Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć Wam, witam po latach... a właściwie miesiącach.

 

Wchodzę na wątek a tu całkiem dotyczący mnie temat na tapecie:

Mój dach też wykonywał Dachlux z Wolicy i nie mogę narzekać. Co prawda bardzo niepokoiłem się czy dobrze wykonali mi dach, bo cena jaką zapłaciłem była najniższa spośród ofert na dachówkę ceramiczną i bałem się, że przyjdzie ostatnia z ostatnich ekip... ale dość miło się rozczarowałem. Po wykonaniu miałem kilka uwag, ale sprawnie poprawili błędy i na razie jest OK. Dach leży już rok, przetrwał deszcze, zimę, burze i inne taki, a ponieważ nie mam jeszcze ocieplonego poddasza wszystko widać od spodu jak na dłoni.

Gdyby coś było nie tak pewno bym zauważył. Jak chce ktoś zobaczyć - zapraszam już teraz, bo niedługo będę robił poddasze i nie będzie już takiego dostępu.

 

Wydaje mi się, że Dachlux jak i każda firma mająca kilka ekip i kilkadziesiąt czy kilkaset realizacji będzie mogła "pochwalić się" jakimiś wpadkami. Warto chyba w tym wypadku sprawdzić samemu ekipę, która będzie wykonywała prace.

 

Dla "uspokojenia": mój kolega wybrał jedną z droższych (a w zasadzie jedną z najdroższych) ekip w okolicach W-wy. Wystarczy chyba dodać, że jako referencje pokazywali m.in. swoje zdjęcia z budowy dachu, który później firma (jeszcze wtedy) Wiekor zamieszczała na swoich materiałach reklamowych, i.... jak by sam nie dopilnował miał by piękną wklęsłą kołyskę zamiast płaskiej połaci dachu. Oczywiście czy ten jeden przypadek sprawił by, że nie brał bym ich przy szukaniu wykonawców, gdybym robił to jeszcze raz i stać było by mnie na nich? Mam wątpliwości, ale chyba nie: w sumie kolega też jest zadowolony a dach prezentuje się całkiem okazale.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czesc,

zgodnie z wczesniejsza obietnica - oto info jak sie toczy dalej sprawa mojego dachu.

A wiec zwrocilem sie o kosztorys do kilku poleconych przez was miejsc, oprocz tego poszukalem jeszcze kilku dekarzy. I tak: do Dach Polska nie moglem sie niestety dodzwonic (choc probowalem wielokrotnie). W Dachlux Wolica skosztorysowali mi materialy i robocizne: przyznam szczerze ze ceny byly nie niskie ale tez nie byly te najdrozsze. Na podstawie ich oferty stwierdzilem ceny na materialy (a kupuje je w Dachluxie Pulawska) mam bardzo dobre. Potem skontaktowalem sie jeszcze z kilkoma dekarzami i wybralem tego ktory mial dobre referencje, spodobal mi sie w kontaktach, no i oprocz tego okazalo sie ze ma najnizsze ceny. A co najwazniejsze - chcial podpisac umowe taka jaka chcialem. A kontakt mam z internetu: http://www.dach.warszawa.pl

Tak wiec w ta sobote podpisuje z nim umowe i za dwa tygodnie zaczynamy robic dach!

Pozdrawiam

Guliwer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prawda jest taka, że ta sama i jedna ekipa u jednego mogą być OK natomiast u drugiego wielka du..pa, więc się nie dziwcie, że Bobo może mieć takie obserwacje, sam to na sobie już przećwiczyłem że ekipa którą wziąłem z polecenia bo wszędzie zbierali opinię 100/100 tak u mnie już idealnie nie było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włodek, nie bądź taki, zdradź kto to! Umieram z ciekawości. Czy ktoś sie przyznaje?

 

 

Nie polecam Dachluxu, bo rozmawiałam z kimś komu dach zniszczyli i nie chcą uznać reklamacji. Maja inwestora gdzieś. Mój dekarz mówił też , że już kilka dachów po Dachluxie naprawiał.

 

 

U nas wylewane są nadproża. Zbliżamy się do stropu. Na razie wszystko OK. Dziś zabroniłam ekipie wrzucania resztek wełny do gruzu. Ciężkie mają ze mną życie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z grupy nadarzynsko- grodziskiej. Ja buduje sie w ok Lublina ale mam do was pytanie. Posiadam w Grodzisku mieszkanie, ktore chce sprzedac, powiedzcie mi jaka cene moge wystawic, zeby zbyt dlugo to nietrwalo. Mieszkanko znajduje sie na ul. Bairda jest to 28 m kawalerka, wykonczona tj glazura, terakota, zabudowa kuchni. Pietro 4/4, blok 7 letni, niski czynsz 140pl. A moze ktos z waszych znajomych szuka takiego mieszkanka, Z gory dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam Iwona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z grupy nadarzynsko- grodziskiej. Ja buduje sie w ok Lublina ale mam do was pytanie. Posiadam w Grodzisku mieszkanie, ktore chce sprzedac, powiedzcie mi jaka cene moge wystawic, zeby zbyt dlugo to nietrwalo. Mieszkanko znajduje sie na ul. Bairda jest to 28 m kawalerka, wykonczona tj glazura, terakota, zabudowa kuchni. Pietro 4/4, blok 7 letni, niski czynsz 140pl. A moze ktos z waszych znajomych szuka takiego mieszkanka, Z gory dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam Iwona

 

Zeby zbyt długo to nie trwało to możesz krzyczeć coś ok. 2500 zł.

Tak mi się wydaje...tak swoją drogą to masz mieszkanie gdzieś blisko mojego bloku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc od Ciebie - skręcić w lewo w asfaltową, minąć po lewej klasztor i na rozwidleniu skręcić w prawo. Dalej jakieś 100 m i skręcić w prawo w ulicę Iglastą (niestety tablicznki z nazwami ulic można przeczytać jadąc od drugiej strony więc trzeba się zastrzymywać i odwracać głowę). Punkt charakterystyczny to tablica "transport piach żwir" po prawej naprzeciwko Iglastej. Jak już skręcisz w Iglastą to widać w głębi po lewej biały dom z brązowym dachem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senser dzieki za odpowiedz, ale mnie zastrzeliles ta cena to az tak spadly u was ceny mieszkan. Myslalam ze uda mi sie sprzedac, choc w tej cenie co kupilam tj 75000pl.

 

Źle mnie zrozumiałaś...

Pytałaś na ile wycenić mieszkanie żeby się z tym długo nie bujać więc ci odpisałem...

Natomiast "normalnie" ceny takiego mieszkania jak twoje mogą być cenione 2700-2800 zł.

Nie pytałaś ile możesz za to wziąść tylko ile żeby szybko sprzedać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia, polecam elektryka , pana Gosa, pomoże Ci przebrnąć przez Pruszków. Polecił mi go wg, robił u niego elektrykę. Gość podobno solidny i niedrogi. Mi pomógł bardzo w zmaganiach z ZE Żyrardów. Niedługo będę miała prąd, tanio!!!, a chcieli ze mnie zedrzeć. Tel.0608551567. Do roboty w środku też go wezmę.

 

Jolu, na zdjęciu w Muratorze wyszliście świetnie, to była moja pierwsza myśl po przejrzeniu artykułu.

 

Ciekawe co porabia Joskul, chyba już mieszka? Hop, hop...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...