Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jeżykowa chatka - komentarze


AgaJeżyk

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to już wiem czego się tak ostanio dławią biedaki ...

Tak jest jest jak się "na czkawce" kolację wcina :yes:

 

 

MAM PROBLEM (ten sam co zawsze)

 

PROBLEM MA CZTERY ŁAPY I WSZYSTKIE KOŚCI NA WIERZCHU - PIES ( czy też coś co przypomina niegdyś zapewne pięknego, dużego psa ... )

 

Nie miałam sumienia nie karmić czegoś co TAK wygląda

 

DSC_7205.JPG

 

Nie będę mu szukać domu ... chcę zachować resztki szacunku do naszego szeroko pojętego "człowieczeństwa" Dzisiaj odwozimy go do schroniska - podam mu tabletki ... jakoś to będzie ...

 

Już nie mam siły .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko przenajświętsza!!!! Czy mi się wydaje, czy ta bida ma obrożę??? Znaczy się ... ktoś go ma i zasranym obowiązkiem tego kogoś jest opiekowanie się tym stworzeniem!!! Nogi z dupy bym powyrywała, w łeb bym strzeliła z zimną krwią!!!! Zwierzęce instynkty się we mnie budzą w takim momentach!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jesteś zdrajcą, schronisko to nie jest najcudowniejsze miejsce na świecie, ale tam dadzą mu jeść ... nie no zabić takiego to mało!!!! Po ki członek ludzie biorą zwierzęta do domu, czy ktoś zna odpowiedź na to pytanie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co biorą LUDZIE, to ja wiem, nie wiem po co te bydlaki... :evil:

Mam nadzieję, że okaże się czyj pies jest i że "właściciel" poniesie najsurowszą karę!!!

A Ty robisz najlepszą rzecz, jaką możesz w tej sytuacji zrobić. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ... dobrze,że mam wokół siebie ludziów normalnych ... i Jeża mojego ... bo pewnie nocka byłaby zarwana

 

Pojechał ... ponoć grzeczny był ...(osiem tabletek dostał)... i przygarnęli bez słowa ( szwagra też mam cholernie ludzkiego ... nigdy mu o tym nie mówiłam ... a powinnam chyba ... )

 

W naszym schronisku nie przyjmują psiaków z innej gminy ... a ja już jestem z innej gminy ... to podstępu użyłam (szwagra znaczy - grunt, że zadziałało )...

 

Idziem spać z Jeżem - to był perfidny dzień ...

Edytowane przez AgaJeżyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...