Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aniu odpisałam w nowych budowniczych, ale oczywiście specjalnie dla Ciebie pisze raz jeszcze :lol: domek (prawie) dokończony przez fachowych górali :D

 

Senser, i tu się mylisz :) właśnie że są profity i to jakie :o

W Młochowie są dwa sklepiki, obydwa bardzo dobrze prosperują ;)

 

jeśli to nie tajemnica ile wzięli górale za murowanie ? więźbe też Wam zrobili ?

 

a w Młochowie to są aż trzy sklepiki i często w kolejce trzeba stać w krótkiej na szczęście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile? Aniu poważnie? ja tylko o dwóch wiem :o o ja sierota :lol:

A czy taka krótka ta kolejka w tym świetnie zaopatrzonym sklepiku na zakręcie to nie wiem :o czasami krew mnie zalewa :lol:

A górale robią nam z więźbą za coś ok 18tyś :roll: mysle że to bardzo dobra cena :D do tych 20 należy dodać jeszcze z 6tyś, za wcześniejsze - pognane ekipy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech się im wiedzie Aniu :D

 

dzięki :D :D powiem im

a co z ekipą ? (patrz pytanie wyżej) :D

a byłam w sobotę tam jako pierwsza klientka :)

a ja jako druga :D

to gdzie ty mieszkasz i budujesz? :o

 

wiesz u nas to najbliższy sklep na osiedlu następny jest 3 km dalej

 

mieszkam i budować będę w Mlochowie koło Nadarzyna ale to moi znajomi więc odwiedzamy się od czasu do czasu i zaprosili nas na otwarcie sklepu tak na serio byłam w nim ok. 15.00

 

wypatrywałam trochę Twojego domu ale ze wzrokiem u mnie nie najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile? Aniu poważnie? ja tylko o dwóch wiem :o o ja sierota :lol:

A czy taka krótka ta kolejka w tym świetnie zaopatrzonym sklepiku na zakręcie to nie wiem :o czasami krew mnie zalewa :lol:

A górale robią nam z więźbą za coś ok 18tyś :roll: mysle że to bardzo dobra cena :D do tych 20 należy dodać jeszcze z 6tyś, za wcześniejsze - pognane ekipy 8)

 

jeden sklepik na zakręcie tzn baranek bo prowadzi go rodzina Baran

drugi blisko nas Wasilewskich i jeszcze jeden przy pierwszym garbie i skręcie w Źródlaną do przedszkola.

 

pamiętasz ile metrów miałaś ścian do wymurowania myślę żeby z nimi pogadać mają przyjechać do Młochowa na wiosnę żeby coś w Kościele robić choć nie wiem czy plany się nie zmieniły po wypadku proboszcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Nie ma ktoś z Szanownych Grupowiczów anemometru do pożyczenia?

 

Jakoś nie uśmiecha mi się kupować i wydawać kilkaset PLN na jeden raz, a ponieważ niedługo będę uruchamiał reku, wolałbym sobie przemierzyć instalację i poregulować co się da.

Z góry dzięki.

 

to ja mam ale muszę z mężem uzgodnić pożyczenie tegoż sprzętu. ew. umówimy sie na pomiar :)

 

Sylvia, to bardzo chętnie wypożyczę go od Was. Oczywiście za jakiś zastaw, żeby nie było, że chcę z nim uciec :) A co do obsługi bez obaw, jestem elektronikiem i daję sobie radę z takimi sprzętami. Myślę, że za jakieś 2-3 tygodnie bym się zgłosił po to, odezwę się na priv. Dzięki bardzo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukam:

1) murarza do cegły klinkierowej - ok. 500 szt., 1 rząd na podmurówce ogrodzenia;

2) ekipy brukarskiej - do ułożenia ok. 55m2 kostki betonowej;

 

Kiedy ruszasz z tematem??

Brama jaka wybrana?? Przesówna/otwierana?? Jak duże będzie "światło" bramy??

 

Senser, z tematem to ja już ruszyłem. Słupki obsadzone, podmurówka gotowa. Kostka stoi na paletach przed domem, tylko mi wykonawcy nawalają i nie przychodzą do roboty.

Brama przesuwna samonośna z napędem, w świetle 4,5 metra.

Na podmurówkę chcę dać 1 rząd cegły ułożonej pionowo, żadnych wodotrysków, ot proste ogrodzenie. Dla murarza 2 dni roboty.

 

A kostka na podjazd i ścieżkę do domu, też żaden wypas, prosta kostka, prosty wzór. Nie lubię udziwnionych form :) Podobnie jak z płotem, dla ekipy to 2-3 dni roboty.

 

Jesli znacie wykonawców, o których pytam, chętnie skorzystam z namiarów. Póki śniegu i dużych mrozów nie ma, zamknąłbym te sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...