Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szukam szklarza, który zrobiłby lustro do łazienki. Czy możecie wspomóc jakimś namiarem?

 

nie wiem jeszcze jakie są jego możliwości gdyż nie widziałem jego prac, ale rozmawiam z nim na temat drzwi szklanych do wnęki prysznicowej - Grzybowski Robert. Usługi szklarskie 05-840 Brwinów, Rynek 29 (Tel) 0227296234

może to dziwnie brzmi ale po rozmowie telefonicznej :roll: ofercie cenowej - nie najtańszej, ale jednak będę jemu niebawem zlecał "robotę"

 

A masz jakieś porównanie, że wiesz, że oferta nie najtańsza?

 

allegro.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki psed i mery26 za namiary i orientacyjne dane. Chyba tradycyjnie napnę muskuły (swoje i wspólnika) i sami zrobimy. Zgodnie z zasadą - jak chcesz mieć dobrze zrobione to zrób to sam :-? .

A może ktoś ma namiar na niedrogą żwirownię w okolicy? i jeszcze dysponującą transportem. :roll:

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - czy ktos z okolicy nadarzyńsko-grodziskiej miał robione ogrodzenie z siatki siłami fachowymi z okolicy?

Jestem ciekawa za jaką cenę za metr bieżący? Czy wykonanie bylo razem z zakupem siatki? czy rzeczywiscie bylo fachowo? - mam straszliwy uraz do usługodawców. :evil: A zastanawiam się czy robić własnymi siłami - czy siły zewnętrzne na które mnie stac i na dodatek wszystkiego nie spaprają.

Wspomóżcie informacją - plissssss :wink:

 

czy nikt nie grodzil siatką w tak szacownej okolicy. Podajcie jakies namiary :cry:

my się jeszcze nie grodziliśmy, ale niedługo będziemy. siatka 1,5m ocynk powlekany + podmurówka systemowa + robocizna = ok. 80 zł/mb + 1000 zł za dojazd.... taką znaleźliśmy ofertę.

 

oczywiście dziękuję i Wam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - czy ktos z okolicy nadarzyńsko-grodziskiej miał robione ogrodzenie z siatki siłami fachowymi z okolicy?

Jestem ciekawa za jaką cenę za metr bieżący? Czy wykonanie bylo razem z zakupem siatki? czy rzeczywiscie bylo fachowo? - mam straszliwy uraz do usługodawców. :evil: A zastanawiam się czy robić własnymi siłami - czy siły zewnętrzne na które mnie stac i na dodatek wszystkiego nie spaprają.

Wspomóżcie informacją - plissssss :wink:

 

czy nikt nie grodzil siatką w tak szacownej okolicy. Podajcie jakies namiary :cry:

my się jeszcze nie grodziliśmy, ale niedługo będziemy. siatka 1,5m ocynk powlekany + podmurówka systemowa + robocizna = ok. 80 zł/mb + 1000 zł za dojazd.... taką znaleźliśmy ofertę.

 

oczywiście dziękuję i Wam :oops:

:D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuję namiaru na sklep z kominami stolowymi. Kupowaliśmy coś w nim już rok temu ale nie możemy znaleźć wizytówki :( Jadąc od Warszawy AL. Jerozolimskimi skręcało się w lewo ale zupełnie nie pamiętam w jakiej miejscowości . Z tego co wiem firma nazywała się jakoś od nazwiska właścicielki....może ktoś z Was kojarzy?? :oops:

 

Firma Panek na pograniczu Michałowic i Reguł - wytwórnia i sklep.

Punkt sprzedaży w Alejach Jerozolimskich, Michałowice chyba pierwszy zjazd w prawo za skrzyżowaniem na światłach ze składem budowlanym Anda na rogu.

 

Stokrotne dzięki!!! tego szukałam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytan ciag dalszy... Z gory przepraszam, ale chyba wszyscy przez to przechodzili na poczatku swojej drogi budowlanej.

ztego co widze to nikt nie mial przyjemnosci z panami Salwowski i Skwarkiem, szkoda bo wydaja mi sie fachowi. Jednak ja sie na tym nie znam i nie powinnam wydawac sadow po wstepnej rozmowie.

To dalej:

Czy ktos z drogich kolegow i kolezanek forumowo-grupowych budowal z bloczkow keramzytowych - FORTIS?? Jak sie budowalo? Jak sie mieszka w czyms takim?? Jakies wnioski an temat tych bloczkow??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytan ciag dalszy... Z gory przepraszam, ale chyba wszyscy przez to przechodzili na poczatku swojej drogi budowlanej.

ztego co widze to nikt nie mial przyjemnosci z panami Salwowski i Skwarkiem, szkoda bo wydaja mi sie fachowi. Jednak ja sie na tym nie znam i nie powinnam wydawac sadow po wstepnej rozmowie.

To dalej:

Czy ktos z drogich kolegow i kolezanek forumowo-grupowych budowal z bloczkow keramzytowych - FORTIS?? Jak sie budowalo? Jak sie mieszka w czyms takim?? Jakies wnioski an temat tych bloczkow??

pan Skwarek przewijał się przez to forum, jednak nie pamiętam czy w pozytywnym czy negatywnym charakterze. To było pewnie z 1,5 - 2 lat, kiedy o nim się pisało. Poszukaj w archiwum, może coś Ci się uda dokopać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytan ciag dalszy... Z gory przepraszam, ale chyba wszyscy przez to przechodzili na poczatku swojej drogi budowlanej.

ztego co widze to nikt nie mial przyjemnosci z panami Salwowski i Skwarkiem, szkoda bo wydaja mi sie fachowi. Jednak ja sie na tym nie znam i nie powinnam wydawac sadow po wstepnej rozmowie.

 

Ja bralem go pod uwage przy wyborze wykonawcy. Niestety w 2007 byl drozszy niz konkurencja. Ma sprzet i doswiadczenie. Budowal sporo domow w okolicy i z tego co wiem nikt go nie obsmarowal w internecie :-) Jedna budowe widzialem to szybko i sprawnie byl domek zbudowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytan ciag dalszy... Z gory przepraszam, ale chyba wszyscy przez to przechodzili na poczatku swojej drogi budowlanej.

ztego co widze to nikt nie mial przyjemnosci z panami Salwowski i Skwarkiem, szkoda bo wydaja mi sie fachowi. Jednak ja sie na tym nie znam i nie powinnam wydawac sadow po wstepnej rozmowie.

 

Ja bralem go pod uwage przy wyborze wykonawcy. Niestety w 2007 byl drozszy niz konkurencja. Ma sprzet i doswiadczenie. Budowal sporo domow w okolicy i z tego co wiem nikt go nie obsmarowal w internecie :-) Jedna budowe widzialem to szybko i sprawnie byl domek zbudowany.

 

Dziekuje. Ja czekam na wycene, wiec jeszcze nie wiem czy drogi czy tani. Jak wyceni i uplasuje go w stawkach to dam znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukasz pewnej i sprawnej ekipy do budowania to zadzwoń do p.Mirka nr 602 423 010 nam budowani 12 dni z fundamentami ( jeśli chodzi o podpowiedzi to każdy budynek buduje jakby budował dla siebie - ) ma sporo pomysłów i dodatkowo spore znajomości w różnych składach i dużo rzeczy podpowiedał gdzie co kupić taniej a żeby towar był pierwszej jakości!!!!

SUPER CZŁOWIEK GODNY POLECENIA :D

z tego co wiem to kilka osób z forum korzysta lub bedzie korzystało :)

 

 

 

Pytan ciag dalszy... Z gory przepraszam, ale chyba wszyscy przez to przechodzili na poczatku swojej drogi budowlanej.

ztego co widze to nikt nie mial przyjemnosci z panami Salwowski i Skwarkiem, szkoda bo wydaja mi sie fachowi. Jednak ja sie na tym nie znam i nie powinnam wydawac sadow po wstepnej rozmowie.

 

Ja bralem go pod uwage przy wyborze wykonawcy. Niestety w 2007 byl drozszy niz konkurencja. Ma sprzet i doswiadczenie. Budowal sporo domow w okolicy i z tego co wiem nikt go nie obsmarowal w internecie :-) Jedna budowe widzialem to szybko i sprawnie byl domek zbudowany.

 

Dziekuje. Ja czekam na wycene, wiec jeszcze nie wiem czy drogi czy tani. Jak wyceni i uplasuje go w stawkach to dam znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...