Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Może firmy lub składy, gdzie można by zaopatrzyć się kompleksowo we wszystko co potrzebne do dachu? Chodzi mi o płytę OSB, gont bitumiczny, rynny, papę, może też okna dachowe. Z góry dzięki.

 

Płyty OSB - Wodan Piaseczno lub hipermarkety. Ceny w Grodzisku mogą zabić.

Wszelkie rzeczy na dach łącznie z Dekarzem :wink: Dach - Lux Warszawa. Poszukajcie w ogłoszeniach drobnych Pana który nazywa się Michał Dąbrowicz.

Pociśnijcie o rabat. Sciagnijcie inna ofertę i go postraszcie. Chłopak wszystko wytrzyma i da naprawdę dobre ceny. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może firmy lub składy, gdzie można by zaopatrzyć się kompleksowo we wszystko co potrzebne do dachu? Chodzi mi o płytę OSB, gont bitumiczny, rynny, papę, może też okna dachowe. Z góry dzięki.

 

Płyty OSB - Wodan Piaseczno lub hipermarkety. Ceny w Grodzisku mogą zabić.

Wszelkie rzeczy na dach łącznie z Dekarzem :wink: Dach - Lux Warszawa. Poszukajcie w ogłoszeniach drobnych Pana który nazywa się Michał Dąbrowicz.

Pociśnijcie o rabat. Sciagnijcie inna ofertę i go postraszcie. Chłopak wszystko wytrzyma i da naprawdę dobre ceny. :wink:

 

Coulignon - ma racje - pokrycia - to dach lux - ja brałem z minoxu ale dlatego że kompleksowo mnie obsługiwali i naliczaja mi vat 7% - jak ktoś jest zainteresowany to podeślę namiarki na handlowca z minoxu - i będzie można sie powołać na mnie. Ekipe dekarzy też moge polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniutaJ - sprubuj jeszcze tu http://www.dachmax.pl/

 

Robili nam pokrycie dachu i jesteśmy zadowoleni z ich usług.

 

Zdecydowanie NIE POLECAMY!!!

Nam też robili dach chyba 2 miesiące, poza tym przy podpisaniu umowy mówią że mają 8 ekip wieć opóźnienie ze względu np. na pogodę nie będzie większe niż 2 tyg potem jak przychodzi co do czego okzauje się że, tak mają 8 ekip ale tylko 3 od dachówki i można sobie na nich poczekać. Pierwszy dzień jak przyjechali kłaść łaty i folię zapytałam jednego z baaardzo młodych pracowników ile to może potrwać i usłyszałam " nie wiem nigdy tego nie robiłem" :o. Poza tym jedną stronę dachu rozbierali chyba 3 czy 5 razy....szkoda gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co nam mówili właściciele to trafiliśmy na ich najlepszą ekipę. Zrobiili nam dach w tydzień (poniedizałek - piątek), i to w listopadzie kiedy dni nie są już długie. Efekty widać na zdjęciach w galerii - link w stopce. Ogólnie żadnych problemów.

 

Wiec moge poolecic tylko ekipe która robiła u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomanio

Jesli mozesz to podaj namiary na handlowca z minoxu. Niestety pan Michal z Dachluxu nie bardzo moze mi pomoc bo juz wczesniej robilam wycene w innym Dachluxie :( Podobno poszczegolne oddzialy nie moga miedzy soba konkurowac :o

 

Namiarki na Artura z minoxu - 509 300 357 - zaletą jest to że naliczaja Ci z 7%vatem - , polecam też ekipe dekarzy - naprawdę solidna ekipa _ efekty mozesz zobaczyć na moich zdjęciach - dodatkowo wykazali się własną incjatywą - wezwali przedstawiciela DORKENA - bo im sie moja folia "średnio" podobała - okazało sie ze jest ok - naprawde polecam - p.Wiktor 607 257 996

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżanki i kolegów budujących!!!

 

Ja po prośbie w sprawie koleżanki mieszkającej w okolicy Grodziska, która od jesieni chce ocieplić swój dom. Jesienią własnie ktos jej zaczął pracę, wziął zaliczkę (wiem, wiem i ona niby też wie, że nie wolno dawać zaliczek), pracy nie dość że nie skończył, to jeszcze spartaczył to, co zaczął...

Umówiła się z poleconą przez kogoś ekipą, która to ekipa zwodziła ją 2 miesiące, teraz przyszła i po 2 dniach pracy też chce zaliczkę (mimo wcześniejszej umowy, że nie ma zaliczek)...

No i prawdopodobnie będzie się musiała rozstać również z tą ekipą.

 

Czy ktos mógłby polecić - chyba lepiej powiem "dać namiary", bo polecanie jest raczej ryzykowne - na jakieś ekipy ocieplające i tynkujące?

 

pozdrawiam, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wszystkie namiary na sprzedawcow dachow, bede probowac.

 

nacia

Odnosnie okien drewnianych, polecam zrobic wycene w Urzedowskim. Maja teraz naprawde dobre ceny na szeroki profil (88mm grubosci) i na okna debowe w kolorze D9 (laczenia na mikrowczepy). Ja wlasnie decyduje sie na Urzedowskiego. Robilam tez wyceny w Sokolce i Adpolu, Adpol wyszedl najdrozej.

Natomiast jesli nie szukasz grubszego profilu, a wystarczy ci standardowy (68mm) to moge polecic ci producenta lokalnego z Milanowka. Firma Tomstol, ceny troch nizsze niz Urzedowski, okna porzadne.

 

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżanki i kolegów budujących!!!

 

Ja po prośbie w sprawie koleżanki mieszkającej w okolicy Grodziska, która od jesieni chce ocieplić swój dom. Jesienią własnie ktos jej zaczął pracę, wziął zaliczkę (wiem, wiem i ona niby też wie, że nie wolno dawać zaliczek), pracy nie dość że nie skończył, to jeszcze spartaczył to, co zaczął...

Umówiła się z poleconą przez kogoś ekipą, która to ekipa zwodziła ją 2 miesiące, teraz przyszła i po 2 dniach pracy też chce zaliczkę (mimo wcześniejszej umowy, że nie ma zaliczek)...

No i prawdopodobnie będzie się musiała rozstać również z tą ekipą.

 

Czy ktos mógłby polecić - chyba lepiej powiem "dać namiary", bo polecanie jest raczej ryzykowne - na jakieś ekipy ocieplające i tynkujące?

 

pozdrawiam, Maria

 

Jeśli chodzi o firmy od ociepleń to NIE POLECAM A WŁAŚCIWIE TOTALNIE ODRADZAM CZŁOWIEKA O NAZWISKU ŁODZIAK - NIEKOMPETENTNY, ZWODNICZY PYSKATY PROSTAK KTÓRY NIE MA POJECIA O TYM CO ROBI - SZWAGROWI ROBIŁ OCIEPLENIE- ( UMOWA NA 3 TYG. - BAWILI SIE PONAD 2 MIESIĄCE I WRAZ WSZYSTKO SPARTACZONE!!!!)

NIE MA POJĘCIA O WYPROWADZANIU WINKLI A O OBRÓBCE TO JUŻ NAPRAWDĘ SZKODA GADAĆ!!!!

Zachowuje się jak niedorozwój gdy się z nim rozmawia to odnosi sie wrażenie że kura ma więcej zwojów mózgowych niż ON!!!!

totalna porażka!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wszystkie namiary na sprzedawcow dachow, bede probowac.

Ania

Polecam firmę Master z Lesznowoli, solidna i uczciwa, mają oferty różnych producentów i zaprzyjaźnione ekipy od pokryć, Skożystałem, przyjechali w 7 chłopa o 7.15 (kryłem dach w listopadzie) już rusztowania rozstawione ...miło było patrzeć, powierzchnia krycia 370 mkw + taras który wykonali łącznie z pokrciem (powierzchnia tarasu 25mkw) całość prac zajęła im 6dni - koszt 10tys

mogę podesłać kontakt do sprzedawcy oraz do ekipy od pokryć,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...