Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

WITAM, poszukujemy z żoną ekipy do wykonania stanu surowego od poziomu ZROBIONYCH FUNDAMENTÓW zaizolowanych i ocieplonych .

Okazało się, że najprawdopodobniej umowa, którą mamy na cały budynek zostanie zerwana i nie wiem co będzie dalej. Jeżeli ktoś z Was ma jakiś SPRAWDZONY KONTAKT i jest pewien co mówi, to prosimy o kontakt.

Dziękujemy za wsparcie.[

 

 

WITAMY PONOWNIE :-)

 

W związku z ostatnim moim postem dużo się zmieniło, ale dopiero dzisiaj mogę o tym napisać. Najważniejszym tematem jest to, że umowa na stan surowy otwarty z więźbą NIE ZOSTAŁA ZERWANA i ekipa od poniedziałku ( 30czerwca ), zaczęła piąć się w górę od fundamentów. Są zupełnie inni ludzie, niepijący i naprawdę chylę czoła, jak zasuwają w tym upale... Jestem jednak zmuszony zapytać WAS Szanowna Grupo, czy ktoś mógłby polecić sprawdzoną ekipę do Ocieplenia 8 lukarn przed położeniem dachu ( termin początek września) i po dachu ocieplenie z zewnątrz całego budynku. ( połowa września - może wcześniej ). Sprawa jest o tyle pilna, iż firma od dachu ( mogę dać namiar na PRIVa ), wolała by, aby zanim wejdą robić dach, lukarny były już przygotowane do "obrobienia" ... Oni sami tego nie robią z różnych względów.... Bardzo proszę o kontakt lub odpowiedź... Chyba, że są w książce, ale to sobie sprawdzę... Dziękuję i pozdrawiam.

 

P.S.

 

Jakby ktoś chciał, to ze swojej strony mogę polecić ELEKTRYKA ( Grodzisk), HYDRAULIKA(Grodzisk) i panią, która kompleksowo ( projekt i wykonanie ) zajmie się tematem WODY. ( Kozery k. Grodziska ). - wodociąg lub przyłącza.

Wszyscy sprawdzeni przez moich sąsiadów i poniekąd już również przez mnie i okolicznych sąsiadów z OPYP k. Grodziska. POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Siatkę też znalazłem w Grodzisku (bardzo porządnie zrobiona) - w jeśli ma ktoś życzenie przypomnę sobie namiar.

Pozdr.

 

byłbym wdzięczny za odświeżenie sobie pamięci :)

 

"Gal-Pol II" ul. Warszawska 12, tel. 022 7557487 - zaraz po lewej skręcając z Nadarzyńskiej. Punkt nawigacyjny - na tej samej posesji jest wulkanizacja.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał, to ze swojej strony mogę polecić ELEKTRYKA ( Grodzisk), HYDRAULIKA(Grodzisk) i panią, która kompleksowo ( projekt i wykonanie ) zajmie się tematem WODY. ( Kozery k. Grodziska ). - wodociąg lub przyłącza.

Wszyscy sprawdzeni przez moich sąsiadów i poniekąd już również przez mnie i okolicznych sąsiadów z OPYP k. Grodziska. POZDRAWIAM.

 

 

Witam, ja chętnie poproszę o namiary na ELEKTYRKA, HYDRAULIKA

dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał, to ze swojej strony mogę polecić ELEKTRYKA ( Grodzisk), HYDRAULIKA(Grodzisk) i panią, która kompleksowo ( projekt i wykonanie ) zajmie się tematem WODY. ( Kozery k. Grodziska ). - wodociąg lub przyłącza.

Wszyscy sprawdzeni przez moich sąsiadów i poniekąd już również przez mnie i okolicznych sąsiadów z OPYP k. Grodziska. POZDRAWIAM.

 

 

Witam, ja chętnie poproszę o namiary na ELEKTRYKA, HYDRAULIKA

dziękuję

 

 

Hej,

poszło na priva. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wraz z postępem prac na działce (na razie faza formalna i zbrojenia ;-)) postanowiliśmy przekształcić swój status na forum z biernego czytelnika na aktywnego uczestnika.

Na razie chcieliśmy się przywitać i pozdrowić wszystkich budujących się w przepięknym Osowcu.

 

Pozdrawiamy,

Adam & Karina

 

gdzie się budujecie? Ja tez w Osowcu, może jesteśmy sąsiadami?

 

 

Cóż, budujemy się (choć to trudno nazwać budową - na razie na kartce papieru i w głowie) na ulicy (choć taką leśną przecinkę trudno nazwać ulicą) Jarzębinowej....

 

Witam serdecznie moich sasiadow i zapraszam przy okazji na herbatke , ostatni dom po lewej na ulicy Szkolnej

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w związku z tym, że prace idą PEŁNĄ PARĄ i stan surowy otwarty ma być gotowy do połowy sierpnia, mamy pytanie, czy Ktoś z Was mógłby polecić ekipę, która odeskuje i ociepli mi do września 8 lukarn na dachu, a po zrobionym dachu około 15-20 września zrobi ocieplenie budynku z zewnątrz.

Jeżeli znacie i możecie polecić - ( jakiś kontakt ) - będziemy wdzięczni. THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcielibyśmy położyć kostkę ale nie mamy podciągniętego gazu i boimy się że kiedy będą kopać pod linię do domu zrujnują nam też i kostkę

może ktoś wie czy byłaby możliwość poprowadzenia teraz lini, położenia kostki a potem podłączenia tylko gazu?

na razie obok nas nikt nie jest zainteresowany podłączeniem i musielibyśmy wybudować linię na swój koszt a to dosyć drogo wychodzi ( ok 200m lini )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłam razem z mężem wczoraj w "Wiosce budowlanej" w Młochowie.

Myślałam że trochę więcej tam domków.

Niesamowity był fiński dom z bali. W zasadzie z zewnątrz normalny jak to z bali ale w środku przepięknie wykończony. Całkiem nieźle wyglądało bardzo nowoczesne wykończenie we wnętrzu z bali. I oczywiście sauna w łazience na parterze z wyjściem na zadaszony taras.

Można zobaczyć też budynek "Przestronnego" z Muratora i projekt 102. Jest też stoisko Muratora więc można zasięgnąć porad.

 

Czy jest jeszcze coś takiego w pobliżu Warszawy? Chętnie bym pooglądała jeszcze takie gotowe propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM PO LATACH

Ostatnio byłem tu ze 2 lata temu i przymierzałem się do budowy domu parterowego w Książenicach. Trochę się pozmieniało i mam już pozwolenie na rozbudowę w Otrębusach. Dom ma już 50 lat i nie chcemy go za bardzo popsuć :wink: Właśnie wybieramy ekipy i proszę o opinię w sprawie jednego pana:

Marian Godlewski z Ruśca z firmą Budpol

Dał niezłą cenę, ale nie wiemy czy można mu zaufać.

Jeżeli ktoś wie coś co może pomóc w podjęciu decyzji to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również wystartowaliśmy! W piątek zostały zalane fundamenty! Muszę przyznać, że to fantastyczne uczucie, gdy po prawie roku załatwiania papierków itp. wreszcie przechodzi się do konkretów :)

 

Mam jeszcze pytanie o cieślów. W książce adresowej jest tylko dwóch, "z czego" jeden trafił już na czarną listę... Czy ktoś może polecić dobrego cieślę do wykonania dachu?

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...