Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jeżykowa chatka - komentarze


AgaJeżyk

Recommended Posts

...a jeśli chodzi o ten gatunek, to się nie ma czym chwalić... Przyroda często rekompensowała jakość ilością:

lemingi2.jpg lemingi.jpg 15985528f5a8d205a1c129fcf0d3ecf5,14,0.jpg

 

...ale nie jestem przekonany, czy aż taką pomysłowość jeży Matka Natura również przewidziała:

b02d24e2f3eb85181de47ca.jpg

 

W razie czego weź więc sobie do serca radę:

Nigdy nie idź w stronę światła, wręcz przeciwnie - sp...j ile sił w łapach w przeciwnym kierunku!!!http://forum.muratordom.pl/images/misc/pencil.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A czego ty mnie samobójcę pokazujesz co ?Ja mam tylko kaca jeżakrew !

 

Depsia mnie już kuruje - jutro będę funkiel nówka nierdzewka :p

 

A w stronę światła to ja w lesie zawsze mogę bezpiecznie.

Przeważnie to są ślepia jakiegoś śrdenioagresywnego stwora co to po lesie nocami wędruje. Wilków ci tu nie ma to całej reszcie w te ślepia spojrzeć można odważnie.

 

(... hmmm zastanawiam się czy ty mi po tym lesie autem nie zaczniesz teraz ujeżdżać :confused: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że wytrzeźwiałam !

Teraz oglądam twoje foty Łośka bo mnie za chwilę wiatr z chałupy koty powywiewa ( ja ciężkawa jestem ...to się nie boję )

 

Jak zaczęło mrozić i wiać razem to ja widzę że siem mnie chałupa rozsycha i trza by

w szpary co powciskać bo pić ( na rozgrzewkę oczywiście) ... to już nie mam siły.

No i strach co bym siem za mocno nie przyzwyczaiła nie ? ( znaczy do tego "rozgrzewania się" )

 

I piec mi jeszcze zastrajkował pierdziel jeden !

Jak było ciepło to żarł i grzał ... jak jest zimniej to żre coraz więcej ale temperatury dość nie może ... A my z Jeżem patrzymy w te instrukcje jak debile - no nic nie kumam ... rozpacz ... A najgorsze, że chłopa mam też niestety ... intelektualistę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wytrzeźwiałaś bez ten wicher ;)

U mnie się uszczelniło po tych linch ale za to wyjszło, że instalke wody mam źle zrobioną i mi rury marzną... wrrr... trza na wiosnę będzie poprawić a na razie suszarka i farelka muszą dać radę ;)

Tyż mam chopa intelektualistę... :) ale ostatnio upodobał sobie rąbanie drewna... hmmmm... dziwne...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno myśli już o tej wodzie, przy rąbaniu drzewa i plewieniu w ogrodzie dużo się myśli

Hmmmmm... może i tak, chociaż u mnie rąbanie drewek wyłącza myślenie i świetnie mi się wtedy odreagowuje stresy :)

 

Nie dziwne, tylko bardzo odstresowujące i potrzebne zajęcie ;-)

No właśnie... ale małż nie lubił się tym zajmować... jak grila robiliśmy - to było moje zajęcie :)

 

sami intelektualiści hi hi

cóż robić... chyba trza polubić...:rotfl:

 

No mój Szanowny też intelektualista, psia krew! Może jak te intelektualisty razem się zlezą, to co fizycznego z tego by wynikło, trzeba spróbować !

Pobiją się????:jawdrop:;)

 

Tiaaa - dzwoń do Tomka... ale on tyż intelektualista.

Jego sposób na odreagowanie to dla odmiany kopanie.

A nie mówiłam....?:jawdrop:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...