Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Grupwicze, poratujcie!

Pilnie poszukuje sensownego kierownika budowy. Takiego ktory rzeczywiscie potrafi doradzic, pomoc, dopilnowac, wyegzekwowac, a nie tylko podpisze sie na odpowiednich papierach i skasuje za to pieniadze. Mozecie kogos polecic? Moze byc info na priva. Bede bardzo zobowiazana.

Ania

 

PS. budowa w Chrzanowie Malym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam do sprzedania 250 stępli budowlanych o długości 3,20 m (niektóre 3,10 - 3,00). Dodatkowo 75 sztuk pustaków stropowych keramzytowych (Teriva).

Okolice Grodziska Mazowieckiego.

Zainteresowanych prosze o kontakt 696 159 241

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam tak na przyszłość kogoś od nadzoru budowlanego. Chodzi mi o taką osobę która będzie w naszym imieniu kontrolowała wykonawcę któremu zlecimy wykonanie naszego domu. Na jakim etapie powinno się zatrudnić taką osobę? Jeśli macie jakiś namiar (może być na priva) to będę bardzo wdzięczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

jakie Wasze doświadczenia z tynkami zewnętrznymi

 

ja zastanawiałam się nad silikonowymi i silikatowymi, ale nasz sprzedawca twierdzi, że to jest chwyt marketingowy o tych paraprzepuszczalnościach (no tak mamy ocieplenie ze styro) i brudzeniu się

 

ktoś jest użytkownikiem? czy wszyscy raczej akryl?

 

dzięki za opinie

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

jakie Wasze doświadczenia z tynkami zewnętrznymi

 

ja zastanawiałam się nad silikonowymi i silikatowymi, ale nasz sprzedawca twierdzi, że to jest chwyt marketingowy o tych paraprzepuszczalnościach (no tak mamy ocieplenie ze styro) i brudzeniu się

 

ktoś jest użytkownikiem? czy wszyscy raczej akryl?

 

dzięki za opinie

 

M

 

silikonowe nie bez kozery kosztują drożej. znam co najmniej 3 podstawowe różnice:

1. są bardziej elastyczne - ma to znaczenie przy terenach nasłonecznionych, gdzie amplituda dobowa może wynieść nawet kilkadziesiąt st. C

2. łatwiej zmywalne - ale żadnym "kercherem" jak niektórzy sądzą (zniszczy a nie zmyje), ale zwyklłym wężem ogrodowym

3. bardziej długowieczne - wymmiana po 15-20 latach a nie po 8-10 jak przy silikatowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tynk silikonowy, podobno jest lepszy do jasnych barw, a taką mamy właśnie u nas. Lepiej się podobno zmywa. Doradzał nam znajomy znajomego więc chce wierzyć, że doradził dobrze.

 

Będę mogła powiedzieć jak się sprawdza dopiero za jakiś czas.

 

Co do wporwadzki to u nas jeszcze daleka droga, bo w środku nie za wiele jest zrobione. Właśnie szukam odpowiedniego kominka z płaszczem wodnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tynk silikonowy, podobno jest lepszy do jasnych barw, a taką mamy właśnie u nas. Lepiej się podobno zmywa. Doradzał nam znajomy znajomego więc chce wierzyć, że doradził dobrze.

 

Będę mogła powiedzieć jak się sprawdza dopiero za jakiś czas.

 

Co do wporwadzki to u nas jeszcze daleka droga, bo w środku nie za wiele jest zrobione. Właśnie szukam odpowiedniego kominka z płaszczem wodnym.

 

Może coś takiego? http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=649180&gr_id=27978&order=p Mają dobre ceny i sklep k. radomia w Jedliński jest tam troche daniej poza tym maja akcesoria wszelkiego kalibru do kominków i dgp :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tynk silikonowy, podobno jest lepszy do jasnych barw, a taką mamy właśnie u nas. Lepiej się podobno zmywa. Doradzał nam znajomy znajomego więc chce wierzyć, że doradził dobrze.

 

Będę mogła powiedzieć jak się sprawdza dopiero za jakiś czas.

 

Co do wporwadzki to u nas jeszcze daleka droga, bo w środku nie za wiele jest zrobione. Właśnie szukam odpowiedniego kominka z płaszczem wodnym.

 

Może coś takiego? http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=649180&gr_id=27978&order=p Mają dobre ceny i sklep k. radomia w Jedliński jest tam troche daniej poza tym maja akcesoria wszelkiego kalibru do kominków i dgp :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zabiłeś mi przysłowiowego gwoździa. Do tej pory rozważałam wyłacznie makroterm, ale ceny tych kominków sa zdecydowanie atrakcyjniejsze...

 

Pytanie zatem czy za mniejsza ceną idzie także niższa jakośc, jak to niestety w zyciu bywa...

Czy ktoś poza Senserem jest uzytkownikiem kominka z płaszczem wodnym? i jeśli tak to jakiej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...