...

Bo "powinien" nie tłumaczy, ile czasu pracował, rozumiem że przed podjęciem się pracy tej maszyny wiedziałeś ile bierze za roboczo/godzinę??

Podaj więcej szczegułów, żeby było wiadomo czy skasować gościa z książki...

Chyba, że było tak, że wykonywał tą robotę podczas twojej nieobecności?? I ew. skasował cię więcej niż przypuszczalnie fizycznie trwała jego praca??

Tylko w takiej sytuacji mogłeś zostać naciągnięty...

 

 

witam

a mogło się okazać że miał do ściągnięcia 120-140m3 i stąd jego cena ,a ludzie z branży zawsze mają lepsze ceny jak się ich pyta o cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

:o :o

Radziu...jestem w szoku, chyba że coś się zmieniło...

Od kiedy to spychacz bierze z m3??!!

Kto policzy i jak czy tych metrów jest 80 czy 100??

Koparki biorą za godzinę roboczą!!

a no się zmieniło

płaciłem za m3 a wyliczenie proste długość,szerokość i głębokość na jaką ma ci zebrać ,MISIAK u mnie siągał i wszytko było jasne ile to będzie kosztowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jazda...w szoku jestem...

 

Ale z drugiej strony to może i lepiej...

Bo nie trzeba stać nad gościem, tylko mu się mówi: "Od tego słupka do tego i na pół metra"...nie trzeba pilnować gościa czy czasem przerwy "roboczej" sobie nie zrobi...

 

No ale nawet...niech będzie, że biorą z m3....no to tym bardziej nie wiem jak mógł ktoś zostaś oszukany....skoro robota została zmierzona to jakim cudem ktoś może kogoś naciągnąć??

 

To ile biorą z tego "m3"??

 

U mnie Misiak też robił...wogóle koparek to miałem z chyba 3-4 firm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jazda...w szoku jestem...

 

Ale z drugiej strony to może i lepiej...

Bo nie trzeba stać nad gościem, tylko mu się mówi: "Od tego słupka do tego i na pół metra"...nie trzeba pilnować gościa czy czasem przerwy "roboczej" sobie nie zrobi...

 

No ale nawet...niech będzie, że biorą z m3....no to tym bardziej nie wiem jak mógł ktoś zostaś oszukany....skoro robota została zmierzona to jakim cudem ktoś może kogoś naciągnąć??

 

To ile biorą z tego "m3"??

 

U mnie Misiak też robił...wogóle koparek to miałem z chyba 3-4 firm...

 

 

powiem że wychodzi to więcej niż kiedyś jak wziołeś koparkę na godziny za m3 8 zł

i dłatego są te ceny natomiast jak ja bym miał tylko koparkę to by mi całą działkę rozjezdzili mi podstawił do koparki kamaza i nim wywoził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie kogo możecie polecić do zabudowy kominka i do zakupu wkłady /wkład bez płaszcza

Nie wiem czy mogę polecić bo dopiero dziś będę odpalał... ale w sobotę zamontował mi kominek DarekB z forum. Ma sklep w Żabiej Woli. Zdecydowałem się na niego bo jest dystrybutorem wkładów Dynamic, które w 100% są zasilane powietrzem z zewnątrz ... dość istotne przy wentylacji mechanicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie kogo możecie polecić do zabudowy kominka i do zakupu wkłady /wkład bez płaszcza

Nie wiem czy mogę polecić bo dopiero dziś będę odpalał... ale w sobotę zamontował mi kominek DarekB z forum. Ma sklep w Żabiej Woli. Zdecydowałem się na niego bo jest dystrybutorem wkładów Dynamic, które w 100% są zasilane powietrzem z zewnątrz ... dość istotne przy wentylacji mechanicznej.

 

a z czego robiłes obudowe i może byś jakąś fotkę pokazał

ja mam zły obraz jego firmy w której pod jego nieobecność zarządza mama

poprostu kobitka mnie olała, że jak sam wkład to może sprzedać od razu a zabudowę jak będzie miał syn czas ale napewno nie w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie koparkowy miesiąc temu brał opłatę za godzinę pracy. Co prawda nic z humusem nie musial robić, bo jest gdzie go skladowac na dzialce ale ogolna cena i tak wylsza niezła. Cena od 80-100 za godzinę pracy. ALe robił faktycznie bez wytchnienia non stop.

 

A ile m2 było do odkrycia ? Jak głęboko ? Ile czasu mu to zabrało ?

Poproszę też o numer telefonu tego koparkowego.

Pozdrawiam, Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dość istotne przy wentylacji mechanicznej.

 

Czy masz rekuperację? Jeżeli tak jaki to rekuperator, czy położyłeś również GWC? A tak wogóle, kto z Was ma rekuperację? He, he - temat koparki pod GWC jak się znalazł...

my mamy instalacje reku polozona w domu, zakopalismy tez 40 m GWC, kopal nam Pan Marek z ksiazki- biezre za godzine ;-)

centralka reku bedzie stork air 300-g90 bfb (przeciwpradowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...