Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witaj AskaK

Witaj AskaK

Witaj AskaK

8)

 

Gdzie będziesz się budować?

Ups, sorki, wariuje mi ten internet. :lol:

 

A budować się będziemy w połowie drogi między Radziejowicami a Grodziskiem :wink: , w miejscowości na A. :D Kooocham te tereny!

 

JanuszJ - drzwi prawdopodobnie kupisz od ręki w sklepie typu LeroyMerlin, chyba że masz jakiś nietypowy wymiar.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Drodzy grupowicze

 

Może ktoś zna namiary na odpowiedzialnego, pracowitego i słownego koparkowego z koparką z okolic Błonia i Grodziska Mazowieckiego, bo mój się rozchorował.

 

koparka w ostateczności minikoparka

 

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy grupowicze

 

Może ktoś zna namiary na odpowiedzialnego, pracowitego i słownego koparkowego z koparką z okolic Błonia i Grodziska Mazowieckiego, bo mój się rozchorował.

 

koparka w ostateczności minikoparka

 

Dziękuje

 

Koparkowy z Żabiej Woli Marek Kłosiewicz tel 601 088 750. Ma dużo zabawek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy grupowicze

 

Może ktoś zna namiary na odpowiedzialnego, pracowitego i słownego koparkowego z koparką z okolic Błonia i Grodziska Mazowieckiego, bo mój się rozchorował.

 

koparka w ostateczności minikoparka

 

Dziękuje

 

504 344 476 jest z okolic Bieniewic - ale nie wiem czy spełnia pozostałe kryteria ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukamy kogoś, kto wykonałby ogrodzenie u nas na działce. Z jednej strony jest już wykopany dół. Interesuje Nas oczywiście termin "jak najszybciej". Kontakty podane w Naszej Książce Adresowej Grupy, dwa są już nieaktualne, dwa dopiero na koniec listopada wolne terminy, a jeden nie odpowiada. Hmm, może ktoś z Was ma lub widział gdzieś coś, co mógłby polecić. Będziemy wdzięczni.

Poniekąd również szukamy PILNIE drzwi , które mogły by zastąpić docelowe, na które trzeba czekać 5 tygodni minimum, Miejsce na bramę garażową 500X220

postaram się sam zabić dechami, dopóki nie przyjedzie z Niemiec, też 5 tygodni.

Trochę późno się za to bierzemy, no ale cóż, to ...Nasz pierwszy dom. Chyba, że macie jakiś inne wyjście...Dajcie znać.

THX

 

 

Witam.

Ogrodzenia 608-485-522

 

Pozdrawiam

 

 

 

Wielkie dzięki, umówiłem się. Czy jesteś w posiadaniu jakiś zdjęć, lub miejsca, gdzie można by obejrzeć robotę gotową. U Ciebie może robił ? thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawcy drzwi garażowych zalecają ich montaż po zrobieniu tynków i posadzki. Sprzedawcy drewnianych drzwi wejściwych tak samo i do tego po zdecydowanym spadku poziomu wilgoci w domu. Mi drzwi wejściowe zbili z desek murarze i są zamykane na skobel. Garaż jest otwarty natomiast mam docelowe drzwi stalowe ppoż. wstawione w przejściu z garażu do domu i zamykane na klucz. W tym tygodniu rozpoczyna się tynkowanie we wnątrz, potem centralne ogrzewanie i po nim dopiero wylewki. Drzwi garażowe kupię w listopadzie lub grudniu natomiast wejściowe dopiero w styczniu jak nie później. Dopiero po założeniu docelowych drzwi wejściowych będzie kładzenie struktury z kolorem na ociepleniu.

 

Brama i Drzwi zrobione w/g Twojego pomysłu. Wyszło PIĘKNIE. Generalnie Dom jest zamknięty i to najważniejsze. Pozostaje oczekiwanie na Docelowe. :-)

THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukamy kogoś, kto wykonałby ogrodzenie u nas na działce. Z jednej strony jest już wykopany dół. Interesuje Nas oczywiście termin "jak najszybciej". Kontakty podane w Naszej Książce Adresowej Grupy, dwa są już nieaktualne, dwa dopiero na koniec listopada wolne terminy, a jeden nie odpowiada. Hmm, może ktoś z Was ma lub widział gdzieś coś, co mógłby polecić. Będziemy wdzięczni.

Poniekąd również szukamy PILNIE drzwi , które mogły by zastąpić docelowe, na które trzeba czekać 5 tygodni minimum, Miejsce na bramę garażową 500X220

postaram się sam zabić dechami, dopóki nie przyjedzie z Niemiec, też 5 tygodni.

Trochę późno się za to bierzemy, no ale cóż, to ...Nasz pierwszy dom. Chyba, że macie jakiś inne wyjście...Dajcie znać.

THX

 

 

Witam.

Ogrodzenia 608-485-522

 

Pozdrawiam

 

 

 

Wielkie dzięki, umówiłem się. Czy jesteś w posiadaniu jakiś zdjęć, lub miejsca, gdzie można by obejrzeć robotę gotową. U Ciebie może robił ? thx

 

Zdjęcia mam tylko dwa

http://images23.fotosik.pl/283/8672e1f1fcfed620.jpg

http://images39.fotosik.pl/20/e904d0536dfa1d8b.jpg

 

Jeżeli chcesz zobaczyć moje ogrodzenie to adres podam ci na PW.

Pan poda ci adresy gdzie robił zdjęcia powinien mieć przy sobie.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy ktoś ma jakieś doświadczenia z firmą rekuperator.waw.pl? Generalnie zaproponowali mi instalację z reku taniej niż rekuperatory.pl No i teraz się zastanawiam... Wstępną ofertę przygotowali mi błyskawicznie, w rekuperatory.pl czekałem chyba ponad 1.5 miesiąca na projekt (maile, telefony i nic nie pomagało). Boję się, że jak tak samo wezmą się za wykonawstwo, to będzie słabo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Grupo

 

tym razem szuka agregata pradotwórczego - czy możecie mi polecić jakiś konkretny model. Wiem, że Sylvuś ma agregat, ale może jeszcze ktoś?

 

Dziś niestety sąsiad odłączył nam prąd więc musimy przerzucić się na agregat do wiosny.

 

My kupiliśmy tu: http://www.toptech.pl/index.php?view=26. Kipor chyba taki model: KDE6500E3. Jak narazie się sprawdza :) polecamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przyłączam się do prośby Agi i Janusza odnośnie balustrad. Gdzie zamawialiście,możecie coś polecić w okolicach

 

Pozdrawiam

Aneta

 

Polecam Pana Zbigniewa Skibinskiego z Milanowka (namiary w ksiazce)

zrobil nam przecudna kutą balustradę do schodow wewnetrznych, po prostu artysta ;-)

neistety nie moge wrzucic zdjecia bo mam Internet (BC Edge ) :evil:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gwiazdy budowlane robią POPRAWKI.. Co mnie to zdrowia kosztuje, to już nie wspomnę, ale wychodzi nieźle. Mądry polak po szkodzie! Ludzie, zanim zapłacicie ekipie całość sprawdźcie dokładnie wszystko, a najlepiej poproście fachowca, żeby Wam chałupę dokładnie obejrzał, punkt po punkcie, powoli i w dobrym świetle. I nie płaćcie całości, dopóki nie będziecie pewni, że wszystko jest ok. Poprawki zawsze będą, ale ważne, żeby nie było ewidentnych niedoróbek. Ot, co. Prawda powszechnie znana, ale nie zaszkodzi przypomnieć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ile kosztuje wykonanie alarmu przez firmę ochroniarską.

U mnie zaoferował się Solid, jak im powiedziałem, że mam elektryka (p. Rybkowski), który na podstawie ich projektu zrobi mi "odrutowanie" to dali za tę czynność z materiałem taką cenę (800 PLN), że p. Rybkowski nie był w stanie jej przebić.

 

Witam,

 

co do firmy ochroniarskiej to zaoferowały się u mnie dwie: Solid i Juwentus. Zastanawiam się którą wybrać bo z tego co widzę to u mnie połowa sąsiadów ma Solid a połowa Juwentus i każdy chwali swojego :-?

 

Może macie jakieś doświadczenia z tymi firmami - lepsze lub gorsze, które pomogły by mi podjąć decyzję?

 

Z góry dzięki

 

Browar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...