Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Widzę, że wszyscy mają jakieś atrakcje :) .

Guliwer, my może w sobotę sie do Książenic przejedziemy. jak Was znaleźć?

Nam hydraulik przeniósł już WC, chłopcy zagęścili piasek, a dziś wylewają podłogę na gruncie. Zagęszczarkę przewiozłam moim spracowanym samochodem aż z Zalesia Dolnego, bo w Grodzisku wszystkie wyszły.

A tak a propos, czemu kupowaliście szamba aż pod Radomiem? Czy w naszej okolicy nie ma porządnych firm?

Wg, będziesz w sobotę? Mam ciągle tę biżuterię, a dziecko pewnie tęskni.

Szambo pod Radomiem ponieważ razem z transportem i zamontowaniem było o połowę tańsze niż w okolicach Warszawy. Ponadto był to namiar sprawdzony przez forumowiczów.

Niestety w sobotę nas nie będzie, jedziemy pod Poznań, jeśli możesz to przechowaj na razie biżuterię, na szczęście Ania o niej na razie zapomniała. Odezwę się żeby się umówić, ale na razie mamy tyle załatwiania że nie bardzo jest czas o czymkolwiek innym myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg a na co ty masz ten piec??

A te twoje szabo to betonowe?? Daj namiar...ile dałeś za swoje i jakiej pojemności?? Pytam, bo chcę wiedzieć czy da się radę w nim wykompać czy umyć samochód... :lol:

A co do glazurnika....to my już wiemy...ty masz różne sposoby żeby kogoś uśmiercić jeszcze przed wykonaniem roboty Mr. Hide :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam wyszło 600 zł.

Ale my z Nimi mieszkamy rzut beretem, nie wiem jak będzie gdy będą mieli pojechać dalej.

 

Chłopcy wylali z betoniary, zazbrioli, wykopali i wywieźli ziemię pod podjazd w garażu. Mój tata im pomagał, ale tylko w kwestii "pokazania palcem" co gdzie i jak, bo sam nie może dźwigać. A chłopakom się robota w rękach paliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobo 30 - nas niestety nie ma w ten weekend. Zona wyjechala do tesciow na dwa tygodnie a ja wyjezdzam na meski weekend do kumpla ( :-? ). Trzeba troche odpoczac od budowy.... :lol: :lol:

 

Ale moge podac jak dojechac, tam w sobote pewnie bedzie jeszcze ekipa od ogrodzenia. Osiedle Agrirol to jest wjazd przy ostrym skrecie w prawo (jadac od trasy katowickiej) w Ksiazenicach. Przy tym skrecie trzeba skrecic w lewo i wjechac w droge z plyt. Nastepnie po 200-300m bedzie druga tablica "osiedle Ksiazenice II", wtedy przed ta tablica zjechac z plyt w lewo i wjechac w osiedle drugim wjazdem w lewo (wazne: drugim wjazdem a nie pierwszym!). Nastepnie juz na osiedlu skrecic w druga w prawo i na koncu po lewej stronie duzy dom z czerwonego prothermu pod lasem z wysokich brzozek - to my. Proste, prawda ? :lol: :lol:

 

W kolejny weekend tez nas nie bedzie bo jade odebrac zone i corcie od tesciow z Wroclawia - takze za dwa tygodnie na pewno bedziemy, wtedy zapraszamy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg a na co ty masz ten piec??

A te twoje szabo to betonowe?? Daj namiar...ile dałeś za swoje i jakiej pojemności?? Pytam, bo chcę wiedzieć czy da się radę w nim wykompać czy umyć samochód... :lol:

A co do glazurnika....to my już wiemy...ty masz różne sposoby żeby kogoś uśmiercić jeszcze przed wykonaniem roboty Mr. Hide :-)

Piec na olej, DeDietrich. Szambo betonowe 10m3. Chciałem większe ale się doczytałem, że powyżej 10 m3 to już dużo większe odległości od domu i sąsiadów i jakiś tam nadzór czy cóś. Namiary już pisałem wyżej, firma Sałexpol.

A tak wogóle to zapraszam na oględziny. W ten weekend nas nie ma, za to w następny malujemy. W tygodniu też można się umówić popołudniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha :-)

Ja do siebie też zapraszam...w ten Weekend nie mogę, w następny też...w tygodniu jestem na delegacji, później mam remont...a i już można chociasz nie...wtedy już będą święta, ale to wyjeżdzam w góry, później odpoczywam po wyjeździe...no może wtedy chociaż też nie to będzie już wielkanoc...wiadomo święta na ale wtedy to już na bank !!

Nie no ale jaja...fajnie to brzmi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalna licytacja

 

Tylko dzis od godziny 8:30 do jutra do godziny 8.30 rano mozna licytowac kasku muratora z podpisami calej redakcji, jak widzicie kask jest wyjatkowy, mamy tez nadzieje ze sama licytacja bedzie wyjatkowo, zapraszamy.

 

licytacja http://www.dlanikoli.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

mam pilna prosbe do was. Wlasnie skonczylem rozmowe telefoniczna ze skladem dachowym ("Dachlux" na Pulawskiej) z ktorym mialem robic dach za miesiac - no i z lekka wyprowadzili mnie z rownowagi. Lada dzien mielismy podpisac umowe. Jak sie pewnie domyslacie, ich schemat umowy na wykonawstwo i materialy jest beznadziejny i nie zabezpiecza ZADNYCH interesow klienta :evil: :evil: . Wiec ja, niewiele sie zastanawiajac, napisalem swoja umowe (zreszta korzystajac ze schematu Muratora) - i zgadnijcie co oni na to! "Ze nie moga podpisywac innych umow niz ich schemat poniewaz ich ksiegowosc innych umow nie przyjmuje" !!! Niech zyje podejscie pro-klient!

 

No wiec juz nie bede ich klientem.

Dlatego pytanie: czy macie jakas sprawdzona ekipe dekarska (do dachowki cementowej BRAAS) , potrzebuje pilnie poniewaz dach zaczynam od poczatku listopada! Z gory dziekuje za pomoc.

Guliwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guliwer...co prawda u mnie kładli blachę...ale ekipa do niej została polecona mi przez Serwis Dach z Podkowy Leśnej (są przy trasie, po prawej stronie jadąc do W-WY), oni chandlują z reguły wszystkim znanym dobrym towarem, czy to blacha czy dachówka....polecają również swoje ekipy, stosowną do tego co się u nich kupi. Muszę ci powiedzieć, że się ciutek obawiałem ekipy polceonej przez sklep, a finał był taki, że to była najlepsza ekipa z jaką jak na razie przyszło mi współpracować...podczas ich pracy wyjechałem na wakacje :-)

Ten Serwis Dach polecam również, bo są elastyczni cenowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guliwer,

Polecam DachPolska ze Starej Wsi. Nastepna posesja za Scania.

U mnie robili co prawda blache, ale byli konkurencyjni w stosunku do Dach Serwis i innych okolicznych firm. Najlepiej, zeby robili wszystko kompleksowo wraz z dostarczeniem towaru...

Jakbys chcial to chetnie pomoge w kontaktach, pracuje niedaleko i mam z nimi dobry kontakt :-).

Robili tez dach u moich rodzicow w Podkowie. Mozna sie niezle targowac.

 

Pozdro

Jay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...