Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Wczoraj złożyłam wniosek o określenie warunków przyłączenia dla podmiotu ubiegającego się o przyłączenie do sieci gazowej - dokument niezbedny do uzyskania pozwolenia na budowę. Pani w BOK poinformowała mnie, ze będę czekała 3 miesiace ! To jakaś paranoja!

 

Jak długo czekaliście ? Czy to rzeczywiscie tyle trwa ?

 

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zasięgnieciu informacji od panów elektryków na temat co się dzieje w ZEWT Pruszków odpowiedź jest jedna. Brak odpowiednio wysokiej kasy aby firmom chcialo się startować do przetargów. I tym o to sposobem wisi mnóstwo ogłoszeń o przetargach i nikt z tym nic nie robi...Wszyscy mają to głęboko w doopie, bo przecież wywiesili info o przetragu, a że firmy nie chcą robić niemal za pół darmo to już nie ich problem :evil: Gdybym o tym wiedziała we wrześniu to bym sama zrobiła projekt przyłącza, a nie czekała na firmę z przetargu. Nas mają podłączyć w lipcu teoretycznie ale praktycznie moze to potrwać do przyłszej wiosny. Ręce opadają z bezsilności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje skorzystać z usług elektryka Pana Mietka ... Polecam na naszym terenie.

Sorry Piotruś ale pana Mietka W. muszę stanowczo odradzić.

Facet jest niesolidny- erbetka którą zamontował znajomym podobno nie miała jakiegoś ważnego zabezpieczenia przeciwporażeniowego ... i nieprofesjonalny... robiąc przyłącze do mojego sąsiada rozkopał mi cały wjazd czego nie poprawił i bez mojej wiedzy i zgody przeszedł kablem przez moja działkę i dziwił się że ...ja się dziwię :o

Prace ziemne wykonywał zaciągajacy po ukraińsku i wtrącający sie do rozmowy pijany pracownik, a on jak poprosiłem go o projekt prac, które wykonuje stwierdził że niestety nie wozi go przy sobie :evil:

Inny nasz sąsiad też się na niego skarżył...

 

Odradzam i jeszcze raz odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania barak na budowę solidny, stalowy aby wejść nielegalnie do środka trzeba palnik. Na e-maila służę zdjęciami.

Jako gratis dorzucę kibelek :)

 

Pozdrawiam

Tamlin

 

mail do mnie to [email protected]

 

Barak mieszkalny czy narzędziowy? Jak cena? Bo ja tez z Osowca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Piotruś ale pana Mietka W. muszę stanowczo odradzić.

Facet jest niesolidny- erbetka którą zamontował znajomym podobno nie miała jakiegoś ważnego zabezpieczenia przeciwporażeniowego ... i nieprofesjonalny...

 

Potwierdzam i zalecam ostroznosc przy wspolpracy. Wygrywa przetargi bo tani jest ale niestety pozniej nie ma kiedy skonczyc. Obsuwa 3 miesiace, papiery do tej pory nie zalatwione, mily i sympatyczny ale na pytanie "ile to bedzie kosztowalo" odpowiada dogadamy sie. Niestety kazdy chyba wie co to znaczy :evil:

 

Niestety w naszej okolicy panuje jakas posucha na fachowcow. Sasiadowi budowal kanadyjczyka stolarz mieszkajacy ulice dalej; reklamujacy sie budowa domow drewnianych - efekt sprawa w sadzie, dach do zerwania i ponownego ulozenia. Mieli sie wprowadzic w Swieta 2007 co najmniej rok im dluzej zejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o No cóż wszystko sie zmienia wykonawcy też jak widać. Ja bylem zadowolony. Fakt że byłem upierdliwym klientem i dzwonilem 20 razy dziennie , ale mialem duzo darmowych minut wiec mi nie zależało :wink: , a efetk był taki jak chcialemi kiedy chcialem lepsze to niż czekanie 2 lata na prąd, po prostu nie mialem wyboru.

 

Co do wykonawstwa kanadyjczyków Zonzi to Mietek jest elektrykiem. Ja wystarczy że w pracy użeram sie z Prawem Zamówień Publicznych :evil: ,tak ze luksusem było zatrudnianie wykonawców z pominieciem procedór z niego wynikających. Dziwie sie ze on staje do przetargów na prawde :o to już musi byc super kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam do nowo powstającego prywatnego przedszkola "Picole pod Papugą". :lol: Duży dudynek z placem zabaw na dużym, zielonym terenie.

zapraszam dzieci w wieku 2-5 lat od poniedziałku do piątku

w godzinach od 7.00 - 19.00.

wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 0 515 347 548

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam do nowo powstającego prywatnego przedszkola "Picole pod Papugą". :lol: Duży dudynek z placem zabaw na dużym, zielonym terenie.

zapraszam dzieci w wieku 2-5 lat od poniedziałku do piątku

w godzinach od 7.00 - 19.00.

wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 0 515 347 548

 

a gdzie to przedszkole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

 

wiem,ze bylo to juz wielokrotnie na forum, ale potrzebuje kilka wywrotek ziemi i potrzebne mi sa namiary i niestety albo jestem blondynka- a nie jestem -to w ksiazce namiarow nie widze,

 

i jeszcze jedno pytanie mam namiary na Pana , ktory z rozwiezieniem chce za wywrotke 550, wywrotka 14-15 ton- czy to duza wywrotka? ile to m3?

550 to troche duzo...

 

dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...