Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

odnośnie ankiety to działa. Po prostu w punktach, gdzie trzeba podać maksymalnie 3 opcje, trzeba zaznaczyć DOKŁADNIE 3 opcje... ktoś dał ciała...

 

A tak w innym temacie. Poszukuję dachówki ceramicznej. Jakie miejsca w okolicy Jaktorowa powinienem w tej sprawie nawiedzić? Macie jakieś sprawdzone sklepy?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie o drewno na na wieźbę dachowa. Skąd braliście i możecie polecić :)

 

z góry dziękujemy

 

Polecamy sklad drewna w Kozerkach zdaje sie (bo to chyba juz tuz za Grodziskiem) po prawej stronie jadac w kierunku Jaktorowa. Jesli dobrze pamietam to nazwisko wlasciciela Kaminski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

odnośnie ankiety to działa. Po prostu w punktach, gdzie trzeba podać maksymalnie 3 opcje, trzeba zaznaczyć DOKŁADNIE 3 opcje... ktoś dał ciała...

 

A tak w innym temacie. Poszukuję dachówki ceramicznej. Jakie miejsca w okolicy Jaktorowa powinienem w tej sprawie nawiedzić? Macie jakieś sprawdzone sklepy?

 

Pozdrawiam

 

ja wpisywalam 3 opcje i nic :evil:

 

Ja bliżej Nadarzyna jestem więc dachówkę wzięlam po sprawdzeniu trzech miejsc w Wolicy (najlepsza oferta i teraz spokojnie czeka dachówka na placu aż dam znać że jest potrzebna :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowni budujacy się... :D

Poszukuje miejscsa gdzie mozna wynająć barak socjalny na budowę. Na razie znalazłem w grodzisku za 650 zł/m. Znajdę coś tańszego w okolicy?

 

plac w Strzeniówce gdzie zawsze stoją baraki jest pusty niestety :roll:

 

kurde, szukałem tego placu i nic. Masz jakis namiar na Pana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam pokruszone cegły - z porotermu, do utrwardzenia podjazdu etc.

mam ok 1.5m3, trzeba mieć własny transport

 

Cześć, ja bym pisał na te cegiełki. Transport mam, tylko powiedz gdzie i kiedy. ( najlepiej pasuje mi weekend). Ja buduję w OPYPACH, obok Ul. Nadarzyńskiej.

Dzięki. Podaję namiar na Siebie oprócz Priva. GG 6328851. POZDRAWIAM. THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...