Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

adiol napisał:

chester633 napisał:

Widziałem barakowozy w Strzeniówce-całe stado do wyboru i koloru jadąc od Pruszkowa do Nadarzyna po prawej stronie na zakręcie - jakieś 15 szt.

 

 

 

Zgadza sie . A numer telefonu jest widoczny z drogi .

 

 

 

Pan nazywa sie Bąkiewicz a numer telefonu wykasowałem 5 minut temu

 

 

jeżeli się nie mylę to numer 602-294-565

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nikt nie ma przyczep na zbyciu to może wiecie gdzie można je wypożyczyć na ok 2 m-ce?

Dzięki wielkie.

 

Zapytaj się Malutkiej http://forum.muratordom.pl/post3507432.htm#3507432

ma w podpisie, że sprzeda i blaszak i przyczepę. Tylko jak dobrze kojarzę to ona z drugiej strony Warszawy. Ale zapytać na PW nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuje namiarów na dobrego sprawdzonego hydraulika bądź firmę, która obliczy, zaprojektuje, i wykona ogrzewanie podłogowe, kotłownie oraz doradzi w kwestii systemu wentylacji.

 

Z góry dziękuję.

mogę polecić w 100% "mojego" dostałen namiar od znajomych po przygodzie z jednym poczciwym Panem aczkolwiek niezbyt dokładnym zmuszony byłem w połowie wykonanej "roboty hydraulicznej" zmienić wykonanwcę -

polecam Robert Odolski - 501435426, przyjechał zrobił wycenę, np piec Buderus u niego był tańszy niż u przedstawiciela marki - ten przedstawiciel to znajomy który miał rabat ale jak się okazało nie taki znowu atrakcyjny

za wykonanie kotłowni, piec z zasobnikiem, komin z kwasówki 6m + grzejniki (7szt) uruchomienie 16tys + rozwiązanie problemu z podłogówką

dodatkowo kupiłem u niego wannę i umywalki - taniej niż na www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adiol napisał:

chester633 napisał:

Widziałem barakowozy w Strzeniówce-całe stado do wyboru i koloru jadąc od Pruszkowa do Nadarzyna po prawej stronie na zakręcie - jakieś 15 szt.

Zgadza sie . A numer telefonu jest widoczny z drogi .

 

Pan nazywa sie Bąkiewicz a numer telefonu wykasowałem 5 minut temu

 

jeżeli się nie mylę to numer 602-294-565

POtwierdzam to Piotr Bąkiewicz - wynajmowałem barak na czas budowy

a tu widzę jego ogłoszenie na allegro:http://www.allegro.pl/item883877937_transport_hds_barak_baraki_kontener_maszyny_itp.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za prąd place z grzaniem i cuw 570zł? msc niech dopłacę nawet 200 /msc bo zima ostra

 

Jaką powierzchnię ogrzewasz? Pytam z czystej ciekawości - tak dla porównania za grudzień i styczeń rachunek za gaz 1200pln + jakieś 200-300pln na drewno i brykiet - dom 140mkw urzytkowej + garaż nieogrzewany i 1pom gosp nieogrzewane - całość 200mkw na 1 kondygnacji

 

Mam nieduży domek ok 130m2 jest ogrzewane, z reszta mam wszystko na prąd łącznie z CUw i gotowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

czy macie zrobioną w kotłowni tzw. "zetkę" od wentylacji? Podobno jest ona potrzebna, gdyż kominiarz nie wyda opinii, ale co w przypadku, gdy ma być piec z zamkniętą komorą spalania? Również jest obowiązkowa?

 

jak jest u Was?

 

pozdr.

jest potrzebna - kominiarz nie wystawi opini bez tego (tz nie może zgodnie z prawem... 8)

także mam piec z zamkniętą komorą (musiałem zrobić dziurę na poddasze i rurą do "grzybka") ale mam KG więc nie było problemu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

a znacie moze jakiegos lekarza pediatre/interniste ktory dojezdza do domu pacjenta? Mialem takie zdarzenie ze wszyscy w domu chorzy a zaden lekarz nie chcial przyjechac..

a do Pani Dybczak-Maret dzwoniłeś? Kiedyś korzystaliśmy w chorobie bez problemu przyjechała (pediatra) w googlach jej dane kontaktowe można znaleźć lub w ośrodku w młochowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilus18, jakiej przyczepy szukasz? Ja mam na zbyciu barak, tyle, że on z tych mniejszych. Musiałabym zmierzyć dokładnie. Myślę, że wielkości przyczepki campingowej. Nie przecieka, ma rbetkę ( można prąd podłaczyć) i okienko zakratowane. Dach kryty papą. Nie ma kół, musi być samochód z HDS. Na cztery sztuki budowlańców może być za mały.. Zależy czego szukasz. Do obejrzenia w Adamowiźnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

czy macie zrobioną w kotłowni tzw. "zetkę" od wentylacji? Podobno jest ona potrzebna, gdyż kominiarz nie wyda opinii, ale co w przypadku, gdy ma być piec z zamkniętą komorą spalania? Również jest obowiązkowa?

 

jak jest u Was?

 

pozdr.

jest potrzebna - kominiarz nie wystawi opini bez tego (tz nie może zgodnie z prawem... 8)

także mam piec z zamkniętą komorą (musiałem zrobić dziurę na poddasze i rurą do "grzybka") ale mam KG więc nie było problemu)

 

hmm

ja w kotłowni tego nie mam, mam zwykłą wentylację grawitacyjną

kominiarz przy odbiorze nawet się nie zająknął na ten temat, nie wydaje mi się żeby był taki wymóg przy piecach z zamkniętą komorą spalania, przecież je można umieścić gdziekolwiek, w kuchni, łazience...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy w kotłowni komin z kratką wentylacyjną, ale podobno jeszcze tę "zetkę" trzeba mieć w ścianie... :roll:

 

Dopytuję o to, gdyż przegapiliśmy sprawę, mamy już zrobione ocieplenie zewn. i tynki w środku i po prostu szkoda by było to wszystko teraz pruć, ale z drugiej strony lepiej teraz, póki glazury jeszcze nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

czy macie zrobioną w kotłowni tzw. "zetkę" od wentylacji? Podobno jest ona potrzebna, gdyż kominiarz nie wyda opinii, ale co w przypadku, gdy ma być piec z zamkniętą komorą spalania? Również jest obowiązkowa?

 

jak jest u Was?

 

pozdr.

jest potrzebna - kominiarz nie wystawi opini bez tego (tz nie może zgodnie z prawem... 8)

także mam piec z zamkniętą komorą (musiałem zrobić dziurę na poddasze i rurą do "grzybka") ale mam KG więc nie było problemu)

 

hmm

ja w kotłowni tego nie mam, mam zwykłą wentylację grawitacyjną

kominiarz przy odbiorze nawet się nie zająknął na ten temat, nie wydaje mi się żeby był taki wymóg przy piecach z zamkniętą komorą spalania, przecież je można umieścić gdziekolwiek, w kuchni, łazience...

No to jak widać to co kominiarz to obyczaj :D , napisałem to co mi "mój" powiedział - acha ja mam went mechaniczną więc może stąd wymóg "oddzielnej" kratki poza obiegiem :roll: najlepiech chyba zadzwonić do jakiegoś kominiarza + skosnultować z kier budowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...