Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jeżykowa chatka - komentarze


AgaJeżyk

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Już tam zaraz kot pogonił ...

 

:p

 

Powiedzmy, że ... widziałam orła cień ... i mnie osrał ...

 

Nic to ... otrząsnę się ( umyję) ... i życie toczy się dalej.

 

Pozornie wszystko OK. Po trzech miesiącach tzw. okresu próbnego - mam umowę na ... dwa lata ...

Cieszyć się czy płakać ? Co myślicie ?

 

Ludzie super ... chyba ... do wczoraj ...

Nie ważne. Praca jest najważniejsza. Super ludzie to są tutaj ... ( a to był komplement jakby komu pomroczność jasna na mózg padła)

 

Kocham was :hug:

 

 

 

Aaaa zapomniałam ! Se sama neta naprawiłam !

W rejestrach grzebałam ( dusza mi z ramienia zeszła i wlazła pod fotel a anioł stróż poklepał po plecach i powiedział ; " nooo to teraz se sama radź ... bo jak kompa spier ... to ja się wyprowadzam )

 

Idę do Jeża ... drinka zrobił ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zaś zniknie na dwa tydnie :yes:

 

Toć mówię, że naprawiłam ! Zniknę jak się zaś zepsuje :p

 

Dobrze Cię widzieć... i zdobyłaś nową specjalność - naprawiane neta :lol2:

 

Ooooo kochana ile ja ostatnio specjalności zdobyłam tom sama zadziwiona.

Ale jak mawiała moja babcia ; "człowiek się całe życie uczy i głupi umiera" ... coś w tym jest ...

 

Z cyklu porad dla kociarzy:

 

nie wolno pozbywać się much i inszych latawców za pomocą lepa w kształcie kartki któregoż to kładzie się płasko np. na szafce w kuchni

 

Kot mię się wydepilował. A zanim mu się to udało kilka razy przekroczył barierę dźwięku ... a może i prędkość światła.

Dzisiaj to mnie to śmieszy ... ale przedwczoraj miałam wrażenie, że już po kocie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo - dobrze, że jezdeś! :D

Ludzie, jak ludzie, nigdzie nie są idealni, Ty tez czasem za skórę zaleziesz i pokłujesz, nie?:p

Będzie dobrze, ciesz się i szanuj pracę, dzięki niej masz spokojną głowę o Waszą przyszłość na najbliższe lata.

A jakby co, to wiesz... ;)

 

Kota musiała być baaaardzo biedna... :(

Potem na pewno będzie śmieszne, ale co się pewnie biedna wycierpiała i wymiauczała to jej... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z cyklu porad dla kociarzy:

 

nie wolno pozbywać się much i inszych latawców za pomocą lepa w kształcie kartki któregoż to kładzie się płasko np. na szafce w kuchni

 

Kot mię się wydepilował. A zanim mu się to udało kilka razy przekroczył barierę dźwięku ... a może i prędkość światła.

Dzisiaj to mnie to śmieszy ... ale przedwczoraj miałam wrażenie, że już po kocie ...

 

:rotfl:Który??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Kot mię się wydepilował. A zanim mu się to udało kilka razy przekroczył barierę dźwięku ... a może i prędkość światła.(...)

 

To musiałaś mieć niezapomniane wrażenia :lol2:.

Już widzę jak ta kocica gania, drąc mordę, po ścianach drewniaka, a zafrasowana i zdesperowana baba Aga usiłuje ją dopaść, trzymając w ręku wielkie nożyce krawieckie i wołając przy tym koteczka słodkim głosem.:rotfl:

...a wąsy jej się chociaż ostały?:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ago, Jeżu drogi!

Wchodzę na Twoją stonę tak z głupia frant, a tu co??? Nowe pikciury są!!! Nareszcie!!! Bom do Ciebie wchodziła już z 1000 razy tracąc nadzieję, że ujrzę wnętrza jeżowej chatki, a tu proszę, są!!! Tylko śmierdzą malizną! Poproszę o więcej (np. kuchni, bo tam takie ładne płytki się kładły) zdjęć z różnych pomieszczonek. A wogóle to ogród Ci się ładnie zazielenił i pamiętam, że jakiś stawik się robił- mam nadzieję, że jak już sobie przypomniałaś jak się wkleja fotki to wrzucisz jakieś do dziennika, hę???:p

Pozdrawiam i ściskam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...