Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witamy Wszystkich,

 

Pilnie poszukujemy:

- baraku/kontenera na budowę dla 4 max. 5 osób

- firmy, która przywiezie i rozgarnie dużą ilość gruzu. Czy ktoś się orientuje czy w okolicy są takie firmy, jaka jest aktualna cena gruzu i takiej usługi?

 

Z góry dziękujemy za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanko do doświadczonych w budowaniu na naszym terenie.

 

Czy wiecie jak w praktyce w powiecie grodziskim wygląda budowa POŚ jeśli WZ przewidują "odprowadzanie ścieków do szczelnego zbiorknika a docelowo do kanalizacji"?

 

Z postów w działach ogólnobudowlanych wiem, że najlepiej w takiej sytuacji zgłosić budowę POŚ już po uzyskaniu pozwolenia na budowę - wtedy jest szansa, że starostwo się nie przyczepi, że w WZ jest co innego. Czy ktoś może próbował tak zrobić i z jakim skutkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Wszystkich,

 

Pilnie poszukujemy:

- firmy, która przywiezie i rozgarnie dużą ilość gruzu. Czy ktoś się orientuje czy w okolicy są takie firmy, jaka jest aktualna cena gruzu i takiej usługi?

 

Korzystam z usług p. Kłosiewicza. Ma 14 tonową tatrę oraz koparko-ładowarkę z napędem na obydwie osie za 100 zł/h. Tel. 601 088 750.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Kłosiewicz, również polecam.

A tak z innej bajki, instalacje alarmowe na jakim etapie się robi? Mam dach, ścianki działowe, za 3 dni wchodzi elektryk i pan od instalacji odkurzacza centralnego. Hydraulik po świetach, bo nie ma czasu przed. I bardzo skołowana jestem, bo dzisiaj walczyłam z oknami, będą po świetach. Zachcialo mi się pcv w brązie... No i dowiedziałam się, że sąsiadów z naprzeciwka okradli...Domek letniskowy mają, ale coś im tam pokradli, żadna frajda.. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gawełku dziękuję za współczucie

mandre, dobrze czynisz :) u mnie były 1 dobę

podejrzewam monterów o udział w spisku kradzieżowym

na gwarancji nie wpisali numerów seryjnych, nie zostawili pudełek

te napędy mogły też już nie być nowe ....

zwracajcie na to uwagę, ja już jestem mądrzejsza o tą wiedzę, no ale za późno na dumanie

napędy montowała firma BIARKEM z Piaseczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukradli mi dzisiaj napędy do bramy wjazdowej Nice Hyppo Smilo

montowała je firma z Nowej Iwicznej

miejcie się na baczności :D wiosna idzie szajki grasują :(

 

myślę że jak się ma taki "automat" to

najprostrzym rozwiazaniem bedzie zaspawanie srub mocujacych automat .

lub wykonanie ramki ochronnej zamykanej na rygiel hartowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izat

 

Zeby ich zlapali i powyrywali rozne czesci ciala. Chyba pomaluje swoj naped ktorego jeszcze nie mam jakims pisakiem niezmywalnym albo olejna na inny kolor plus klatka stalowa.

 

Vujson

Jesli to ten sklad na zakrecie to na folie budowlana dobre mieli ceny i ok obsluga.

 

Generalnie jak szukasz duzych ilosci to trzeba obdzwonic kilka skladow i tak za kazdym razem. Ten ma ten bedzie mial za 3 tygodnie ale po cenie ze hej. Zmienia sie co 2 dni.

 

Np Kowalczyk ma niezle ceny czasem, w Zimaxie w Lazach kupowalem silikaty ale do obslugi na codzien budowy bym ich nie polecil. Drewno z dowozem taniej wyszlo ze skladu w Kaniach niz w Nadarzynie , bloczki z Radomia etc etc.

 

O jakby ktos potrzebowal to mam do sprzedania: jakies 600 bloczkow fundamentowych 24x12x38 po 2,90 PLN ; pustaki teriva keramzytobetonowe jakies 50 szt po 3.50, jakies pol palety 300- 400 pelnych cegiel klinkierowych grafit Matrix Wienerberger 4,50. Negocjacje na priv jak cos :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gawełku dziękuję za współczucie

mandre, dobrze czynisz :) u mnie były 1 dobę

podejrzewam monterów o udział w spisku kradzieżowym

na gwarancji nie wpisali numerów seryjnych, nie zostawili pudełek

te napędy mogły też już nie być nowe ....

zwracajcie na to uwagę, ja już jestem mądrzejsza o tą wiedzę, no ale za późno na dumanie

napędy montowała firma BIARKEM z Piaseczna

 

a zapłaciłaś tym fiutom? bo jak nie to nic takiego jak tak to odpalaj fure kupuj spray i im walnij na domu lub ogrodzeniu złodzieje to działa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety zapłaciłam :(

gdybym nie zapłaciła zginęłyby dzień po zapłaceniu :D

tak naprawdę montaż jeszcze nie został zakończony, mieli wkuć kable i puścić inne przewody do napędów

odpalili je tylko na przedłużaczu, w poniedziałek miał być elektryk, podłączyć na gotowo i mieliśmy sprawdzić wszystko

no ale kasa wpłacona więc cóż .....

mówi się trudno :(

co ciekawe na gwarancji nie ma wpisanych numerów seryjnych urządzenia

a 1 punkt gwarancji NICE mówi, że warunkiem uznania jest ich podanie

podrążymy temat .... ja tak łatwo nie odpuszczam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...