Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Polecam !!!

Ekipę od tynków maszynowych właśnie kończą mój dom.Panowie solidni,słowni i dokładni.Polecani już na tym forum.

tel. 509-207-112 lub 504-389-182

 

Ekipa od dachu

tel.693-682-457

 

Elektryk

tel.501-093-662

 

Piece na eko groszek

tel.602-576-201

 

Ogrodzenia

tel.608-485-522

 

Szambo

tel.602-377-650

 

Przyłącza wody i hydraulika

tel.501-577-276

 

Wylewki z miksokreta

tel.696-215-129

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

mieszkających , budujacych i zamierzajacych sie budowac :)

 

na razie nie mam dostepu do Książki Adresowej wiec zapytam tutaj:

 

szukam sprawdzonych fachowców do wykończeniówki , potrzebni :

 

elektryk

hydraulik

glazurnik

monter płyt gipsowych

ekipa do ocieplania

 

 

 

Dzięki bardzo za wszystkie telefony i poprosze o jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich bliższych i dalszych sąsiadów ;)

 

U nas też budowa ruszyła po zimie.

 

Mamy okna...

"Robi się" instalacja elektryczna...

 

Teraz poszukuję specjalistów od glazury, terakoty, zabudowy gk...

Umówiona ekipa mnie wystawiła :(

 

Próbuję dostać się do książki kontaktowej na stronie naszej grupy, ale formularz kontaktowy nie działa... już kilka razy starałam się skontaktować z As'em, ale za każdym razem wyskakuje mi okienko z tekstem "Upewnij się, że formularz jest kompletny i poprawnie wypełniony". Czy Wy też tak macie?

 

Mery Jeszcze raz dziękuję. Na razie efektów nie ma, ale jest nadzieja, że energia będzie wcześniej niż w maju 2010 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem propnuję nie kupować w ciemno, tylko najpierw strop obejrzeć z kompetentną osobą.

 

Witam :)

 

Jak najbardziej zgadam się z przedmówcą.

To jest tak jak w tym powiedzeniu, że "Biednego nie stać na tanie",

bo suma sumarum płaci się dwa razy !! :wink:

 

To ja tak tylko w woli wyjaśnienia.

Namiar na w/w przeze mnie strop dostałem od szefa ekipy, która buduje mi dom.

Pan, korzystał już z usług tej firmy i był bardzo zadowolony z jakości towaru.

Mam nadzieję, że i ja tez będę :p

 

Potwierdzam - strop był tańszy niz w Budokruszu. Jeśli będą chcieli policzyć wam za transport to sie ostro postawcie - u mnie zrezygnowali z tego pomysłu. Acha! Zostało mi kilka pustaków stropowych (z 10 szt) i chyba z jedna kształtka - mogę Wam dać w prezencie "na dobry początek" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

Czy wiecie kto może pożyczyć spalinowy areator/wertykulator (zawsze zapominam co jest od czego :-) ) Chodzi mi o maszynę do "wygrabienia" trawnika.

 

Może znacie wypożyczalnie (jakie koszty)?

Może sami macie? :lol:

Raczej chodzi o okolice grodziska (ale nie bezwzględnie).

 

Można kupić tanio i szybko ja wzeszłym roku kupiłem sobie taki

http://www.allegro.pl/item580849656_wertykulator_asgatec_ev_1400_nieuzywany_gwarancja.html#gallery

 

u tego właśnie sprzedawcy pewny szybka wysyłka jestem bardzo zadowolony z zakupu :D .

 

http://image.ceneo.pl/data/products/1440876/productToCategory.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem Gawel, już to ćwiczyłem.

Może mam zdjęcia to byś zobaczył o czym mówię.

Nie wiem może mam specyficzną trawę...(Barenburg)suszu po sezonie jest od cholery.

Jak wejdziesz teraz do mnie na trawnik to jak byś chodził po grubym dywanie.

Ja też mam u siebie taki plastki, niestety w moim przypadku ten sprzęt się nie sprawdza.

Jest tak lekki, że gdyby nie docisk to za cholerę grabki nie sięgną gruntu (a muszą).

Wychodziły spod tego kłęby, jakby owce golił :-)

Zebranego suchego towaru po zimie zebrałem na oko tyle ile ŁĄCZNIE uzbieram towaru podczas koszenia.

 

Powiedziałem sobie, że nigdy więcej tym sprzętem! Sam nie wiem na jakim trawniku to się może sprawdzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta maszynka nie jest taka lekka a jak ustawisz wałek na najniższy poziom to super wypiele ci trawnik do gołej ziemi. No a to ze masz dużo suszków to juz ból ja mam to samo dosłownie co pare metrów trzeba oprózniać kosz. ale jak juz wszystko przejedziesz to efekt jest super pomimo ze troche zryte i zrujnowane ale za to pozielenieje na pewno :wink: A ile masz arów do przepielenia???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my mamy cięższy orzech do zgryzienia z naszym ogrodem. Nasz trawnik w 99% składa się z perzu :-) średnio wychodzi taczka skołtunionych kłączy na m2 :-)

Postanowiliśmy podjąć wyzwanie, choć walka nierówna a siły w rękach ograniczone. Zdecydowaliśmy nie używać żadnych środków chemicznych.

Mamy zajęcie na parę lat :-) Jakby komuś doskwierała nuda i brak fizycznej rozrywki zapraszamy na nasze pólko. Grabie i widły zapewniamy na miejscu

:lol:

 

A z innej beczki, wiecie ile kosztuje certyfikat energetyczny? macie jakieś sprawdzone namiary?

My kompletujemy dokumenty do odbioru budynku, a w międzyczasie chałupka się wykańcza.

 

Pozdrawiamy wombacio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mili moi ja tez chętnie zapraszam mam zarośnięty kawał poletka poziomek.Proponuje spotkanie z moim żywiołem .Poziomki do zabrania Kawa graatis Pozdrawiam wszystkich walczących z perzem, rdestem , bratkiem ,mchem,babka mniszkiem lekarskim .GG9049225

Mam sposób na miejsca które zarosły i chcecie doprowadzić do czystej ziemi ale można zniszczyć wszystko. Kładę czarna folie i przysypuje co mam pod ręką.Po miesiącu jest dobrze a po 2 czysto można sadzić- jak teraz zaczniecie to do maja ziemia będzie czysta. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...