Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

też mi przesunęli termin przylączenia o pół roku bo w ciągu 3 miesięcy nie dostarczyłam prawomocnego pozwolenia na budowę :evil: a niby skąd miałam je wytrzasnąć :roll: umowa podpisana z ZEW w styczniu pozwolenie w połowie kwietnia MASAKRA (i jeszcze ani jednym słowem nie wspominaja o terminie w umowie)

 

Ja się grzecznie wywiązałam ze wszystkich narzuconych obowiązków i czekałam ze spokojnym sumieniem - naiwnie jak dziecko - że oni będą równie skrupulatni co do terminów podanych w umowie (najpóźniej do: dzień miesiąc rok).... A teraz żałuje, że nie siedziałam u nich już w styczniu :evil: i nie byłam natrętna jak mucha - widać tak trzeba :-?

 

 

Wiem coć o tym, po waszych opowieściach z ZEW-T pokusiłam się zadzwonić do konstancina żeby zapytac jak tam nasza umowa (termin 02/2009). Ponieważ inwestycja jest duża a do przetargów nikt sie nie zgłosił termin zostaje przesunięty na koniec czerwca!!! Ciekawe że nikt nas o tym nie poinformował.

szkoda gadać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

 

też mi przesunęli termin przylączenia o pół roku bo w ciągu 3 miesięcy nie dostarczyłam prawomocnego pozwolenia na budowę :evil: a niby skąd miałam je wytrzasnąć :roll: umowa podpisana z ZEW w styczniu pozwolenie w połowie kwietnia MASAKRA (i jeszcze ani jednym słowem nie wspominaja o terminie w umowie)

 

Ja się grzecznie wywiązałam ze wszystkich narzuconych obowiązków i czekałam ze spokojnym sumieniem - naiwnie jak dziecko - że oni będą równie skrupulatni co do terminów podanych w umowie (najpóźniej do: dzień miesiąc rok).... A teraz żałuje, że nie siedziałam u nich już w styczniu :evil: i nie byłam natrętna jak mucha - widać tak trzeba :-?

 

 

Wiem coć o tym, po waszych opowieściach z ZEW-T pokusiłam się zadzwonić do konstancina żeby zapytac jak tam nasza umowa (termin 02/2009). Ponieważ inwestycja jest duża a do przetargów nikt sie nie zgłosił termin zostaje przesunięty na koniec czerwca!!! Ciekawe że nikt nas o tym nie poinformował.

szkoda gadać....

 

czuję się pocieszona i nieosamotniona :roll:

 

co innego z gazownią pani do mnie dzwoni że umowa gotowa :D super tylko muszę do Warszawy przyjechać i podpisać umowę :roll: ja do pani że z 4 dzieci trudno mi się talepać do centrum że wolę żeby przysłała mi to do Pruszkowa :roll: a pani ok :o zadzwonię do koleżanki i przeslę pani papiery :lol:

po wyslaniu pani zadzwoniła jeszcze raz informując mnie że zakończyła sprawę wysłała dokumenty i podała numer do inwestycji gdzie sprawa będzie dalej się toczyła :D

a w elelktrowni to ani dzień dobry ani pocaluj mnie w doopę nie usłyszycie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co innego z gazownią pani do mnie dzwoni że umowa gotowa :D super tylko muszę do Warszawy przyjechać i podpisać umowę :roll: ja do pani że z 4 dzieci trudno mi się talepać do centrum że wolę żeby przysłała mi to do Pruszkowa

 

Ale się porobiło, mieszkam w Warszawie, pracuję na przeciwko PGNiG a w sprawie przyłącza i umowy jeździłem do Pruszkowa koło ZEW-T właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

co innego z gazownią pani do mnie dzwoni że umowa gotowa :D super tylko muszę do Warszawy przyjechać i podpisać umowę :roll: ja do pani że z 4 dzieci trudno mi się talepać do centrum że wolę żeby przysłała mi to do Pruszkowa :roll: a pani ok :o zadzwonię do koleżanki i przeslę pani papiery :lol:

po wyslaniu pani zadzwoniła jeszcze raz informując mnie że zakończyła sprawę wysłała dokumenty i podała numer do inwestycji gdzie sprawa będzie dalej się toczyła :D

a w elelktrowni to ani dzień dobry ani pocaluj mnie w doopę nie usłyszycie :evil:

 

:p mam nadzieję że Ci się nie spieszy z tym gazem bo oni oprócz tego że są mili to też załatwiają już nasze sprawy od lutego 2007 :D Tylko że mi na gazie aż tak nie zależy do wiosny sobie poradzę bez ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy zgodę na wycinkę drzew na naszej działce. Niestety większości nie damy rady wyciąć sami. Muszę wynająć kogoś do ścięcia i pewnie do wykopania korzeni. Macie może ekipę do takich zadań? Czy firmy ogrodnicze zajmują się też takimi zadaniami? Przydałby się ktoś kto pomoże nam ogarnąć ogród i zaplanuje gdzie i co posadzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi udało się do podobnych robót zatrudnić znajomego, który bywa podwykonawcą dla firm ogrodniczych jak potrzeba to tel mogę na prv.

Mamy zgodę na wycinkę drzew na naszej działce. Niestety większości nie damy rady wyciąć sami. Muszę wynająć kogoś do ścięcia i pewnie do wykopania korzeni. Macie może ekipę do takich zadań? Czy firmy ogrodnicze zajmują się też takimi zadaniami? Przydałby się ktoś kto pomoże nam ogarnąć ogród i zaplanuje gdzie i co posadzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukamy kogoś, kto wykonałby ogrodzenie u nas na działce. Z jednej strony jest już wykopany dół. Interesuje Nas oczywiście termin "jak najszybciej". Kontakty podane w Naszej Książce Adresowej Grupy, dwa są już nieaktualne, dwa dopiero na koniec listopada wolne terminy, a jeden nie odpowiada. Hmm, może ktoś z Was ma lub widział gdzieś coś, co mógłby polecić. Będziemy wdzięczni.

Poniekąd również szukamy PILNIE drzwi , które mogły by zastąpić docelowe, na które trzeba czekać 5 tygodni minimum, Miejsce na bramę garażową 500X220

postaram się sam zabić dechami, dopóki nie przyjedzie z Niemiec, też 5 tygodni.

Trochę późno się za to bierzemy, no ale cóż, to ...Nasz pierwszy dom. Chyba, że macie jakiś inne wyjście...Dajcie znać.

THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawcy drzwi garażowych zalecają ich montaż po zrobieniu tynków i posadzki. Sprzedawcy drewnianych drzwi wejściwych tak samo i do tego po zdecydowanym spadku poziomu wilgoci w domu. Mi drzwi wejściowe zbili z desek murarze i są zamykane na skobel. Garaż jest otwarty natomiast mam docelowe drzwi stalowe ppoż. wstawione w przejściu z garażu do domu i zamykane na klucz. W tym tygodniu rozpoczyna się tynkowanie we wnątrz, potem centralne ogrzewanie i po nim dopiero wylewki. Drzwi garażowe kupię w listopadzie lub grudniu natomiast wejściowe dopiero w styczniu jak nie później. Dopiero po założeniu docelowych drzwi wejściowych będzie kładzenie struktury z kolorem na ociepleniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Nareszcie znalazłam moją grupę! :D Oj będzie co czytać, , prawie 200 stron!

 

Planujemy budowę na wiosnę 2009. Mamy już wykonawcę, mamy projekt - Ranczo studia Atrium, jesteśmy w trakcie załatwiania papierków. Acha, chcielibyśmy też szybko sprzedać mieszkanie, aby bez stresu zrobić SSO. Na dalsze etapy musimy dobrać kredytu. :-?

 

A jest nas na razie...2 + 2 psy. :D Powiększać się będziemy już w nowej chacie! :wink:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ile kosztuje wykonanie alarmu przez firmę ochroniarską.

U mnie zaoferował się Solid, jak im powiedziałem, że mam elektryka (p. Rybkowski), który na podstawie ich projektu zrobi mi "odrutowanie" to dali za tę czynność z materiałem taką cenę (800 PLN), że p. Rybkowski nie był w stanie jej przebić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukamy kogoś, kto wykonałby ogrodzenie u nas na działce. Z jednej strony jest już wykopany dół. Interesuje Nas oczywiście termin "jak najszybciej". Kontakty podane w Naszej Książce Adresowej Grupy, dwa są już nieaktualne, dwa dopiero na koniec listopada wolne terminy, a jeden nie odpowiada. Hmm, może ktoś z Was ma lub widział gdzieś coś, co mógłby polecić. Będziemy wdzięczni.

Poniekąd również szukamy PILNIE drzwi , które mogły by zastąpić docelowe, na które trzeba czekać 5 tygodni minimum, Miejsce na bramę garażową 500X220

postaram się sam zabić dechami, dopóki nie przyjedzie z Niemiec, też 5 tygodni.

Trochę późno się za to bierzemy, no ale cóż, to ...Nasz pierwszy dom. Chyba, że macie jakiś inne wyjście...Dajcie znać.

THX

 

 

Witam.

Ogrodzenia 608-485-522

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...