Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

no nie zdzierżę, muszę się pochwalić - po niespełna 11 miesiącach od pierwszego wbicia łopaty, MIESZKAMY!!!

Co prawda jeszcze żarówki pod sufitem, nieuporządkowane otoczenie budynku, brak ogrodzenia, ale nic to - mamy DOM! :D

 

Wow, super!

To wszystkiego co najlepsze na nowym miejscu Wam życzę. Niech się dobrze mieszka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)

Szukam kogos do balustad = balkonowej i na ganku przed wejsciem, marzy mi sie taka ladna z drewnianej kantowki ale byc moze bedzie z kutej stali nie wiem jeszcze. W kazdym razie kazdy kontakt mile widziany.

 

2)

Szukam ciesli czy tez kogos z wyczuciem w reku i oku do przeszlifowania byc moze lekkiego postrugania krokwi i filarow tarasu przed lakierowaniem. Krokwie nie byly puszczane na grubosciowce bo miala byc podbitka ale ulozylem jednak szalowke i teraz chcialbym nieco wymuskac te krokwie. Ale to musi byc artysta ;) a nie kowal, bo trzeba z tym delikatnie i ladnie :)

 

Pozdrawiam

strix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)

Szukam kogos do balustad = balkonowej i na ganku przed wejsciem, marzy mi sie taka ladna z drewnianej kantowki ale byc moze bedzie z kutej stali nie wiem jeszcze. W kazdym razie kazdy kontakt mile widziany.

strix

 

Jeżeli kute to tylko tu! :) http://www.kuplicki.pl/

 

Taniej niż gdziekolwiek w Warszawie i naprawdę piękne... Majawłasne wzory ale robią też wszystko co sie tylko zarzyczy... :) Działają w naszej okolicy.

 

pozdrawiam

 

Browar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :D

 

poszukuje kogoś, kto zaprojektuje nam i wykona przyłącze gazowe, podlegamy pod Pruszków, dziś tam dzwoniłam ale podali mi tylko namiar na firmę z Błonia, może macie jakieś sprawdzone i niedrogie :lol: firmy

 

 

 

a i stemple sprzedam :p jak by się ktoś pytał :lol:

 

 

Korzystałem z usług tej firmy z Błonia (GAZ Błonie) - byłem zaskoczony - wykonanie poszło gładko, niedrogo (wystawione faktury i niezbędne dokumenty do odbioru domu). Samo projektowanie zleciłem firmie Gazella z Milanówka, którą bardzo źle wspominam. Skontaktuj się z tą firmą z Błonia, niech Ci przedstawią kosztorys i zakres prac - decyzję podejmiesz i tak samodzielnie.

 

pozdrawiam

 

Na marginesie od wczoraj mieszkam legalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasie- nam projekt/tylko gaz/ oraz 'kopanie' gazu ale i także wody i kanalizacji robi dwóch panow. Zadzwoń do Pana Gontarczyka 605058596 i powiedz w czym rzecz, a on poda Ci namiar na swojego kolegę, który robi projekty i pracuje w gazowni w Pruszkowie. Pan Gontarczyk jest od czarnej roboty czyli kopania, a tamten drugi od projektowania :D pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Ponad dwa lata temu planowaliśmy rozpocząć budowę w Osowcu, co się niestety nie powiodło. Wtedy pamiętam, że mieliście miejsce, w którym polecani byli sprawdzeni wykonawcy. Czy ktoś będzie tak uprzejmy i przypomni mi gdzie tego szukać ?

Z góry dziękuję, bo a nuż tym razem się uda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, faktycznie nie mam jeszcze uprawnień, ale bardzo Wam dziękuję, za szybką odpowiedź ;)

Musimy spieszyć się z pracami, a właściwie zamierzemy jedynie zrobić w tym roku fundamenty, bo kończy nam się pozwolenie ;/ Wobec powyższego chętnie posłucham, jesli zechcecie podzielić się namiarem na koparkę - najlepiej wraz z obsługującym ;) Mysleliśmy o zamówieniu gruszki w BUDOKRUSZu bo mamy całkiem blisko, ale czy słyszeliście może lub macie doświadczenie ze współpracy z nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysleliśmy o zamówieniu gruszki w BUDOKRUSZu bo mamy całkiem blisko, ale czy słyszeliście może lub macie doświadczenie ze współpracy z nimi?

Z Budokruszu (z Grodziska) braliśmy beton kilka razy - wszystko szybko, bezproblemowo, dobrej jakości beton i ekipy bardzo sprawne - operatorzy betoniarek i pomp. Zamawialiśmy przez przedstawiciela, bo ceny miał niższe niż proponował sam Budokrusz i dało się nawet z dnia na dzień załatwić beton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

jestem nowym użytkownikiem na forum.

 

Jesienią planuję rozpocząć budowę (postawić fundament) we wsi Radonie pod Grodziskiem. :)

 

Jeszcze nie mam żadnych doświadczeń, którymi mogę się podzielić a raczej jestem na etapie poszukiwania kontaktów do murarza, kierownika budowy i kogoś kto jesienią zrobi mi fundament.

 

Witam wszystkich i dołączam do Grupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbujemy najpierw uderzyć bezpośrednio i zobaczymy co nam zaproponują ;) Ale jeśli M&M bylibyście uprzejmi podać namiary na przedstawiciela - będę wdzięczna :)

 

Powiedzcie mi jeszcze, jesli chodzi o stal, czy w naszej okolicy można gdzieś kupić niedrogo z transportem i cięciem? I czy ewentualnie szukaliście stali przez allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :D

 

poszukuje kogoś, kto zaprojektuje nam i wykona przyłącze gazowe, podlegamy pod Pruszków, dziś tam dzwoniłam ale podali mi tylko namiar na firmę z Błonia, może macie jakieś sprawdzone i niedrogie :lol: firmy

 

 

 

a i stemple sprzedam :p jak by się ktoś pytał :lol:

 

Z Pruszkowa mogę polecić panią od projektu przyłącza gazu, wykonawca chyba był z Grodziska, kilka razy się umawialiśmy na szafkę ale że nie spieszyłem się zbytnio więc przekładałem terminy - za szafkę i przyłącze do domu zapłaciłem coś przeszło 4000pln, za projekt przyłącza 700 :D bo mapy były akurat gotowe:) mogę namiary na priv podesłać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze, jesli chodzi o stal, czy w naszej okolicy można gdzieś kupić niedrogo z transportem i cięciem? I czy ewentualnie szukaliście stali przez allegro?

 

chodzi o belki pod fundamenty? mogę nieskromnie podzielić się swoim doświadczeniem: strzemiona kupiłem na allegro, a belki sam "kręciłem" gotowe belki pociąłem na wymagane długości - standarem w hurcie jest długość 12m i takie belki robiłem (naprawdę nie jest to trudne,) sąsiedzi całą rodziną belki kręcili :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysleliśmy o zamówieniu gruszki w BUDOKRUSZu bo mamy całkiem blisko, ale czy słyszeliście może lub macie doświadczenie ze współpracy z nimi?

Z Budokruszu (z Grodziska) braliśmy beton kilka razy - wszystko szybko, bezproblemowo, dobrej jakości beton i ekipy bardzo sprawne - operatorzy betoniarek i pomp. Zamawialiśmy przez przedstawiciela, bo ceny miał niższe niż proponował sam Budokrusz i dało się nawet z dnia na dzień załatwić beton.

potwierdzam powyższe - mój brat przez przedstawiciela Budokruszu kupował, beton z atestem jakości, cena bardzo atrakcyjna, terminowość i fachura!

...ja niestety nie skorzystałem i choć beton tani kupiłem to jednak na wieniec był nie do końca dobry - zbyt grube kruszywo, murarz trochę marudził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...