Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szukam:

 

- stolarza, który zrobi kilka drobiazgów z drewna (parapety, stelaż pod umywalki, etc.)

- fachowca od naklejania płytek kamiennych na elewację

- gościa, który elegancko wyrówna teren wokół domu, czyli dysponującego spycharką oraz broną tudzież innym sprzętem kopiąco-pchająco-wyrównującym :)

 

Z góry dzięki

 

powyższych fachmanów cały czas poszukuję, a dodatkowo rozglądam się za szklarzem, który elegancko wklei duże lustro w łazience.

Z góry dzięki za namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Cholera jasna, wodę mam przy działce, a przyłączać ją będę pewnie do jesieni. :evil:

nie czekaj na przyłącze tylko wierć dziure w ziemi-budowa chłonie olbrzymie ilości wody. A już po... trawkę też trzeba jakoś utrzymać :p

 

Problem polega na tym, że wywierciliśmy i... było sucho. Potem wynajęliśmy geofizyka, który stwierdził, że jest szansa na wodę w jednym krańcu działku, na głębokości 13 m, pod warunkiem wiercenia szerszą średnicą. Pan Paluchowski wpadnie do nas pod koniec tygodnia, ale nadal nie mamy gwarancji, że się dowierci. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

szykam sprawdzonych ekp do:

 

- ocieplenie poddasza - welna + plyty GK + ew inne zabudowy w GK

- elewacja - ocieplenie styro 15cm + tynk silikatowy

 

Jakie wogole sa srednie ceny za powyzsze uslugi?

czyli ocieplenia welna i GK oraz elewacje

 

Czy np. 100zl/m2 za styropian 15cm + tynk kabe + robota to przyzwoita cena, zwazywszy, ze wykonawca robi naprawde dobrze, w ololicy do obejrzenia kilkanascie jego elewacji - piekne ponoc.

 

Pozdr

strix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szykam sprawdzonych ekp do:

- ocieplenie poddasza - welna + plyty GK + ew inne zabudowy w GK

- elewacja - ocieplenie styro 15cm + tynk silikatowy

 

Jakie wogole sa srednie ceny za powyzsze uslugi?

czyli ocieplenia welna i GK oraz elewacje

Nam robił K-G gościu polecany przez Nefer - Robert z braćmi (Selki).

Jego cena za robociznę to: 50 zł za ocieplenie poddasza + płyty + gruntowanie.

dodatkowo liczy sobie za każde okno połaciowe - 150 zł oraz obróbki np. komina liczą z mb chyba 45 zł, ale tej kwoty nie jestem pewna. Robią jeszcze podobno różne udziwnienia z K-G - wg nich wszystko da się z niego zrobić

Ekipa sprawna, szybka, sympatyczna, śpią na miejscu.

tel. 502 469 645

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też w temacie poszukiwań fachowców !! :)

 

Czy możecie się podzielić namiarami na

ekipy od tynków wewnętrznych /skłaniamy się do gipsowych / ??

I napisać jakie teraz są stawki /praca + materiał / ??

 

 

JADAR

Darjusz J.

602 396 992 - tynki gipsowez agregatu firmy KNAUF

 

polecam -szybkoi solidnie.

 

pozdrawiam

 

Browar

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozum nie piwo, trudno go wlać w kogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

szykam sprawdzonych ekp do:

 

- ocieplenie poddasza - welna + plyty GK + ew inne zabudowy w GK

- elewacja - ocieplenie styro 15cm + tynk silikatowy

 

Jakie wogole sa srednie ceny za powyzsze uslugi?

czyli ocieplenia welna i GK oraz elewacje

 

Czy np. 100zl/m2 za styropian 15cm + tynk kabe + robota to przyzwoita cena, zwazywszy, ze wykonawca robi naprawde dobrze, w ololicy do obejrzenia kilkanascie jego elewacji - piekne ponoc.

 

Pozdr

strix

 

Witam. Zapraszam do obejrzenia zrobionego przez nas poddasza w Tarczynie ( bedziemy tam jeszcze do srody) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde z nas coś buduje. Jedni od niedawna, inni od dłuższego czasu.

A zainteresowanych ogólnie gminą Żabia Wola, choć nie tylko tą tematyką , zapraszam na nowo powstały, niezależny portal Żabiej Woli.

Do wyboru - czat, forum, informacje, tablica ogłoszeń, niedługo też portal reklamowy oraz informacje o wszelkich przedsiębiorstwach/hurtowniach/sklepach etc.

Ewentualni współtwórcy strony mile widziani, istnieje możliwość wydzielenia działu dla budowniczych.

Pozdrawiam.

 

 

http://www.zabiowolscy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Wszystkich po dłuższej przerwie :)

 

Budujemy domek w Książenicach (ale nie na "Agrirolu"), obecnie jesteśmy na etapie instalacji a w czwartek wchodzą tynkarze. No i w związku z tynkarzami zmuszeni jesteśmy zrobić trochę porządku w garażu a w szczególności pozbyć się stempli tam zalegających. Sprzedamy (niedrogo) - w sumie nieco ponad 200szt.

A poniżej zdjęcie naszego domku i najbliższej okolicy :).

 

http://lh6.ggpht.com/_I05CevwSP3Q/Shue8ettBBI/AAAAAAAACDs/c0J7EHWLMFs/s400/DSC_0156.jpg

 

http://lh6.ggpht.com/_I05CevwSP3Q/ShufYRSZ0vI/AAAAAAAACDw/jVcAItLpDUI/s400/DSC_0163.jpg

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam:

 

- stolarza, który zrobi kilka drobiazgów z drewna (parapety, stelaż pod umywalki, etc.)

- fachowca od naklejania płytek kamiennych na elewację

- gościa, który elegancko wyrówna teren wokół domu, czyli dysponującego spycharką oraz broną tudzież innym sprzętem kopiąco-pchająco-wyrównującym :)

 

Z góry dzięki

 

powyższych fachmanów cały czas poszukuję, a dodatkowo rozglądam się za szklarzem, który elegancko wklei duże lustro w łazience.

Z góry dzięki za namiary.

 

pliiisss...

Zwykle namiary pojawiały się niemal natychmiast, a tym razem cisza... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś sie orientuje w instalacjach alarmowych? lepiej to robic "samemu" czy zlecić firmie swiadczącej usługi ?

 

jeśli będziesz szukać dobrego fachowca od instalacji alarmowych, polecam p. Roberta, na forum znajdziesz go pod nickiem Arm.pl

 

Ramotki,

wrzuć na pw jak to u Ciebie wyszło cenowo i co robiłes w ramach instalacji.

 

Też poproszę o taką informację na PW

 

przepraszam, przeoczyłem Wasze posty. Wieczorkiem odszukam ofertę i podeślę garść szczegółów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam:

 

- stolarza, który zrobi kilka drobiazgów z drewna (parapety, stelaż pod umywalki, etc.)

- fachowca od naklejania płytek kamiennych na elewację

- gościa, który elegancko wyrówna teren wokół domu, czyli dysponującego spycharką oraz broną tudzież innym sprzętem kopiąco-pchająco-wyrównującym :)

 

Parapety z drewna sosnowego klejonego kiedyś robił mi stolarz z Grodziska Mazowieckiego, nie pamiętam nazwy ulicy, ale jest to mała uliczka kawałek za Shellem jadąc w kierunku W-wy, po lewej mijasz Carrefoura a kawałek dalej po prawej masz uliczkę gdzie jest stacja LPG, za nią skład drewna, a jeszcze dalej po lewej zakład stolarski. Robił kilka rzeczy do domu też moim rodzicom i jakościowo i cenowo był ok. Ale to było parę lat temu.

Jeśli chodzi o doprowadzenie do porządku działki to ja bym poszukał jakiegoś sąsiada rolnika :)

Sam mam wstępnie przegadane takie coś z sąsiadem, który uprawia swoją ziemię, więc ma sporo sprzętu a od czasu do czasu w zamian za siano kosi moją łąkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam:

 

- stolarza, który zrobi kilka drobiazgów z drewna (parapety, stelaż pod umywalki, etc.)

- fachowca od naklejania płytek kamiennych na elewację

- gościa, który elegancko wyrówna teren wokół domu, czyli dysponującego spycharką oraz broną tudzież innym sprzętem kopiąco-pchająco-wyrównującym :)

 

Z góry dzięki

 

powyższych fachmanów cały czas poszukuję, a dodatkowo rozglądam się za szklarzem, który elegancko wklei duże lustro w łazience.

Z góry dzięki za namiary.

 

 

 

pliiisss...

Zwykle namiary pojawiały się niemal natychmiast, a tym razem cisza... :(

 

 

Witaj,

Ze "stolarzem" i "fachowcem" jeszcze nie miałem do czynienia więc i nie mam kogo polecać. Co innego z "gościem":

- gość I tel. 608 143 984 wywóz gruzu, złomu, niwelacja terenu, zakładanie trawników, układanie kostki brukowej, żwir, piach, ziemia

- gość II tel. 506 825 837 wywóz gruzu, żwir, piach, tłuczeń, ziemia, zakładanie ogrodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego z "gościem":

- gość I tel. 608 143 984 wywóz gruzu, złomu, niwelacja terenu, zakładanie trawników, układanie kostki brukowej, żwir, piach, ziemia

 

A skąd ten "gość I"? Ile sobie liczy za niwelację? Szukam kogoś do zrobienia tego, ale pierwsza oferta jaką dostałem nie zachęca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m-wujek - nie wiem gdzie "gość I" mieszka, na ulotce nie było, a ceny miał takie:

- wywóz gruzu 350 zł od wywrotki, u mnie były dwie

- niwelacja górki humusu z wykopu pod dom, 500 m2 w 30 minut - 300 zł

Razem 1000 zł - 10% upustu.

Pisałem "na ulotce" bo zarówno gość I jak i II oraz inni wykonawcy zostawiają swoje ulotki, wizytówki itd na ogrodzeniu albo dają tym co akurat są na budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...