Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam, poszukuję kontaktu do firmy od wywozu śmieci. Ile kosztuje taka przyjemnośc i pojemniki jakiej pojemności trzeba mieć?

niedawno też robiłam takie rozeznanie i wybrałam Hetmana:

http://www.puhetman.pl/index.php?option=com_contact&Itemid=3

koszt jest za kontener i wymogiem jest, że wywóz musi być co najmniej raz na 2 tyg.

są dwie pojemności śmietników:

120 L i 240 L

za 120 L - coś koło 16 zł + VAT (7%)

za 240 L - ok. 24 zł + VAT

kontener możesz mieć swój lub firma udostępnia bezpłatnie swój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję kontaktu do firmy od wywozu śmieci. Ile kosztuje taka przyjemnośc i pojemniki jakiej pojemności trzeba mieć?

niedawno też robiłam takie rozeznanie i wybrałam Hetmana:

http://www.puhetman.pl/index.php?option=com_contact&Itemid=3

koszt jest za kontener i wymogiem jest, że wywóz musi być co najmniej raz na 2 tyg.

są dwie pojemności śmietników:

120 L i 240 L

za 120 L - coś koło 16 zł + VAT (7%)

za 240 L - ok. 24 zł + VAT

kontener możesz mieć swój lub firma udostępnia bezpłatnie swój.

 

u nas odbiera Jarper - można zamówić odbiór co tydzień co dwa lub co miesiąc znam tylko cenę za 240 l to 29,80 brutto

 

zmiana kubła niestety kosztuje (jeśli zamieniasz większy na mniejszy - jednorazowa oplata :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy znacie może jakąś firmę, która zajmuje się wnajmowaniem sprzętu ogrodniczego w Grodzisku Mazowieckim?

 

a co chcesz wynając?

 

potrzebuję wynając wertykulator wiosną

 

jedyne co mi przychodzi do głowy to Ramirent w Jankach na parkingu Praktikera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, macie może jakieś namiary na sprawdzoną ekipę budowlaną?

 

góralska ekipa p.Krzysztof 505 220 142

sprawnie budują, nie piją (zupełnie jak nie gorale :lol: ) i slowni są jak mówią że będą w czwartek to są albo dzwonią wczesniej że przyjadą np 2 dni później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[i slowni są jak mówią że będą w czwartek to są albo dzwonią wczesniej że przyjadą np 2 dni później

:lol: :lol: :lol:

 

nie się co smiać :wink: są tacy co nie informują inwestora że mają na innej budowie opóźnienie :-?

a Ty siedzisz i się drapiesz w głowę i zastanawiasz gdzie oni są :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję kogoś z jakimś starem lub czymś podobnym, do przetransportowania garazu-blaszaka - może ktoś mi kogoś polecić?

 

jak duży ten blaszak ?

nasz 3x5 rozkręciliśmy i przeniesliśmy ........... ale było blisko :wink:

wydaje mi się że wystarczyłaby większa przyczepa albo laweta .... może ktoś ma [/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie poszukuję kogoś godnego polecenia od poddasza w Ruścu koło Nadarzyna! Do zrobienia: około 120 m.kw., druga warstwa wełny, uchwyty, profile, folia, płyta g-k, taśma papierowa, szpachlowanie. Można zaczynać od zaraz!

Z góry dziękuję za wszelkie KONKRETNE propozycje! Bo takich co wpadają pooglądać albo mają zamiar u mnie się uczyć, to miałem już wielu :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak duży ten blaszak ?

nasz 3x5 rozkręciliśmy i przeniesliśmy ........... ale było blisko :wink:

wydaje mi się że wystarczyłaby większa przyczepa albo laweta .... może ktoś ma [/url]

też 3x5, i nawet rozbieramy go na kilka części, tylko że jakoś ze 2 km mamy, to na piechotę nie pójdzie...

mi barak przewoził człowiek jakąś scanią z hds kosztowało to jakieś 400- 500zł dokładnie nie pamiętam służę namiarem, ale tobie chyba nie konieczny jest hds bo taki zwykły blaszak trzeba rozkręcić bo w całości się złoży, proponuję rozejrzeć się w okolicy za jakimś traktorem z przyczepą będzie chyba taniej i niżej kłaść niż na ciężarówkę, jak coś to też mam namiar z okolicy

pozd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie poszukuję kogoś godnego polecenia od poddasza w Ruścu koło Nadarzyna! Do zrobienia: około 120 m.kw., druga warstwa wełny, uchwyty, profile, folia, płyta g-k, taśma papierowa, szpachlowanie. Można zaczynać od zaraz!

Z góry dziękuję za wszelkie KONKRETNE propozycje! Bo takich co wpadają pooglądać albo mają zamiar u mnie się uczyć, to miałem już wielu :-(

 

Ja polecam forumowego Rom Kona. Drogi jak jasna cholera ale nie żałuje ani jednej złotówki którą mu zapłaciłem. 605 498 598.

Choć drogi to pojęcie względne. Nie płaciłem za malowanie sufitów bo Rom kon zostawił je w takim stanie że panowie od wałków i pędzli nie zorientowli sie że to dla Romkona tylko podkład. Mysleli że jest "na gotowo" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...