Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Uuuu jasna cholera...i co wylewki do "wywiezienia"??

A kiedy i w jakiej temp kładzione/wysychały??

 

Aż ciekawe...

Rozumiem, że po kieszeni waszej??

Była podłogówka robiona??

 

nasze stanowiisko jest takie,ze bedziemy je reklamowac u wykonawcy,

sa miejsca gdzie beton zupelnie nie zwiazal, wystarczy kopnac i pokazuje sie styropian albo podlogowka wlasnie

 

wylewki robione 8 listopada, wiec mrozu nie bylo, ale w nocy mogly byc przymrozki, polewane obficie- a podobno o tej porze roku juz sie nie polewa

druga sprawa to plastyfikator do podlogowki, moze byl zle wymieszany, ale tego sie nie dowiemy,

wezwany inspektor sie nie przejal :evil: widocznie nie takie rzeczy juz widział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

 

polecie mi prosze kogos od rekuperatorow. Heatec Polska z ktorymi prowadzilam dotad rozmowy nie ma czasu sie sptkac i mimo ze na jutro mialam umowione spotkanie to nie moga sie spotkac. Jakas katasrofa z tymi ludzmi.

 

pozdrawiam i czekam na POLECONYCH wykonawców

 

ja poprzednio polecalam rekuperatory.pl ale ostatnio maja jakis problem z podwykonawcami i zawalaja terminy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie potrzebuję informacji jaka musi być minimalna odległość pomiędzy skrzynką z gazomierzem i licznikiem elektrycznym. Chciałbym zmieścić je na płocie obok siebie, ale nie wiem czy to jest możliwe. Bardzo proszę o odpowiedź.

pozdrawiam

Mariusz

http://forum.muratordom.pl/chca-mi-odciac-prad,t120425.htm?highlight=odci%B1%E6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie potrzebuję informacji jaka musi być minimalna odległość pomiędzy skrzynką z gazomierzem i licznikiem elektrycznym. Chciałbym zmieścić je na płocie obok siebie, ale nie wiem czy to jest możliwe. Bardzo proszę o odpowiedź.

pozdrawiam

Mariusz

http://forum.muratordom.pl/chca-mi-odciac-prad,t120425.htm?highlight=odci%B1%E6

 

Dziękuję za info i mam nadzieję, że nie ulegniesz ZE.

W jednej z odpowiedzi napisane jest "4. Dopuszcza się zmniejszenie odległości, o której jest mowa w ust. 3, jeżeli ..."

Czy wiesz może jak duże może być to "zmniejszenie odległości"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Aga własnie dzis dostałam wycene okien z oknoplastu.Bardzo drogo wyszło. Na razie wysłałam prośbe o wycene do 3 firm. Nie ukrywam ze najlepiej podobaja mi sie okna BUDVAR 6-KOMOROWE. Czy ktoś moze na forum je posiada?

 

 

Moze ktoś poleci jakieś okna dobre w okolicy???

Jareko poszukaj na forum

 

:wink: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Aga własnie dzis dostałam wycene okien z oknoplastu.Bardzo drogo wyszło. Na razie wysłałam prośbe o wycene do 3 firm. Nie ukrywam ze najlepiej podobaja mi sie okna BUDVAR 6-KOMOROWE. Czy ktoś moze na forum je posiada?

 

 

Moze ktoś poleci jakieś okna dobre w okolicy???

Jareko poszukaj na forum

 

:wink: :roll:

 

 

Jaki Jareko??? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Aga własnie dzis dostałam wycene okien z oknoplastu.Bardzo drogo wyszło. Na razie wysłałam prośbe o wycene do 3 firm. Nie ukrywam ze najlepiej podobaja mi sie okna BUDVAR 6-KOMOROWE. Czy ktoś moze na forum je posiada?

 

 

Moze ktoś poleci jakieś okna dobre w okolicy???

Jareko poszukaj na forum

 

:wink: :roll:

 

 

Jaki Jareko??? :o

osoba z nickiem Jareko zajmuje się oknami i ma najlepszego doradcę na forum a jest z Grodziska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...