Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Orientuje się ktoś, czy można gdzieś w okolicy Pruszków-Nadarzyn wypożyczyć coś w stylu nagrzewnicy lub czegoś podobnego? Może być elektryczna lub gazowa. Wiem, że jest jakaś wypożyczalnia narzędzi w Jankach na parkingu Praktikera. Ale jeszcze tam nie byłem.

Wielkie dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

Orientuje się ktoś, czy można gdzieś w okolicy Pruszków-Nadarzyn wypożyczyć coś w stylu nagrzewnicy lub czegoś podobnego? Może być elektryczna lub gazowa. Wiem, że jest jakaś wypożyczalnia narzędzi w Jankach na parkingu Praktikera. Ale jeszcze tam nie byłem.

Wielkie dzięki z góry.

 

Ramirent Janki - mają różne nagrzewnice (gaz elektr) akurat brałem elektryczną za 7dni zapłaciłem 180zł, w mojej ocenie sprawdziła się rewelacyjnie

Przy pierwszym wypożyczeniu potrzebne 2 dokumenty i chyba 2 rachunki (prąd, gaz, inne) zgodne z adresem z dokumentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramirent Janki - mają różne nagrzewnice (gaz elektr) akurat brałem elektryczną za 7dni zapłaciłem 180zł, w mojej ocenie sprawdziła się rewelacyjnie

Przy pierwszym wypożyczeniu potrzebne 2 dokumenty i chyba 2 rachunki (prąd, gaz, inne) zgodne z adresem z dokumentów

Dzięki wielkie. Właśnie udało mi się dodzwonić do tej wypożyczalni. Mają rzeczywiście sprzęt. Tylko polecają mi nagrzewnicę spalinową, a do tego osuszacz. Nagrzewnicę biorę, ale zastanawiam się nad tym osuszaczem. Warto to brać, czy lepiej wziąć nagrzewnicę większej mocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrzewnicę biorę, ale zastanawiam się nad tym osuszaczem. Warto to brać, czy lepiej wziąć nagrzewnicę większej mocy?

moim zdaniem nagrzewnica nie załatwi problemu, ja miałem 27stopni a po ścianach ciekła woda otwarte okna nie pomagały, osuszacz świetnie rozwiązał problem,

:oops: przepraszam właśnie zauwazyłem że w poście wyżej pisałem o nagrzewnicy... brałem osuszacz, a nie nagrzewnicę - tej nie potrzebuję, bo mam c.o. i kominek już działające oba źródła ciepła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

możecie polecić elektryka, który sprawdzi instalację elektryczną i podpisze oświadczenie o poprawności instalacji potrzebne do oddania budynku do użytkowania? Jakie krążą stawki za taką usługę?

 

U nas robił pan Sobolewski (tel. 602667035). Mieszka gdzieś w okolicy Siestrzeni.

Ale nie mam pojęcia ile to kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RYNNY PILNIE W KOLORZE SZARYM (nie grafitowym) POTRZEBUJĘ.

Ktoś kojarzy jakiś skład lub hurtownię gdzie kupię rynny od ręki?

PCV albo metalowe powlekane.

 

wszędzie tam gdzie masz dachy masz też i rynny - okres oczekiwania to 1-2 dni

 

spróbuj w dachluxie

 

ja mam galeco - kolor możesz sobie dobrać tutaj : http://www.galeco.pl/oferta/dobor_kolorow/

 

w razie czego powiem gdzie zamówić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś potrzebował "majstra" od wykończeń wnętrz tudzież innych prac wewnętrznych, to mogę dać namiar na jednego znajomego, który aktualnie ma wolne moce przerobowe, a że już u siebie skończył na razie, to może u innych porobić. Jego robotę widziałem, nie zgłaszam uwag (ale też nie jestem specjalnie wybredny, ważne żeby płytki były równo położone i jestem szczęśliwy :) ). Jak ktoś potrzebuje - pytać na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

możecie polecić elektryka, który sprawdzi instalację elektryczną i podpisze oświadczenie o poprawności instalacji potrzebne do oddania budynku do użytkowania? Jakie krążą stawki za taką usługę?

U nas robił pan Sobolewski (tel. 602667035). Mieszka gdzieś w okolicy Siestrzeni.

Ale nie mam pojęcia ile to kosztuje.

Witam.

Podpinam się do pytania. Ile właśnie taki odbiór może kosztować ??

A może to jest tak, że elektryk wrzuca już tę kwotę w tzw punkt ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

możecie polecić elektryka, który sprawdzi instalację elektryczną i podpisze oświadczenie o poprawności instalacji potrzebne do oddania budynku do użytkowania? Jakie krążą stawki za taką usługę?

U nas robił pan Sobolewski (tel. 602667035). Mieszka gdzieś w okolicy Siestrzeni.

Ale nie mam pojęcia ile to kosztuje.

Witam.

Podpinam się do pytania. Ile właśnie taki odbiór może kosztować ??

A może to jest tak, że elektryk wrzuca już tę kwotę w tzw punkt ??

 

JA dostałem taki papier w cenie wykonanej usługi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...