Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Poszukuję fachowca do płytek na tarasie i schodach wejściowych, razem ca.35m2

Zapytajcie jeśli u Was jest akurat jakiś płytkarz czy by się nie podjął, może któryś ma wolny termin...

Jak jesteś z okolic Błonia lub Grodziska, to polecam p. Piotra z okolic Błonia tel. 504-448-175, jeśli dalej, to może nie być zainteresowany, widzę że pracuje blisko domu :)

edit: a, nie zauważyłem, że już nieaktualne, sorry.

Edytowane przez mikel_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny mi na sobotę ktoś do przetransportowania jednej rzeczy (lekka konstrukcja drewniana, wymiary ok. 2,5x0,8x0,8m, można się domyślać, o co chodzi ;-) ) - pewnie wystarczy zwykły truck (ale większy, niż polonez truck...) - może macie kogoś do polecenia? transport z okolic Nadarzyna w okolice Bożej Woli k/Błonia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam nadzieję niedługo ruszyć z budową więc poproszę o kontakt na "sprawnego" koparkowego z okolic Pruszkowa/Piastowa.

 

Chciałbym również zasięgnąć opinii na temat składu budowlanego p. Jerzego Szczodrego z Michałowic.

 

Pozdrawiam

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny mi na sobotę ktoś do przetransportowania jednej rzeczy (lekka konstrukcja drewniana, wymiary ok. 2,5x0,8x0,8m, można się domyślać, o co chodzi ;-) ) - pewnie wystarczy zwykły truck (ale większy, niż polonez truck...) - może macie kogoś do polecenia? transport z okolic Nadarzyna w okolice Bożej Woli k/Błonia.

Taki "mały domek" to łatwo przetransportować na przyczepce - jeśli masz autko z hakiem

Transport np w Strzeniówce - gość wynajmuje baraki ale ma także tzw "solówkę" z hds-em, Bąkiewicz Piotr 602-294-565

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...