Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jeżykowa chatka - komentarze


AgaJeżyk

Recommended Posts

A może ten Twój koksownik ma cuś na zlenienie??? Takie totalne:rolleyes:

To bym się w kwestii paru kilo dogadali:p

 

 

Na smuta to sposoby mam dwa. Po uno łapiaste coś psitulić... posmyrać... dać się po mordzie polizać... w rękaw pozwolić sobie wleźć...

drugi ciut bardziej brutalny...

 

łopata, szpadel... grabie ale w jakiejś ekstremum wersji...

jak nie masz siły garba do pionu ustawić to i na smuta nie masz siły:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zwierzęca mądrość przez ciebie przemawia kobieto - aż miło ...

Sposoby wymienione na przemian stosuję - działanie potwierdzam ... ino, że trochę wybiórczo czasem działają to się muszę wspomagać.

Zresztą sierści u mnie statystycznie mniej ... i rogacizny też nie mam a to do tulenia pewnie bezmiar ciała co ?

 

Ze sportów ekstremalnych - przekopywaniem sosnowego lasu jestem zafascynowana (tyle tam korzonków że aż mnie moje bolą ).

Jak mi ten numer wyjdzie i pod lasem trawa urośnie to proszę do mnie mówić Jeżyco Wielka !

 

Co do lenia ... ludzkość jeszcze tabletkóf nie wymyśliła

(może i dobrze ... bo my pewnie bym przeżyli ... ale japończykóf ... to by pozabijało )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzyć mi się nie chciało, myslałam, że zniknie po jednym raziczku, ale... jest!!!

Jeżowa, normalnie jesteś znowu, a to dopiero numer!

Wielka już jesteś?

Dlaczego się nie odchudzasz? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już !

Można do mnie Jeżyco Wielka wołać !

Trawa na pustyni wyrosła! Wykiełkowała znaczy ...teraz lać by trza ... co by nie przyschła nie ?

Tak ciut to ją obsikam ... ale z torbami to się puścić nie dam.

 

Właśnie Sipatkę do wyra wysłałam gdzie Sipatek już snem sprawiedliwego zmarnowany poległ ...

 

Sama padam na pyszczek zmarnowany ... ale szczęśliwy, że w wyśmienitym towarzystwie alcoholu nadużyłam.:rolleyes:

Edytowane przez AgaJeżyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sipatki śpiom ... obadwa...

Teraz trza na górę potupać ...cichutko (to dobre będzie :rotfl:) co by towarzystwo w szok nie wpędzić ...

 

Ale złośliwa ta grawitacja ...

Kto te schody zrobił takie wysokie psia mać ...

 

Dybranoc ...

 

P.S. Jednego guza już mam - na brodzie. Taboret mnie napadł znaniecka - wczoraj. Powalił i obił - ale aparata nie potłukłam ( fotograficznego znaczy). Ino gębę obiłam ...ciut

Jutro powiem gdzie mam drugiego :rolleyes: (guza ...uwentualnie )

Fajny taki łyk-end ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie komplementa obleciały:oops:...

 

nie tyle mądrość co autopsja:yes:

 

Rogacizna się na smuta nie nadaje... kompletnie nie kuma nastroju:p

 

TYLKO pies zliże łzy z policzka i TYLKo pies nie spuści z Ciebie wzroku dopóki się nie uśmiechniesz...

 

 

Miałam zapytać co się tak szwędasz po nocy... o ja durna zapomniała, że jeże nocne stworki som:-x

 

O Wielka Jeżowo... olewaj i za kieszeń się trzymaj:D

a olewać musisz bo przestaniesz Wielka być, a zaczniesz być Jeżowa z Uschniętego Trawnika:rotfl:

 

niestety przy suchotach na piasku nie da rady:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleeeewam ... lubię tę robotę :wiggle:

 

Sipatki nazad do domu wracają ... szkoda .... się cicho zrobiło.

Jeż do kosiarki się dorwawszy natentychmiast ....ją zepsuł ...( linkę od gaziu szlag trafił ... za dobrze go karmię )

Trawa się mściwie zieleni - już z daleka widać :)

 

Jeżyco Wielka - poproszę. Ten wariant się mię podoba

 

Łzowych zlizywaczy mam sztuk trzy.

Działają bez zarzutu

 

Się Depsia nie śmieje - Jeżowa do świata żywych wróciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleeeewam ... lubię tę robotę :wiggle:

 

 

To byście się Jeżyco Wielka z moim dogadali... olewa non stop:mad:...

 

nie wstawiaj prania bo mi woda nie leci...

nie zmywaj bo mi woda nie leci...

 

co znowu z tą wodą robisz???

kawę wstawiam!!!

aha...

 

tak mnie wytresował, że krzyczę jak na kibelek lecę... że przestanie lecieć bo spuszczam:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bidulko ... ktoś ci ciśnienie zap....ł ?!

 

 

Mi to nie... lekarz nawet śmie twierdzić, że ciut przy duże jest:rolleyes::p

 

ale nasze przyłącze ma około 100 metrów i jakoś rozeszło się po kościach:D

szczególnie jak kilka odbiorników jednocześnie działa to ten ostatni w kolejce ma cienki ciurk:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to nie... lekarz nawet śmie twierdzić, że ciut przy duże jest:rolleyes::pale nasze przyłącze ma około 100 metrów i jakoś rozeszło się po kościach:Dszczególnie jak kilka odbiorników jednocześnie działa to ten ostatni w kolejce ma cienki ciurk:rotfl:
Nooo dobrze nie jest - po kościach to się romantyzm rozchodzi. Jak ciurk nawalił - prostata do remontu ! A tak poważniej ... chyba bym se studnię wydzióbała ... tak co by się spuszczać bezstresowo ( panowie nie czytają bo świntuszyć zaczną ! ) A my z Jeżem właśnie po akcji MYSZOR. Jak się ma trzy koty w domu to sobie trzeba samemu myszy łapać. Dobrowolnie do domu nie wlazły oczywiście. Kocicia przyniosła w celach rekreacyjnych. Śliczna była (myszka znaczy ) i darła pysk niemiłosiernie. Jeżyk ją za kitkę złapał - ja do wiaderka i ... wyniosłam do lasu... ( wiem ... wiem ... konsultowałam za specjalistą - tego się nie leczy ... :no: ) Edytowane przez AgaJeżyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sipatkowi serdecznie dziękują za mile spędzone chwile, choć pewnie momentami były one milsze nam niż Wam ;)

Dzięki za wycieczki i spacery i ........................echhh szkoda, że każda podróż kiedyś się kończy :)

Łojtam, łojtam ... mnie też pomogło. Autyzm towarzyski się ciężko leczy. Każda terapia wysoce pożądana;) Dlaczego jak wciskam enter to mnie nie chce od nowego wiersza robić ? Ja to już posta spłodzić nie potrafię bez męczarni ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...