Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

polecam centrumkomina.pl - tutaj na forum nam polecono i jestem zadowolony - najlepiej rozmawiać z p Danielem Hrehoreckim 503-033-999, solidnie, wyceny, projekt graficzny bardzo profesjonalne podejście, ceny wg mnie przystępne

 

Właśnie zauważyłem że nie tylko ja ich polecam:)

 

Z takimi rekomendacjami to Stills moze juz tylko robić kominek z jedną firmą :o))

 

>>>

Nienawidzę tego nowego forum nie umiem nawet wklejac "buziek"

Edytowane przez kami-lla
buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie, ja z prośbą.

Szukam kogoś do wykonania operatu szacunkowego na terenie powiatu pruszkowskiego.

 

My do tej pory korzystaliśmy (wycena działki i potem wycena stanu zerowego) z usług http://www.bwm-tomaszewski.pl/

Siedzibę mają w Warszawie, ale ludzie są z okolicy, z dojazdami i terminami nie było problemów. Robią szybko i chyba niedrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja z prośbą.

Szukam kogoś do wykonania operatu szacunkowego na terenie powiatu pruszkowskiego.

 

Please...

Czas nagli, tsza kredytu...

:)

 

A Bank nie "poleca" swoich ? Ja tak miałem - tzn Bank dał mi listę rzeczoznawców, którzy są dla Banku "zaufani", tzn, że analityk juz nie sprawdza tego co szacuje rzeczoznawca.

Ale mogę polecić Panią Jolę z Warszawy ale chyba nie ma problemu, żeby robiła koło Pruszkowa - mi przygotowała dokumentację do kredytu ale musiałem ją zawieźć samochodem na miejsce.

Bończak Jolanta 607587237

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja z prośbą.

Szukam kogoś do wykonania operatu szacunkowego na terenie powiatu pruszkowskiego.

 

Please...

Czas nagli, tsza kredytu...

:)

Ja otzrymałam z banku listę polecanych przez nich rzeczoznawców i podzwoniłam wybrałam osobę która miała dobra cenę i termin.

rzeczoznawca współpracujący z danym bankiem zna jego oczekiwania i robi taki operat troche pod analityków banku.

No i oczywiscie szybciej trwa procedura w banku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja otzrymałam z banku listę polecanych przez nich rzeczoznawców i podzwoniłam wybrałam osobę która miała dobra cenę i termin.

rzeczoznawca współpracujący z danym bankiem zna jego oczekiwania i robi taki operat troche pod analityków banku.

No i oczywiscie szybciej trwa procedura w banku

 

my jestesmy bardzo zadowoleni ze wspolpracy z wyceny24.pl operat zrobili nam w 3 dni cena 900 zł sa z warszawy ale jezdza wszedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa i oni sa akceptowani przez wiekszosc bankow - bo bank BGZ ma liste swoich niewielu (podobno) rzeczoznawcow.

 

DZIEKI KOCHANI ZA NAMIARY !!! BEDE DZWONIC DO P. DANIELA I INNYCH. a podpowiedzcie jakich koszow moge sie spodziewac no wiece oczywiscie pi razy oko :) przy kominku mamy wszytsko podprowadzone do kominka z plaszczem wodnym ale duzo osob odradza. Na stronce kominyikominki.pl strasznie drogo mi sie wydaje za taki sredniej jakosci i wygladu najniej 14 tysiecy. to taka srednia cena? jak wy placiliscie?

 

Dzrwi zamawialismy w fachowcu w pruszkowie. dzrwi pol-skone etiuda z szybka boczna :) jak cenowo dokladnie to nie wiem powiem w poniedzialek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum, bliższych i dalszych sąsiadów

 

Właśnie dołączamy do Was, na początek podziękowania i wyrazy szacunku za zgromadzoną WIEDZĘ :):):)

Zlokalizowani jesteśmy (po wielu poszukiwaniach) w Książenicach.

 

Plany przewidują jakiegoś niedużego kanadyjczyka, na razie mamy parę projektów, będziemy się na dniach decydować.

 

A jak wyjdzie i co będzie dalej to życie pokaże.

 

Póki co pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Nasz domek - Jupiter II budujemy w Strzeniówce koło Nadarzyna.

 

Obecnie pilnie poszukujemy dobrej i niedrogiej ekipy dekarzy do położenia dachówki ceramicznej oraz firmy, która wykona nam tynki na poddaszu (około 200m2).

Gdyby Ktoś z Was mógłby nam polecić sprawdzone ekipy, które u Was budowały - bylibyśmy z Żonką bardzo wdzięczni :)

 

pozdrawiam i dziękuję

 

Wojtek, tel 0 696 009 739, GG: 271530, [email protected]

 

witam serdecznie sąsiadów - też budujemy w Streniówce:-)

jeśłi chodzi o tynki na poddaszu to polecam : paweł Jurczak 501-179-548 - robili u moich znajomych i bylib zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wielkie dzięki za namiary na wycenę nieruchomości.

Spisałam sobie w poniedziałek będę dzwonic.

W banku pytałam, ale powiedzieli, ze nie mają swoich. Nie powiem, zdziwiło mnie to.

Teraz czekam na wyrys w pruszkowie, więc mamy 2tyg.

Trochę i się z tym śpieszy, za miesiąc wchodzi ekipa od wykończeń i kasa się przyda.

Prognozowana wprowadzka - wrzesień :)

 

Co do kominków, wczoraj podpisałam umowę, więc nie polecam, bo nie sprawdziłam :)

 

kami-lla polecam http://www.eurodoor.pl Bardzo fajne, solidne drzwi. Mnóstwo wzorów, przystępna cena o świetna jakośc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do tych, którzy wprowadzali zmiany w projekcie w trakcie budowy: Chcę zmienić wysokość ścianki kolankowej, rozmawiałem z kierownikiem i powiedział że musi wykonać rysunek, tzn. xero z projektu i zmiany nanosi na czerwono i z tym do starostwa. Czy w starostwie w Grodzisku jest to akceptowalne?

pozdr korek_kk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam p.Majosa - z tego co wiem działa na terenie gm.nadarzyn i gm. piaseczna. Wybiera i doradza klientowi nalejpszy typ kominka zgodnie z jego oczekiwaniami, sprowadza wybrany wkład kominkowy (w dobrej cenie), robi rozprowadzenie, montuje, sam też wykonuje obudowy (szlifuje, przycina, itd), jest bardzo dokładny, terminowy i słowny. Porównując inne oferty (w przełom 2008/2009r) jego ceny były atrakcyjne. tel. 517-290-566
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do tych, którzy wprowadzali zmiany w projekcie w trakcie budowy: Chcę zmienić wysokość ścianki kolankowej, rozmawiałem z kierownikiem i powiedział że musi wykonać rysunek, tzn. xero z projektu i zmiany nanosi na czerwono i z tym do starostwa. Czy w starostwie w Grodzisku jest to akceptowalne?

pozdr korek_kk

 

Do takich zmian potrzebny jest projekt zamienny - ja cos takiego robiłem - dobrze żeby zrobił Ci to architekt , który adaptował projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korek_kk- Nasz kierBud takich cudów nie odprawia.... jak chcemy coś zmienić tio gadamy z NIm ( bo ma jakiś dośw. i powie, czy to ma sens, czy nie itp.) i jak chcemy i to w zgodzie ze sztuką to robimy.... i tak podniesiemy o 1 bloczek, i kominy będą wychodzić z poddasza, nie z fundamentów i na razie tyla...:)

 

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...