Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja płaciłem 3300 za 18 m

 

To koszt Z czy BEZ: projektu, zajęcia pasa, inwentaryzacji? My mamy ofertę 3.650 za 13 metrów z geodetą, bez projektu. Za metr 50 zł, ale wcinka coś mi się zdaje, że drogawa: 1.500 zł... Można znaleźć taniej?

 

BTW, czy zajęcie pasa drogowego drogi gminnej kosztuje?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To koszt Z czy BEZ: projektu, zajęcia pasa, inwentaryzacji? My mamy ofertę 3.650 za 13 metrów z geodetą, bez projektu. Za metr 50 zł, ale wcinka coś mi się zdaje, że drogawa: 1.500 zł... Można znaleźć taniej?

 

BTW, czy zajęcie pasa drogowego drogi gminnej kosztuje?

 

Pozdrawiam,

 

Bez projektu ( bo go nie miałem), "spec" ze spółki wodnej zrobił, wpisał do ewidencji, założył licznik i plombę - i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Może orientujecie się w cenach wylewek. Dostałem ofertę na wylewki w cenie około 40 zł/m.kw. Z tym, ze cena zawiera już cały towar. więc 7% vat, a ja o nic się nie martwię. No firma daje przy tym 100% gwarancji na swoje prace! Co o tym sądzicie? Warto?

 

Spróbuj u formumowego Eimunda - 503016582

W zeszłym roku z materiałem płaciłem cos koło 33zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukujemy kominiarza, który nie robi problemów z odbiorem instalacji, gdy w domku jest wentylacja mechaniczna. Macie kogoś takiego? I ile kosztuje u niego taki odbiór?

 

 

Mariusz Sztejna 601 341 997 - bez problemów. 180 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam rozpoczynamy budowe (dokładnie fundamenty) i potrzebuję namiar na solidne i tanie :) bloczki betonowe z transportem, beton oraz namiary na wiercenie studni. Budujemy się w Urzucie, czytałam o bloczkach z BRD Kanie ale nie mogę za nic z nimi się skontaktować... Dziękuje z góry za info

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam rozpoczynamy budowe (dokładnie fundamenty) i potrzebuję namiar na solidne i tanie :) bloczki betonowe z transportem, beton oraz namiary na wiercenie studni. Budujemy się w Urzucie, czytałam o bloczkach z BRD Kanie ale nie mogę za nic z nimi się skontaktować... Dziękuje z góry za info

pozdrawiam

 

Witam, bloczki brałem tu : http://www.wasik.pl/ , beton tylko Budokrusz -Piotr Perczyński 602 536 430 , a studnia toPan Paluchowski 502 286 560

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...