Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kociołek to naleśnikarnia.

 

Może zapytałeś go o jakąś inną imprezę??

Wiem, że w podobnym terminie miała tam spotkanie jakaś klasa...

 

Powiedziałem Barmanowi, żeby informował że przenieśliśmy się do Pizzeri...

Może on ci powiedział o komunii wnuczka swojego dziadka??

 

Bardzo chaotyczny ten twój cytat...

W każdym bądź razie, jak pisałem ruszyliśmy z pod tej knajpy już dobrze po 16-ej...

Być może tam nawet byłeś (była jakaś parka, usiadła przy stoliku przy ścianie po lewej strony od wejścia....

 

Może byłeś i nas nie poznałeś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ponownie :(

 

Jeszcze jedna sprawa - powiedział nam że powinnismy uzyskac zgodę na zaplanowanie zjazdu do naszej działki ( mamy narożną ) - ale gdzie mamy iść aby taką zgodę otzrymac ?

 

:oops: uff

 

ta budowa to będzie wyzwanie

 

K

 

Jeżeli zjazd jest na droge gminną to składasz wniosek w urzedzie gminy w dziale inwestycji z załączoną mapką do celów projektowych (może też przyjmą wyrys z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - chodz o to żeby były zaznaczone drogi z odpowiednią numeracją) Po pewnym czasie dostaniesz "uzgodnienie zjazdu" na posesję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale loty...

Usiedliście tam jakbyście przyszli "sami sobie", przy małym stoliku, to nie sprawiało wrażenia jakbyście czekali na większą grupę...

 

Nie pamiętacie takiego "zamieszania" w drzwiach a później pod lokalem z kilkoma osobami??

To właśnie "my"!!

 

To niestety nie my. Usiedliśmy na szczycie długiego stołu, przy barku.

Było miło i spokojnie - romantycznie. Ja i moja Małżonka jak za dawnych lat.....:wink:

Bez pośpiechu wypiliśmy kawę, pogratulowaliśmy Tobie trafnego wyboru lokalu.

Po prostu było miło i niech tak zostanie.

A że się nie spotkaliśmy to mamy okazję nadrobić w innym terminie. Proponuję u mnie na winobraniu w mojej małej winnicy ale zależy to od pogody aby było co zbierać. Termin niestety jesienny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo widze że spotkanie sie wam udało,heheehhe :lol: ;)

 

Tygrysek, też poszukuje tynkarzy jak znajde coś sensownego to podziele się info, a jak do tej pory - tragedia,a pan z książki od gipsowych był niezwykle uprzejmy :-?

Jest jedna firma z sochaczewa,wydaje sie ok tylko cenowo chyba średnio :roll: cały czas nad tym pracuje ;)

 

 

Pozdrawiam

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo widze że spotkanie sie wam udało,heheehhe :lol: ;)

 

Tygrysek, też poszukuje tynkarzy jak znajde coś sensownego to podziele się info, a jak do tej pory - tragedia,a pan z książki od gipsowych był niezwykle uprzejmy :-?

Jest jedna firma z sochaczewa,wydaje sie ok tylko cenowo chyba średnio :roll: cały czas nad tym pracuje ;)

 

 

Pozdrawiam

Aga

Ja za swoje płaciłem 14zł/m2. Dzisiaj ta ekipa tynkuje na zachodzie Europy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy do rozkręcenia garażu wystarczy podstawowy zestaw narzędzi (klucze i śrubokręty), czy garaż może być spawany, że trzeba będzie go ciąć?

Asia

 

Napisz gdzie ten garaż. Obejrzymy i damy ekspertyzę - niedrogo :lol:

 

A na serio - nie... na serio się nie da. Weź obejrzyj ten garaż i powinno być wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...