Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Izat, czy możesz wymienić jakie papierki trzeba złożyć w PiNB?

bardzo proszę:

c) protokół odbioru instalacji elektrycznej (ważny 5 lat od daty wystawienia)

:)

 

Dzięki śliczne Izat, jeszcze jedno pytanie - kto sporządza protokół odbioru instalacji elektrycznej?

elektryk, który wykonał Ci instalację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izat, czy możesz wymienić jakie papierki trzeba złożyć w PiNB?

bardzo proszę:

c) protokół odbioru instalacji elektrycznej (ważny 5 lat od daty wystawienia)

:)

 

Dzięki śliczne Izat, jeszcze jedno pytanie - kto sporządza protokół odbioru instalacji elektrycznej?

elektryk, który wykonał Ci instalację

 

Jeszcze raz dziękuję, powoli zbliżam się do końca i muszę zacząć myśleć o kompletowaniu dokumentów potrzebnych do odbioru budynku. Dla osób z powiatu warszawskigo zachodniego strona PinB -u

 

http://bip.pwz.pl/pl/bip/Urzad_Powiatu/pinb_dokumenty_do_pobrania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkleję też tutaj. Jakby co aktualne do piatku rano :wink:

 

http://forum.muratordom.pl/oddam-gline-humus-okolice-grodziska-maz,t143114.htm

 

Przedzwonię jutro do pana Marka, choć jak go znam będzie marudził, że mu daleko ;)

 

Napisałem to juz w wątku głównym: Mnie wywiezienie jedenej wywrotki 10m3 będzie kosztowało 200 zł (nie wiem gdzie Kłosiewicz to chce wywieźć) interesuje mnie kazde rozwiązanie które ten koszt obniży. P. Marek będzie pracować u mnie w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa jest jeszcze coś, mam pytanko apropo drwa do kominka :D

mieszkamy już w Młochowie ale jeszcze nikogo i niczego tu nie znamy, macie jakieś namiary ?

 

Gratuluję sonsiadom zamieszkania :D ! Co do drewna to ilosci hurtowe raczej odpadaja bo to juz zdecydowanie za późno (ja brałem w maju) ale uczciwe co do jakosci i ilosci drewno w detalu jest w nadarzynie firma EMMA 22-7397184. Nie jest u nich najtaniej ale teraz juz sie cudów niue zdziała. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje nowym mieszkańcom własnych domków! Dodajecie otuchy takim jak my, dopiero na początku tej długiej i żmudnej drogi... :)

 

Potrzebujemy namiarów na ziemię do podniesienia działki. Niestety, gliny mamy pod dostatkiem i problemów związanych z jej nieprzepuszczalnością też.. Już nie wiemy czy nie lepszy byłby po prostu żwir zmieszany z glebą pseudo ogrodową... Problem tylko skąd jak najtaniej?.. Macie jakieś aktualne i dobre namiary.

 

Też ostatnio dostaliśmy podsypkę z bryłami gliny, normalnie tylko garnki lepić tak dużo tego było. I chyba podziękujemy tamtym panom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje nowym mieszkańcom własnych domków! Dodajecie otuchy takim jak my, dopiero na początku tej długiej i żmudnej drogi... :)

 

Potrzebujemy namiarów na ziemię do podniesienia działki. Niestety, gliny mamy pod dostatkiem i problemów związanych z jej nieprzepuszczalnością też.. Już nie wiemy czy nie lepszy byłby po prostu żwir zmieszany z glebą pseudo ogrodową... Problem tylko skąd jak najtaniej?.. Macie jakieś aktualne i dobre namiary.

 

Też ostatnio dostaliśmy podsypkę z bryłami gliny, normalnie tylko garnki lepić tak dużo tego było. I chyba podziękujemy tamtym panom.

Jaruś zadzwoń pod następujące numery, może coś wynegocjujesz:

501 493 818 Kamil

601 093 719 chyba z Gąsina są Ci panowie

602 339 920

zawsze mów od razu jakiej ziemi potrzebujesz, żeby nie było wtopy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...