Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Moja świeżo przeprowadzona sąsiadka też wyraziła chęć udziału w pizzy na 90%. Liczcie mnie więc 3 może 4, jeśli weżmie męża.Ale przy takiej ilości to już chyba rożnica jednej osoby nie gra roli. Za wzięciem fotek domków jestem jak najbardziej za. Poza tym, jeśli ktoś wieczorkiem przejeżdża obok mnie to zapraszam. Pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

PIZZA - 2 października 2004 godzina 15:00

Pizzeria Don Giovani, Grodzisk Mazowiecki, ul. Nadarzyńska

 

Stan na 14 września (godzina 10:30):

 

Senser - 2 szt.

Jolka - 2 szt.

Bard13 - 1 szt.

Nina Mirgos - 1 szt.

Bobo30 - 2 lub 3 szt.

Guliwer - 3 szt.

Victoria - 5 szt.

McLim - 2 szt.

Tommi - 2 szt. chyba

Włodek - 4 szt.

Joskul - 1 szt.

Edi czyli Edyta Zet. - 2 szt.

Marzek - 3 szt.

Panther - 4 szt.

 

 

 

Razem: 35 sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włodek, jak tam ci idzie??

Mogłoby szybciej. Glazurnik właśnie przełożył termin wejścia do nas o kolejny tydzień - zaczyna mnie facet wkurzać. Nie mam stolarza do schodów. Historia niesamowita - nie mogliśmy się do niego dodzwonić i okazało się, że sie facet powiesił. Hydraulik jeszcze nie zainstalował piecam, a obiecywał już trzy razy. Po nocach dzwoni do mnie Solid bo sie alarm z tajemniczych przyczyn załącza i mam tego wszystkiego serdecznie dosyć.

A tak poza tym to w porządku :D A co tam u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie były duże jak je sadziłaś i czy sypałaś jakąś specjalną ziemię czy tak po prostu do piachu

Małe, miały max. metr do czubka. I nie dawałam żadnej specjalnej ziemi, ale do piachu tez nie sadziłam, bo mamy żyzną ziemie na działce. Wody tylko wlaliśmy wiadro do dołka i tyle. A sadziliśmy późną jesienia, jak już skończył się okres wegetacji roślin (nie było liści na drzewach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia niesamowita - nie mogliśmy się do niego dodzwonić i okazało się, że sie facet powiesił. Hydraulik jeszcze nie zainstalował piecam, a obiecywał już trzy razy. Po nocach dzwoni do mnie Solid bo sie alarm z tajemniczych przyczyn załącza i mam tego wszystkiego serdecznie dosyć.

A tak poza tym to w porządku :D A co tam u Ciebie?

 

:o Włodek, czy to chodzi o tego stolarza, do którego dałem ci namiar??

 

Powiedz w końcu na jaki piec się zdecydowałeś (czy gazowy?? czy LPG czy na co tam jeszcze??)...a i jaki zasobnik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia niesamowita - nie mogliśmy się do niego dodzwonić i okazało się, że sie facet powiesił. Hydraulik jeszcze nie zainstalował piecam, a obiecywał już trzy razy. Po nocach dzwoni do mnie Solid bo sie alarm z tajemniczych przyczyn załącza i mam tego wszystkiego serdecznie dosyć.

A tak poza tym to w porządku :D A co tam u Ciebie?

 

:o Włodek, czy to chodzi o tego stolarza, do którego dałem ci namiar??

 

Powiedz w końcu na jaki piec się zdecydowałeś (czy gazowy?? czy LPG czy na co tam jeszcze??)...a i jaki zasobnik??

Stolarz co sie powiesił to nie ten od Ciebie, o Twoim pisałem, że ma terminy po nowym roku.

Piec olejowy DeDietrich ze zintegrowanym 130l zasobnikiem tzw. lodówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...