Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam forumowiczów.

 

Czy ktoś z Was ma może namiary na dobrego, sprawdzonego „tynkarza wewnętrznego” :0) z okolic Milanówka? Jakie są ceny za m2? Poszukuję też człowieka od wylewania podłóg.

 

pan Majchrzak 603 635 144 Szybko i ładnie nas otynkowali :) Ale ceny niestety nie pamiętam po pól roku i nie mogę się dogrzebać do niej w notatkach :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Po długich namysłach i dywagacjach zdecydowaliśmy się na gaspol.

Jeśli potrzeba kontaktu mam namiary na dobrego przedstawiciela. Poprowadził nas jak dzieci, za rączkę przez formalności.

 

A wahaliśmy się między gasgrod'tem a gaspolem. Shell najdroższy, gazgrod najtańszy, ale w gaspolu masz możliwośc zamówienia telemetrii, znacznie tańszą instalację, i jeszcze kilka innych zalet.

Dla mnie nie bez znaczenia był też fakt, że już 10 lat, w starym domu, mieliśmy gaspol i było ok.

Tak więc polecam...

 

I u nas Gaspol .Przeprowadzili nas za rączkę przez papierologię. Nie mamy z nimi najmniejszych kłopotów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje zlecic zrobienie swiadectwa energetycznego budynku - moj kierbud chce za nie 650 zl /ma uprawnienia/

Czy to normalna cena, czy moze robiliscie taniej? To zbedny papier przeciez dla inwestora a robi sie go 15 min na kompie, bo malo kto oferuje w cenie badanie kamera termowizyjna co juz moze byc ciekawe - chodzi o budowe w Jaktorowie.

 

Pozdrawiam

strix

 

mylisz się uczciwie zrobione świadectwo tzn przeliczone kosztuje więcej czasu zdecydowanie więcej niż 15 min. Napisz na maila ([email protected]) jaki masz dom tzn ilość m2 pow. podłóg, rodzaj wentylacji, rodzaj ogrzewania powiem jaka cena wchodzi w grę. Orientacyjnie cena u mnie to 350-450 zł brutto w zależności od domku i podanych wyżej parametrów. Kamerą nie dysponuję, ale gwarantuję uczciwie wykonane świadectwo (tzn policzone a nie wzięte z kosmosu). Parę osób z forum muratora już robiło i mam nadzieję, że są zadowolone.

 

Sylwia

Edytowane przez sylvia1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Potrzebuje namiary na dostawcę drzewa na więźbę dachową - w rozsądnej cenie - okolice Nadazryna - czy możecie cioś podpowiedzieć?

pozdrawiam

 

my zamawialismy drewno w tartaku DREWLUX P.P.H.U. z Iłzy.

Bardzo fajny tartak rodzinny pod lasem. Drewno przywoza w rejony podwarszawskie i ceny nieco nizsze niz u nas.

 

telefon: 48 616 35 76

dane kontaktowe firmy mozna znalesc w internecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich namysłach i dywagacjach zdecydowaliśmy się na gaspol.

Jeśli potrzeba kontaktu mam namiary na dobrego przedstawiciela. Poprowadził nas jak dzieci, za rączkę przez formalności.

 

A wahaliśmy się między gasgrod'tem a gaspolem. Shell najdroższy, gazgrod najtańszy, ale w gaspolu masz możliwośc zamówienia telemetrii, znacznie tańszą instalację, i jeszcze kilka innych zalet.

Dla mnie nie bez znaczenia był też fakt, że już 10 lat, w starym domu, mieliśmy gaspol i było ok.

Tak więc polecam...

 

Dzięki wielkie za informację. Za namiar na przedstawiciela będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Betka , jeszcze nie.Przeprowadzkę planujemy na jesieni , na razie kończy powoli glazurnik ,czekamy na wejście Duszka w połowie lipca i zbieram się do wycen i zamówienia kuchni. Wykończeniówka naprawdę wykańcza :) A jak u Was? :)

 

U nas cisza, bo finanse nas blokują.

Dzisiaj mam jednak dobry humor i wierzę, że będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas cisza, bo finanse nas blokują.

Dzisiaj mam jednak dobry humor i wierzę, że będzie dobrze :)

 

 

NA PEWNO będzie dobrze :) Te finanse szaleją i strajkują jak się tylko człowiek zabiera za temat budowy;) Nasza przeprowadzka będzie na plac boju - bez szaf,listew,drzwi wew. ,większości lamp i mebli, bez ogrodu,ogrodzenia i podjazdu.Ale będziemy powoli dłubać. I Wy też swój dom wydłubiecie :) , przecież już tyle za Wami , a z każdym kolejnym etapem będzie bliżej celu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuję namiaru na sprawdzoną ekipę do położenia zewnętrznego ocieplenia i tynku. Budowa w Milanwku, gdyby można prosić o porady na co zwracac uwagę przy tej czynności - będe wdzięczny

 

Mogę podjąć się wykonania ocieplenia oraz elewacji, nasze prace można zobaczyć niedaleko Milanówka np. w Teresinie, Sochaczewie, Raszynie, niebawem Nadarzynie, Żyrardowie ;)

Parę fotek z realizacji u jednego z forumowiczów http://forum.muratordom.pl/showthread.php?90728-Grupa-SOCHACZEW-i-okolice&p=4149630&viewfull=1#post4149630

Referencje pod adresem: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?132483

 

W razie pytań i niezobowiązującej wyceny proszę o kontakt telefoniczny 509-499-922

http://www.sain.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...