Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Poszukuje ekipy z Pruszkowa lub okolic do dobnej roboty w mieszkaniu na nowo budowanym osiedlu. Chodzi o przesunięcie ścianki (zburzenie i wybudowanie dosłownie obok :) ) wraz z całą elektryką. Trochę szukałem na forum, ale nic konkretnegonie znalazłem.

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witaj,

u mnie robili z tej firmy: http://www.kominkiikominy.pl

Są z Zielonej Góry ale mają kilka ekip z tego jedna rezyduje pod Grodziskiem.

Na pomiary, konsultacje i pokaz kamieni przyjechał Pan Daniel Hrehorecki. Przyjeżdża tylko jeden raz, potem kontakt jest e-mail'owy (projekt, zmiany, projekt umowy i sama umowa). Ekipa przywozi gotowe "klocki" z których wykonuje obudowę kominka - trwa to dwa dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Budujemy juz jakis czas, ale dopiero teraz się do was wpisuje. Budujemy sobie w Siestrzeni, niedaleko trasy katowickiej (kiedys to koniec świata, a teraz coraz gęściej).. Dom w stanie surowym zamknietym z instalacjami. Własnie walczymy z gazem. Chętnie pomogę jak coś bedę mogła i chętnie skorzystam z waszej pomocy, bo dla mnie poszukiwanie wynawców to najgorsza część tej generalnie miłej czynnosci jaką jest budowanie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Budujemy juz jakis czas, ale dopiero teraz się do was wpisuje. Budujemy sobie w Siestrzeni, niedaleko trasy katowickiej (kiedys to koniec świata, a teraz coraz gęściej).. Dom w stanie surowym zamknietym z instalacjami. Własnie walczymy z gazem. Chętnie pomogę jak coś bedę mogła i chętnie skorzystam z waszej pomocy, bo dla mnie poszukiwanie wynawców to najgorsza część tej generalnie miłej czynnosci jaką jest budowanie.

pozdrawiam

Jeśli szukacie wykonawcy do gazu to mogę polecić podwykonawcę spółki z Błonia - facet jest z Grodziska,

a czy umowę na przyłącze już macie? Dysponuję także namiarem na projektanta przyłącza do domu :D parę miesięcy temu robiłem przyłącze do swojej chaty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

moze znacie kogos kto podjalby sie wykonania izolacji poziomej na chudziaku z papy termozgrzewalnej. Chodzi mi jednak o kogos kto sie na tym zna i zrobi wszystko dokladnie. Wbrew pozorom na podmoklym terenie to cholernie wazna sprawa i wcale nie taka prosta...

 

Czlowiek/ekipa taka potrzebna na gwalt niemal ;)

 

Pozdrawiam

strix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Rozpoczynam wlasnie swoja przygodę z własnym domem w Milanówku i mam nadzieję, że wszystko zakończy się sukcesem. Takie marzenia od M2 w bloku do M5 z własnym ogrodem :D . Forum czytam juz od jakiegoś czasu i mam coraz więcej lęków - droga przez mękę (jeśli chce się jak najwięcej zrobić własnym sumptem - a ja ze wzgledów finansowych ...). Jestem na etapie zgód, uzgodnień, warunków itd... Od urzędu do urzędu, tu czegoś brakuje, tam jest nie to o co chodziło - uff kiedy wreszcie rozpocznie się ta budowa? :evil:

Dzisiaj pierwszy powazny krok - zakup projektu - firma BAUHERR domek parterowy DM26, do lekkiej przeróbki. Gdyby ktoś z Was miał jakieś doswiadczenia z tym projektem byłbym wdzięczny za kontakt.

Może kontakt na dobrego i taniego architekta ws przeróbki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Rozpoczynam wlasnie swoja przygodę z własnym domem w Milanówku i mam nadzieję, że wszystko zakończy się sukcesem. Takie marzenia od M2 w bloku do M5 z własnym ogrodem :D . Forum czytam juz od jakiegoś czasu i mam coraz więcej lęków - droga przez mękę (jeśli chce się jak najwięcej zrobić własnym sumptem - a ja ze wzgledów finansowych ...). Jestem na etapie zgód, uzgodnień, warunków itd... Od urzędu do urzędu, tu czegoś brakuje, tam jest nie to o co chodziło - uff kiedy wreszcie rozpocznie się ta budowa? :evil:

Dzisiaj pierwszy powazny krok - zakup projektu - firma BAUHERR domek parterowy DM26, do lekkiej przeróbki. Gdyby ktoś z Was miał jakieś doswiadczenia z tym projektem byłbym wdzięczny za kontakt.

Może kontakt na dobrego i taniego architekta ws przeróbki?

Jezeli zmiany nie są bradzo istotne, to zrób tak jak ja - złożyłęm papiery o pozwolenie z projektem oryginalnym, a potem rozpoczęłem budowę po swojemu, a w jej trakcie Pani kierownik zrobiła mi projekt zastępczy wraz z architektem a wymiary i rozkłady pomieszczeń praktycznie wymierzyłą z budynku. Ponieważ budowałem sam, to tak było najłatwiej, w trakcie budowy wychodzą rzeczy których nie zawsze na papierze uda ci się obmśleć, a to tu metr za mało a tu za dużo. Polecam takie rozwiązanie, jak masz swoją wizję - bo jakby nie było papierologia trwa , na takie zmiany projektu policz miesiąc i zapewne z 1500 dla architekta. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramotkom gratuluje przeprowadzki :D

Dziękujemy! :)

 

 

Jako, że familia zaczęła mi wiercić dziurę w brzuchu żeby "załatwić telewizję", potrzebny jest mi fachowiec, który primo po pierwsze - zamontuje talerz i dekoder, a primo po drugie - połączy kable tv oraz sieciowe w skrzynce switch.

Z góry dzięki za namiary, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupie barakowóz lub coś w tym rodzaju na budowe - okolice Grodziska Mazowieckiego, pilne na już.

 

Na drodze z Nadarzyna do Pruszkowa, w Strzeniówce jest facet który robi barakawozy, w okolicach takiego ostrego zakrętu w prawo w Strzeniówce. Jak będę tamtędy jechac mogę sprawdzić telefon. Nie wiem jak z ceną bo pewnie oplaca się kupić używany.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drodze z Nadarzyna do Pruszkowa, w Strzeniówce jest facet który robi barakawozy, w okolicach takiego ostrego zakrętu w prawo w Strzeniówce. Jak będę tamtędy jechac mogę sprawdzić telefon. Nie wiem jak z ceną bo pewnie oplaca się kupić używany.

Pzdr

z tego co wiem to tam wynajmuje - 602294565

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniego tzn tylko dla wpisów do Dziennika budowy i pieczatek? Najlepszym kierownikiem jest inwestor i znajomi. :D

Jeśli tak zapytaj - betoniarnia Kasob w Kozerkach przy trasie Grodzisk - Jaktor ów. (jadąc od Grodziska po lewej stronie wjeżdźa się do składu drewna).

 

 

Właśnie chodzi mi o takiego tylko do wpisów i pieczątek. Tzn, że tam w tej betoniarni mam pytać o kierownika? Masz może telefon do niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...