Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Potrzebuję płyty-wełny izolacyjnej do kominków, 1 szt dowolnej grubości.

Nie chcę kupować całego opakowania.

A potrzebuję ze 3 jednometrowe paski o szerokości ok 5-10 cm.

 

Może komuś została taka po izolacji kominka?

 

Już nieaktualne.

Dziękuję wszystkim za odzew.

Okazało się, że w Leroy udało się kupić na sztuki (w Castoramie niestety nie można).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam elektryka z uprawnieniami budowlanymi do wykonania przyłącza elektrycznego w m.Żabia Wola pow.Grodzisk Mazowiecki, PGE Rejon Energetyczny Żyrardów

 

U mnie robił pan Sobolewski (tel. 602667035). Mieszka nawet gdzieś w okolicy.

Zna też ludzi, którzy robią odbiór (podejrzewam, że u Ciebie też to będzie Mszczonów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ekipy do wykonania ogrodzenia z siatki na podmurówce prefabrykowanej (wykopanie dołków pod słupki, zabetonowanie słupków, naciągnięcie siatki). Możecie kogoś polecić ?

 

U nas robiła ekipa z firmy http://www.druplast.pl. Cena (podają na stronie) przyzwoita i z jakości jesteśmy zadowoleni. Efekty do obejrzenia w Ruścu.

Do ceny podanej na stornie doliczają 1000zł za dojazd (firma jest spod Bydgoszczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ekipy do wykonania ogrodzenia z siatki na podmurówce prefabrykowanej (wykopanie dołków pod słupki, zabetonowanie słupków, naciągnięcie siatki). Możecie kogoś polecić ?

 

ja ze swojej strony mogę polecić mojego pana - niestety nie pamiętam jak się nazywa :( Jest dość szybki i da się z nim dogadać. I co najważniejsze ma normalne ceny. 503 572 046 Nie wiem tylko czy robi z prefabrykatów.

 

Część do zobaczenia w dzienniku, mogę też przesłać efekt końcowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tym watem

Wydawało mi się, że czas kiedy można było odliczyć wat już miną (mówię o zwrocie różnicy pomiędzy 7% i 22%) ????

ale chyba są jeszcze jakieś możliwości?

 

witam,

 

czy ktos z Was wie czy mozna do zwrotu VAT wykazac kleje do glazur bo w wykazie ich nie widze ???

 

Robert

 

wygooglaj "formularz VZM"

 

Dzięki

 

Można, płytki i fugi też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tym watem

Wydawało mi się, że czas kiedy można było odliczyć wat już miną (mówię o zwrocie różnicy pomiędzy 7% i 22%) ????

ale chyba są jeszcze jakieś możliwości?

 

Dwa miesiące temu składałem wniosek o zwrot. Ulga nie została zlikwidowana - jeszcze, bo są takie propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tym watem

Wydawało mi się, że czas kiedy można było odliczyć wat już miną (mówię o zwrocie różnicy pomiędzy 7% i 22%) ????

ale chyba są jeszcze jakieś możliwości?

 

Dwa miesiące temu składałem wniosek o zwrot. Ulga nie została zlikwidowana - jeszcze, bo są takie propozycje.

 

Całkiem nieźle opisane jest co i jak odliczać u źródła czyli na stronie ministerstwa finansów:

http://mf.gov.pl/index.php?const=1&dzial=106&wysw=4&sub=sub9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam elektryka z uprawnieniami budowlanymi do wykonania przyłącza elektrycznego w m.Żabia Wola pow.Grodzisk Mazowiecki, PGE Rejon Energetyczny Żyrardów

 

U mnie robił pan Sobolewski (tel. 602667035). Mieszka nawet gdzieś w okolicy.

Zna też ludzi, którzy robią odbiór (podejrzewam, że u Ciebie też to będzie Mszczonów).

 

Wielkie dzięki,gość konkretny jutro umówiłem się na spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Czy może mi ktoś opisać na P.W. jaka jest procedura przyłączenia prądu do elektrowni?

Oczywiście mam warunki.

Chodzi mi o to, że pan elektryk zrobi instalacje w domu, skrzynkę z bezpiecznikami, kabel podziemny do skrzynki przyłączeniowej i co dalej?

Bo zastanawiam się czy można zlecić wykonanie takiej instalacji elektrykowi z np. Olsztyna. Czy potem jest odbiór instalacji przez ukochaną elektrownie w Pruszkowie, co może oznaczać kłopociki związane z cichym układem miejscowych elektryków.

 

Napiszcie proszę jak to wyglądało u was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...