Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki!

 

Prozaiczne pytanie: Skąd na wsi w oklicach grodziska wziąć internet? Kabli nie mam, wszelkie mobilne iplusy, pleje, ery i inne pomarańcze działają tak że pożal się ....

 

Sąsiad twierdzi że sferia się sprawdziła. Coś jeszcze przychodzi Wam do głowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

 

Prozaiczne pytanie: Skąd na wsi w oklicach grodziska wziąć internet? Kabli nie mam, wszelkie mobilne iplusy, pleje, ery i inne pomarańcze działają tak że pożal się ....

 

Sąsiad twierdzi że sferia się sprawdziła. Coś jeszcze przychodzi Wam do głowy?

 

W Milanówku mobilny plej działa całkiem OK jak na domowe potrzeby.

 

Jak nie mobilny to może spróbuj się dowiedzieć o neostradę. My też nie mamy kabla ale jest takowy w ulicy i wstępnie dowiedzieliśmy się, że w ciągu ok 10 dni możemy mieć go w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszelkie mobilne iplusy, pleje, ery i inne pomarańcze działają tak że pożal się ....

 

TUTAJ popatrz, co masz najbliżej. Jeśli kiepsko odbiera to, co masz w pobliżu to spróbuj z dodatkową anteną. Musi działać 8)

U mnie chodzi play, i to chodzi na tyle dobrze że nie myślę o podłączeniu do sieci tpsa, mimo że ich słup mam przy domu prawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brygida-Boża Wola
A propos gazu - nie wiecie może, czy dzieje się coś w okolicy Starej Wsi? Rejon Brwinowskiej.

Złożyłam w lecie wniosek o przyłączenie, dostałam oczywiście odmowę, ale pan z gazowni zapewnił, że wniosków jest dużo i kiedyś budowa sieci w tym rejonie pewnie ruszy. Wiecie może, kiedy?

 

I jeszcze jedno pytanie - kojarzycie może firmę BPD Okna z Milanówka? http://bpd-okna.pl/ Dostałam ofertę na okna PCV, ale nie wiem zupełnie nic o ich produktach. Jeśli ktoś miał z nimi styczność, będę wdzięczna za referencje.

 

Jeżeli chodzi o okna moge polecić firmę PUMAR z Ryk,przyjechali na miejsce zmierzyć i w umowionym terminie wstwili 1 dnia,w razie czego namiary na priw,lub można wejść na ich stronkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech mi powie ktoś mądry

czy jesli zamierzam mieć wodę użytkową ciepła z dwóch źródeł czyli

a) piec gazowy

b) kominek z płaszczem wodnym

to czy ja powinnam nabyć droga kupna wymiennik wody z dwoma wężownicami czy z jedną?

pomóżcie bo ja już głupia jestem

 

Aga mam wrażenie że chodzi ci nie tyle o wymiennik co o zasobnik CWU z dwiema wężownicami?

Tak w takim przypadku muszą być dwie.

Pamiętaj aby zwrócić uwagę aby wężownica zasilana kominkiem miała odpowiednio dużą powierzchnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje sąsiadowi!

Zajrzałam tu na forum po paru latach i widzę, że Osowiec siedzi na forum. :p

Nie pomogę w poradach typu gdzie co i za ile, bo juz wypadłam z tematu, ale pozdrawiam pobliskich i przyszłych mieszkańców.

 

Ło matkie Boskie :o

Mam nadzieję, że będziesz częściej...

Choć to naturalny proces już mieszkających nie mówiąc już o tych mieszkających parę lat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam dyskretne pytanko do tych, którzy składali dokumenty do odbioru w inspektoracie w Żyrardowie...no właśnie, jak to jest u nich z odbiorem? Przyjeżdżają na budowę..? A jeśli tak, to co sprawdzają?

 

Dyskretnie też spytam o Grodzisk Mazowiecki.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech mi powie ktoś mądry

czy jesli zamierzam mieć wodę użytkową ciepła z dwóch źródeł czyli

a) piec gazowy

b) kominek z płaszczem wodnym

to czy ja powinnam nabyć droga kupna wymiennik wody z dwoma wężownicami czy z jedną?

pomóżcie bo ja już głupia jestem

 

Aga mam wrażenie że chodzi ci nie tyle o wymiennik co o zasobnik CWU z dwiema wężownicami?

Tak w takim przypadku muszą być dwie.

Pamiętaj aby zwrócić uwagę aby wężownica zasilana kominkiem miała odpowiednio dużą powierzchnię.

 

Tu sie nie zgodze. Ja mam kominek z płaszczem, kocioł elektryczny i zasobnik z jedna wężownicą. Wystarczy odpowiednie podłączenie tego wszstkiego razem i bedzie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...