Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam

mam pytanie czy udało się komuś uzyskać lokalizację zjazdu na działkę w rejonie skrzyżowania, bo ja mam z tym problem i wiąże się to z przeorganizowanie całej działki

pozdrawiam

 

To chyba jest nie do przeskoczenia. My byśmy na tym polegli bo panu się pomylił zjazd z posesji sąsiada (bardzo długi) z drogą publiczną i za nic nie chciał wydać zgody. A nasz zjazd z działki jest ze 20-30 metrów od tego dojazdu do sąsiada :o I już klops.

 

A to jest faktycznie droga publiczna? Proponowali jakieś rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

gdyby ktoś szukał drewna na więźbę, polecam tartak Pana Mariusza Dąbrowskiego, tel. 500 101 976 lub 502 781 550. Krokwie, murłaty, łaty i inne belki kupowałem po 760 PLN, deski po 570. Ceny z transportem.

Tartak znajduje się 60 km od Jaktorowa, ale nie pamiętam nazwy miejscowości. Nie jest to jednak problem, bo p. Mariusz zaopatruje całą Warszawę i okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zapowiadają ładną pogodę we wtorek, oj z przyjemnością Cię odwiedzę Gosiu jeśli można. My z mężem jesteśmy laicy jeśli chodzi o budowanie, więc też chętnie podpytam to i owo , a już nie powiem jak miło jest pomyśleć że kogoś z naszej wsi wreszcie poznamy."

 

Asiu, czemu do mnie nie dotarliście, zapraszam. Niestety w Adamowie nie mam dostępu do internetu, więc nie wiedziałam wcześniej, że będziecie na Waszej działeczce, chętnie bym ją sobie zobaczyła, na zdjęciach wygląda bosko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę osób się przede mną chwaliło to i ja się pochwalę nie należę już do grupy bezdachowców :lol:

 

dach zrobiony :lol:

gratulacje :)

 

I my też dołączamy do grona dachowców - u nas tempo ekipy, można powiedzieć, rekordowe - 5 dni :D A i co do jakości też chyba nie mam zastrzeżeń:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontakt do nich masz na http://www.puhetman.pl

dzwonisz, mówisz jakiej wielkości pojemnik jest Ci potrzebny, jak często mają go opróżniać i umawiasz termin i miejsce podstawienia. Wraz z pojemnikiem dostajesz umowę do podpisu (ja wziąłem raz na 2 tyg., póki co na budowie mam mało odpadów). Z doświadczenia wiem, że z ludźmi ze śmieciarki można się dogadać, jeśli zebrało Ci się nieco więcej towaru do wywiezienia - jeden/dwa worki więcej nie robią różnicy...

 

Dzięki, zadzwonię i się dowiem co i jak.

A tak zmieniając temat, to mam super ekipę od tynków. Robią u mnie maszynowo. Tynki gipsowe. $-ech Panów. Mieszkają w Milanówku. Zaczęli w sobotę i do wczoraj wieczora (4 dni) zrobili 3 pokoje, łazienkę, garderobę klatkę schodową, kuchnię i dwa przedpokoje. Ściany wyglądają wspaniale, gładkie jak pupa niemowlaka, teraz mam zmartwienie, czy je w ogóle malować :-).....

U mnie za tydzień kończą, serdecznie zapraszam do obejrzenia w domu u mnie.

Adres na PRIVA wyślę jak ktoś będzie chciał. Robią też inne rzeczy. Wylewki, płytki, podłogi. Ja jestem pod naprawdę wielkim wrażeniem ich pracy. Prosili mnie żebym dał kontakt, więc robię. Dziennie przerwę mają 20 - 30 minut.

Telefon 0 668 216 344 lub 0 50 4 389 182

Można powiedzieć ze kontakt ode mnie lub nie, jak ktoś będzie chciał.

Zdjęcia pod linkiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką ofertę:

elektryka 120 punktów + skrzynka rozdzielcza; ocieplenie dachu 2xwełna, płyta kg (powierzchnia ok 300 m2); tynki wewnętrzne cem-wap ręczne (jakieś 500 m2) -> w sumie 70k PLN robocizna i materiały. Brać?

 

Ramotki

Poproscie o szczegoly bo tak to ciezko wyczuc. Zalezy jaka macie instalacje elektryczna - ile roznicowek jakas automatyka etc. do tego dochodza pomiary i papiery do elektrowni, Za punkt 45-65 pln z materialem plus dodatkowe koszty. Ocieplenie od 45 do 65 za m2 robocizna, tynki od 15 do 35 za m2 zalezy jak wykończone.

 

pozdrawiam

Zonzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

gdyby ktoś szukał drewna na więźbę, polecam tartak Pana Mariusza Dąbrowskiego, tel. 500 101 976 lub 502 781 550. Krokwie, murłaty, łaty i inne belki kupowałem po 760 PLN, deski po 570. Ceny z transportem.

Tartak znajduje się 60 km od Jaktorowa, ale nie pamiętam nazwy miejscowości. Nie jest to jednak problem, bo p. Mariusz zaopatruje całą Warszawę i okolice.

 

Dziękujemy, być może skorzystamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki, zadzwonię i się dowiem co i jak.

A tak zmieniając temat, to mam super ekipę od tynków. Robią u mnie maszynowo. Tynki gipsowe. $-ech Panów. Mieszkają w Milanówku. Zaczęli w sobotę i do wczoraj wieczora (4 dni) zrobili 3 pokoje, łazienkę, garderobę klatkę schodową, kuchnię i dwa przedpokoje. Ściany wyglądają wspaniale, gładkie jak pupa niemowlaka, teraz mam zmartwienie, czy je w ogóle malować :-).....

U mnie za tydzień kończą, serdecznie zapraszam do obejrzenia w domu u mnie.

Adres na PRIVA wyślę jak ktoś będzie chciał. Robią też inne rzeczy. Wylewki, płytki, podłogi. Ja jestem pod naprawdę wielkim wrażeniem ich pracy. Prosili mnie żebym dał kontakt, więc robię. Dziennie przerwę mają 20 - 30 minut.

Telefon 0 668 216 344 lub 0 50 4 389 182

Można powiedzieć ze kontakt ode mnie lub nie, jak ktoś będzie chciał.

Zdjęcia pod linkiem.

Pozdrawiam

 

Dopiero teraz o tym piszesz. :roll: Żartuję oczywiście. :lol: Jakbym wiedziała wcześniej, to nie musiałabym przechodzić piekła ze swoimi tynkarzami. :x

Na poczatku jak przeczytałam, że są z Milanówka, to aż zamarłam, bo moi też z Milańca byli. Tynki w świetle dziennym wyglądały jeszcze jak cię mogę, ale wieczorem, kiedy podświetliłam je z góry latarką, objawił mi się piękny celulit i to w zaawansowanym stadium. :-? Po prostu góry....doliny...koszmar! :x

Poproszę o namiary na priva dla moich przyjaciół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę osób się przede mną chwaliło to i ja się pochwalę nie należę już do grupy bezdachowców :lol:

 

dach zrobiony :lol:

gratulacje :)

 

I my też dołączamy do grona dachowców - u nas tempo ekipy, można powiedzieć, rekordowe - 5 dni :D A i co do jakości też chyba nie mam zastrzeżeń:)

 

no to ja Wam gratuluję :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I my też dołączamy do grona dachowców - u nas tempo ekipy, można powiedzieć, rekordowe - 5 dni :D A i co do jakości też chyba nie mam zastrzeżeń:)

 

no to ja Wam gratuluję :lol:

dzięki :D

 

Teraz poszukujemy namiary na elektryków i tynkarzy.. jeśli macie, to ślijcie na priva, będziemy wdzięczni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Gosia, jak już pisałam - nie wiem gdzie jest hurtownia, a budów kilka we wsi jest. :lol:

 

Asiu, środek wsi, obok mojego domku stoi czerwony samochód z rejestracją WPI - po tym poznała Anetka.

Podoba mi się Twój pomysł z kółkiem gospodyń - ja się wpisuję na listę :D i w chłodne jesienne dni zapraszam na herbatę z miodem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę osób się przede mną chwaliło to i ja się pochwalę nie należę już do grupy bezdachowców :lol:

 

dach zrobiony :lol:

gratulacje :)

 

I my też dołączamy do grona dachowców - u nas tempo ekipy, można powiedzieć, rekordowe - 5 dni :D A i co do jakości też chyba nie mam zastrzeżeń:)

 

Ania, Magda i Michał, już jesienne słoty Wam niestraszne - gratuluję :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Gosia, jak już pisałam - nie wiem gdzie jest hurtownia, a budów kilka we wsi jest. :lol:

 

Asiu, środek wsi, obok mojego domku stoi czerwony samochód z rejestracją WPI - po tym poznała Anetka.

Podoba mi się Twój pomysł z kółkiem gospodyń - ja się wpisuję na listę :D i w chłodne jesienne dni zapraszam na herbatę z miodem. :wink:

 

Haha, no to pewnie ze sto razy przejeżdżałam obok, a może nawet jeśteśmy bardzo bliskimi sąsiadkami, bo my też w środku wsi... :D Mmm, herbata z miodkiem, kusisz! Będę wypatrywać autka! A to Wy już mieszkcie???!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Gosia, jak już pisałam - nie wiem gdzie jest hurtownia, a budów kilka we wsi jest. :lol:

 

Asiu, środek wsi, obok mojego domku stoi czerwony samochód z rejestracją WPI - po tym poznała Anetka.

Podoba mi się Twój pomysł z kółkiem gospodyń - ja się wpisuję na listę :D i w chłodne jesienne dni zapraszam na herbatę z miodem. :wink:

 

Haha, no to pewnie ze sto razy przejeżdżałam obok, a może nawet jeśteśmy bardzo bliskimi sąsiadkami, bo my też w środku wsi... :D Mmm, herbata z miodkiem, kusisz! Będę wypatrywać autka! A to Wy już mieszkcie???!

 

Nieee, ale mam nadzieję, że przyszłe Święta Bożego Narodzenia spędzimy już w naszym domku.

A czy Wy przebrnęliście już przez papierologię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęła się wykończeniówka - jestem totalnie wykończony!!! Wybranie materiału na ściany czy dach to mała pestka w porównaniu z wyborem białego montażu czy płytek na podłogi - masakraaa.....

Myślałem że końcówka to będzie bajka, a to cholera gorsze niż skakanie po dachu, niż dźwiganie cementu czy kopanie ogrodzenia... ech, aby do wiosny :lol:

 

Aha, jakby co mam stemple do odsprzedania (ok 150 szt), za parę tygodni będę się pozbywał garażu blaszaka, jak ktoś chętny to proszę info na priva.

 

 

___________________________________________

Budowlańcy grupy nadarzyńsko-grodziskiej...łączcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...