Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jak się kształtują ceny za projekt? Mam namiary na jednego chce 10.000 :o

 

Ja zrobiłem projekt indywidualny za 6.000 PLN (było to rok temu). Powierzchnia domu ponad 200m2. Jedyny mankament to fakt, że projekt powstawał ponad 3 miesiące, ale jesteśmy zadowoleni, jak dobrze pójdzie najbliższe Boże Narodzenie spędzimy w domu takim, jakim sobie wymarzyliśmy :)

 

Kontakt w książce adresowej - Elżbieta Kowalska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się kształtują ceny za projekt? Mam namiary na jednego chce 10.000 :o

 

Ja zrobiłem projekt indywidualny za 6.000 PLN (było to rok temu). Powierzchnia domu ponad 200m2. Jedyny mankament to fakt, że projekt powstawał ponad 3 miesiące, ale jesteśmy zadowoleni, jak dobrze pójdzie najbliższe Boże Narodzenie spędzimy w domu takim, jakim sobie wymarzyliśmy :)

 

Kontakt w książce adresowej - Elżbieta Kowalska.

 

Czy mogę poprosić o namiary na tę panią na priva? Jeszcze ani razu nie udało mi się dostać do tej słynnej "książki"...

Dziś miła pani z biura w Grodzisku przywróciła mi wiarę w ludzi; adaptacja projektu gotowego: 1.200-2.000 PLN, projekt indywidualny: 35PLN/m2 :) Ale mają odległe terminy więc szukam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pytanie "co robicie z pozostalosciami po budowie?" odpowiemy tak:

 

Segregujemy: osobno deski, osobno puszki, osobno szklo, osobno plastiki. Pakujemy w wory i odkladamy na halde. Ostatniej soboty nazbieralismy 12 workow o pojemnosci 120 litrow odpadow styropianu, zwiazalismy ladnie zeby nie rozwiewalo i tez na halde.

Nasza ekipa tynkarsko-elewacyjna zwykla przyjezdzac do roboty na 6 rano. Tak bylo i w poniedzialek. Ja podjechalem dopiero kolo poludnia juz z daleka widzac kleby czarnego dymu :oops:

Pan Andrzej (bardzo zadowolony z wlasnej inicjatywy) powiedzial radosnie, ze nam troche pomogli i spalili wszystko w cholere. No, prawie wszystko - zostala reklamowka szklanych butelek i prawie cale drewno(!)...

W ten NIEPOLECANY sposob pozbylismy sie smieci... Naprawde mielismy zamier poradzic sobie z tym w jakis bardziej cywilizowany sposob... ale rozbrajajacy i szczery usmiech pana Andrzeja i jego radosny komunikat, ze zupelnie bezinteresownie pozbawili nas duzego klopotu, rozbroil takze i mnie...

 

zalapalem sie nawet na jeden z ogniskowych wybuchow (jeden z kilkunastu) o wlasciwosciach akustycznych sredniej mocy granatu. To strzelaly metalowe butle z pianka pod cisnieniem do uszczelniania styropu...

Zaczalem nawet zalowac, ze nie podjechalem wczesniej...

 

Zdecydowanie jednak odradzam palenie plastikow a zwlaszcza styropu...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie z trochę innej beczki: czy ktoś orientuje się w miarę dokładnie co do planowanego przebiegu A2 przez powiat grodziski? Słyszałem, że ma przechodzić ok. 3-5 km na północ od Jaktorowa. Wiadomo, gdzie będą zlokalizowane najbliższe zjazdy?

 

Zjazdy najbliższe Jaktorowa będą w Wiskitkach i Tłustem. A dokładne informacje masz tu:

http://siskom.waw.pl/a2-gr_wojewodztwa-konotopa.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się kształtują ceny za projekt? Mam namiary na jednego chce 10.000 :o

 

Mathia w grodzisku. Pani powiedziała że indywidualny projekt u niej to ok 5000 zł. Ale dla mnie Pani jest lekko irytująca. No ale może to ja jestem dziwny (trudny jak powiedziała Pani :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mathia w grodzisku. Pani powiedziała że indywidualny projekt u niej to ok 5000 zł. Ale dla mnie Pani jest lekko irytująca. No ale może to ja jestem dziwny (trudny jak powiedziała Pani :D )

 

Temat biura projektowego Mathia - to bardzo rozległy temat - był już poruszany kilka razy na tym forum (w sensie negatywnym). Teraz nie mogę znaleźć opisów, ale sądzę, że sam sobie wyszukasz i wyciągniesz wnioski.

Osobiście nie miałam nic do czynienia z tym biurem, ale niektórzy z forum mieli....:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...