Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szukam namiaru na firmę/osobę, która zrobi mi zabudowę garderób tzn. półki, drązki itp. Z góry dziękuję.

 

 

Polecam mojego kuzyna, który zrobił nam kuchnię i w środę będzie montował garderobę.

 

Robert Rogiński

0608-651-149

 

 

Bard, czy kuzyn robil Wam meble kuchenne?

 

 

Tak :) dziś właśnie kończy kuchnię i wstawia garderobę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Kuchnia mojego projektu. Robert robi wszystko i we wszystkim. Wystarczy Mu pokazać czego się chce, a zrobi i jeszcze doradzi coś od siebie :) Pasjonat - perfekcjonista :)

 

Nina, gratuluje projektu i wykonania! Zadzwonie do Roberta jak bedziemy juz wiedziec, w jakiej kolejnosci wykanczamy istniejacy domek.

Dziekuje serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiajcie.

 

Dziękuję za uwagi i sugestie dotyczące geotechnicznego badania gruntu.

 

Czy ktoś może mi polecić dobrego a taniego architekta który zaadaptuje projekt - człowieka z okolic Żabiej Woli najchętniej, również Żyrardowa, Grodziska.

 

Pozdrawiam wiosenno-styczniowym zawołaniem: ho-ho! - wszystkich szykujących się do podjęcia działań taktyczno budowlanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupe Nadarzynsko-Grodziska,

Bedziemy sie budowac w Granicy k.Komorowa wiec chyba ta Grupa jest odpowiednia dla naszej lokalizacji :)!!

 

Oj chyba znalazłeś sąsiada w naszej grupie :-)

Niejaki Tommi. Poszukaj....On też się buduje w Granicy...

Kurcze, jak mi ta nazwa miesza w glowie...w granicy mieszka, to tak jakby w granicy działki "na ostro", chwilka mija zanim się przestawiam... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupe Nadarzynsko-Grodziska,

Bedziemy sie budowac w Granicy k.Komorowa wiec chyba ta Grupa jest odpowiednia dla naszej lokalizacji :)!!

 

Oj chyba znalazłeś sąsiada w naszej grupie :-)

Niejaki Tommi. Poszukaj....On też się buduje w Granicy...

Kurcze, jak mi ta nazwa miesza w glowie...w granicy mieszka, to tak jakby w granicy działki "na ostro", chwilka mija zanim się przestawiam... :-)

 

Witaj Ostry,

 

Ano dokładnie Senser ma rację, ja buduję się w Granicy. W którym dokładnie miejscu jest Twoja działeczka?

 

pozdrawiam

Tommi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosicie o namiary na architekta. Pewna znajoma rzeczoznawczyni z Grodziska podobnie do nas rozpoczyna z wiosną budowę. Nawiązałam z nią kontakt w związku z wyceną dla banku naszej inwestycji i w luźnej rozmowie poleciła mi architekt Joannę Wiśniewską. Ma ona swoją pracownię (i pracowników) na Placu Króla Zygmunta St. 5/6 czynną do 17.00. Tel: 724 18 88, 603 600 033.

Sami korzystamy z usług http://www.popiel.pl/, bo nam do niej bliżej (Rembertów) no i pracuje w godzinach nam baardzo odpowiadających, bo do 22.00. Pani Zofia liczy sobie 20-25zł brutto/m2 domu. Cena zależy m.in. do wyliczeń konstrukcji dachu, bo gdybyśmy nie rozważali dachówki ceramcznej to byłoby 20zł, a że może stanie na czymś cięższym to będzie 25zł choć jeszcze nic nie ustaliliśmy ostatecznie. Byliśmy na pierwszym spotkaniu, a we wtorek mamy drugie.

Wracając do Joanny Wiśniewskiej podobno nie jest droga. 3.000zł projekt z garażem w bryle, 3500zł - garaż osobno, mówię o domu mającym 190m2. Rozmawiałam z tą panią telefonicznie, ale nie zrobiła dobrego wrażenia i to przesądziło na korzyść "Rembertowa" jednak rzeczoznawczyni ma o niej bardzo dobre zdanie, więc podaję namiary. Wrzuciłam w google jej nazwisko i wyskoczyła nazwa jej pracowni: Mathia. Dwa jej projekty można zobaczyć na stronie http://nowydom.onet.pl/2578,projekt.html i http://nowydom.onet.pl/2369,projekt.html

całuski, ula

P.S. bobo30 - będziemy w Grodzisku we wtorek w godzinach rannych, mogłybyśmy się spotkać w sprawie "Ładnych Domów"? Jeśli nie, to będą inne okazje, o których będę Cię informować :). Pozdrawiam, ula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Joanny Wiśniewskiej podobno nie jest droga. 3.000zł projekt z garażem w bryle, 3500zł - garaż osobno, mówię o domu mającym 190m2.

 

Czy to jest liczone za adaptacje projektu gotowego?? Jeśli tak, to drogo jak za zboże....

Ja płaciłem 1200 zł. (adaptacja)

 

A intuicyjnie ja tej pracowni bym nie polecał...widzę jakimi samochodami się wożą... 8) jakie obiekty robią...zmanierowana firemka...tak mi się bynajmniej wydaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się też, że Jolka też ma psicę na stanie - myśmy się w końcu nigdy nie spotkały - może to dobry pretekst?

 

Bardzo dobry, myślę, że moja psica wielkością pasuje do Twojej, ale w najbliższym czasie musi przejść rekonwalescencję. Złapała jakiegoś wirusa i miała zapalenie płuc. Jutro dostaje ostatni zastrzyk i przez jakiś czas nie chciałabym jej mocno forsować.

Jakby ktoś miał problemy z zastrzykami podskórnymi (u psa oczywiście, ludziom mogę domięsniowo), to ja już się wprawiłam. Wet stwierdził, że nie musimy przyjeżdżać (jeździmy do Nadarzyna) na każdy zastrzyk do niego, pani sobie doskonale poradzi sama. Na tej wizycie z Berą był sam Andrzej, więc nie mogłam zaprotestować, no i musiałam sobie poradzić :-? . Miałam dużego boja, czy nie sprawię jej bólu, ale udało się.

Osówka, Alicjanka, myślę, że jak zrobi się trochę cieplej to możemy umówić się na długi spacer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...