Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A ja mogę polecić pana od szpachlowania i malowania - u mnie dokańczał po moich paprakach gładzie tam gdzie zdążył (wtedy był przejazdem u kuzyna z okolic Grodziska- mojego glazurnika ). Skutkiem czego jeden pokój mam de lux i schody reszta beanadziejna. Pan również podejmie się malowania. Jedynie uprzedzam nie pije ale piwa nie odmawia (nie wpływa to na jakość jego prac)

namiary pan Mirosław tel. 500 684653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czy możecie polecić jakąś dobrą i przy tym we w miarę rozsądnej cenie farbę gruntującą nadającą się do tynków cementowo-wapiennych?

Zastanawiałem się nad Beckers Designer Grund, ale ta chyba nadaje się tylko do powierzchni gipsowych. A może się mylę? Może się jakiś fachowiec wypowiedzieć?

my gruntowaliśmy śnieżką grunt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o samą robociznę wykonania FRONTOWEGO OGRODZENIA ( 42m)

czyli: wyrównanie wykopu, wylanie cokołu, wsadzenie słupków, które mam,

zamontowanie paneli, furtki, bramy przesuwnej, które też mam.

Może ktoś inny się taką robotą para, kogo znacie i możecie polecić z okolic PRUSZKOWA, Grodziska . Będę wdzięczny za odpowiedź. Dziękuję

 

U mnie płot (fundament i podmurówka beton z gruchy, słupki, siatka) robił ze swą ekipą Waldemar Radzanowski (obecnie mieszka w Grodzisku) tel. 660 186 003.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koze sprzedam :D Ogrzewala dzielnie cala zime. Niestety budowlancy nie umieli palic i ma zalatany front bo sie blaszka przepalila od takiej ilosci wegla ale tak to w pelni sprawna, wylozona szamotem do tego rury z nierdzewki 3mb i 2 kolanka.

 

Koza z bricomanna - kosztowala cos ok 250 pln rury i kolanka kosztowaly jakies 150. Sprzedam za 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy podawany był numer do jakiegoś przedstawiciela firmy Budokrusz, który może zaoferować dobre ceny. Byłbym wdzięczny za podesłanie tego kontaktu, bo nie mogę odgrzebać.

Z góry dziękuję.

 

Proszę bardzo Piotr Perczyński 602 536 430

Dzięki wielkie. A ma ktoś namiary na dostawcę kruszywa/piasku z okolic Nadarzyna. Ale interesuje mnie dostawa niedużym samochodem typu Star lub Tatra, a nie 25 ton jak Budokrusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy podawany był numer do jakiegoś przedstawiciela firmy Budokrusz, który może zaoferować dobre ceny. Byłbym wdzięczny za podesłanie tego kontaktu, bo nie mogę odgrzebać.

Z góry dziękuję.

 

Proszę bardzo Piotr Perczyński 602 536 430

Dzięki wielkie. A ma ktoś namiary na dostawcę kruszywa/piasku z okolic Nadarzyna. Ale interesuje mnie dostawa niedużym samochodem typu Star lub Tatra, a nie 25 ton jak Budokrusz.

 

Spróbuj tutaj 502 092 218 - 14t - towar bardzo dobry jakościowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my gruntowaliśmy śnieżką grunt

Możesz napisać czy jesteście zadowoleni z efektu? Jaka była mniej więcej wydajność?

 

nie do mnie pytanie wydajność mniej więcej pokrywała się z tym co na wiaderkach napisane... Co do gruntowania jedynie dobrze podłogę proponuję zabezpieczyć bo to strasznie chlapie takim drobnym czymś. Ale gruntuje porządnie Karton-gipsy trzeba podwójnie. :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy możecie polecić jakąś hurtownię artykułów elektroinstalacyjnych? W okolicy jest kilka i nie wiemy co wybrać.

 

Merkurion w Grodzisku

 

My też polecamy Merkurion. Jak się bierze większa ilość to można także dostać rabat. Raz zdefiniowany przy pierwszych zakupach działa na wszystko co się później u nich kupuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my gruntowaliśmy śnieżką grunt

Możesz napisać czy jesteście zadowoleni z efektu? Jaka była mniej więcej wydajność?

 

nie do mnie pytanie wydajność mniej więcej pokrywała się z tym co na wiaderkach napisane... Co do gruntowania jedynie dobrze podłogę proponuję zabezpieczyć bo to strasznie chlapie takim drobnym czymś. Ale gruntuje porządnie Karton-gipsy trzeba podwójnie. :roll: :wink:

potweirdzam i dodam, że jesteśmy bardzo zadowoleni.

Sama gruntowałam i jak ja sobie dałam radę to znaczy, że dacie radę :lol:

Ten grunt stosowaliśmy i na k-g i na tynki cem-wap, które też malowaliśmy 2razy (lepiej wydać na grunt niż na większą il farby a tynki lubią się napić :wink: ). Na ten grunt stosowaliśmy tikkurillę optivę5 - wszystko było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś namiary na dostawcę kruszywa/piasku z okolic Nadarzyna. Ale interesuje mnie dostawa niedużym samochodem typu Star lub Tatra, a nie 25 ton jak Budokrusz.

 

Korzystam z usług Mariusza Śniegórskiego - 501 78 78 16.

Ma i mały samochód i duży, dysponuje też koparką.

 

 

A czy możecie podać namiary na jakieś składy z drewnem z okolic Nadarzyna?

 

Szwagier mi polecił skład w Cendrowicach - podali cenę włączając w to transport, a teraz grymaszą, że jednak chcieliby dostać więcej za dojazd, a w ogóle to nie mają wolnych terminów.

Słyszałem, że 2 lata temu były takie klimaty, ale miałem nadzieję, że to już minęło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...