Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jeżykowa chatka - komentarze


AgaJeżyk

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ośka ... ja cię błagam ... tylko nie muchą ...:o

Jak ja do ciebie zajadę a ty na gooownie będziesz siedziała to na zawał zejdę :bash:

 

Jeżata!!!

Ja pier...le!!!

Monitor mi czyścisz, aaaa!!!!!!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

A czy taki Oś na goownie to usiedzi...? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Yeti

Za tą pląsawicę nieskoordynowaną i bab czepianie ... nogów w dooopie nie masz !

(...)zrobię to co lubię a czego się Jeż boi najbardziej ( jako ostatni przedstawiciel samca jajecznego w tym domu ! )

Uspokój się natentychmiast !

Wiem, że do różnych niecnych czynów jesteś zdolna, ale jakoś nie wierzę w to, że jajca i nogi z doopy na odległość (albo internetowo) wyrywasz :p:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżata!!!

Ja pier...le!!!

Monitor mi czyścisz, aaaa!!!!!!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

A czy taki Oś na goownie to usiedzi...? :rotfl:

 

na słoniowym

 

 

OPLUŁAM SOBIE SŁUŻBOWY MONITOR.

Po co gdziekolwiek jeździć jak tu przed kompem czytawszy można ze śmiechu kolki dostać :rotfl:

 

 

 

Depsia ja to bym do Ciebie i całym towarzystwem chętnie pojechała, ale sobie wyobraź taką zgraję w jednym terminie zgrać no i czy Ty trupem byś nie padła jakby tak my, Yetusiowe, Jeżowe, AGPki i jeszcze Łosica u bram stanęli :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałam sobie ósemkę zainstalować .... no ni hu hu,m nie ma dziada, ani myślę!!!!!!

 

 

Braza pokłon oddaje Jeżycy Wielkiej!!!!!!

 

images?q=tbn:ANd9GcSTK0ntOc6-M-FEJgMpTZIvoz8jLBji2EEITWzIbSF94HU2gRp_

 

A Sipatki maja przechlapane za to, że się bardziej nie uparły!!!!!!!

 

Pokłon dosięgnął (prawie) mojej wyobraźni rozbujanej (ino dywanika zbrakło hihihi)

A co się tyczy przyjazdu to:

 

spokojna głowa. Co się odwlecze to nie uciecze. Jeszcze się zdziwisz, albo ........................... bramę na siedem kłódek zamkniesz :yes:

 

Znaczy jednak nie dojechali :p

Yes, yes, yes!!! [ATTACH=CONFIG]207494[/ATTACH] - od razu mi lepiej :lol2:

...a, że przechlapane mają, to fakt - przecież beze mnie do Jeżogrodu pociekli :evil:

;)

 

 

Yetek, ja co do ciebie to już dawno miałam pewne podejrzenia ale teraz to się wsypałeś kosmicznie :mad: Ty Ty Ty .................... zazdrosny ..............ORANGUTANIE JEDEN A NIE YETI :p Było nad morze nie jechać a nie teraz jakieś pretensje wyciągać na forum publicznym bądź co bądź !!!!!!!!!!!!!!:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OPLUŁAM SOBIE SŁUŻBOWY MONITOR.

Po co gdziekolwiek jeździć jak tu przed kompem czytawszy można ze śmiechu kolki dostać :rotfl:

 

 

 

Depsia ja to bym do Ciebie i całym towarzystwem chętnie pojechała, ale sobie wyobraź taką zgraję w jednym terminie zgrać no i czy Ty trupem byś nie padła jakby tak my, Yetusiowe, Jeżowe, AGPki i jeszcze Łosica u bram stanęli :jawdrop:

 

Padłabym - ze szczęścia i zdumienia radosnego!!! :D

A co mi tam, pokazałabym gdzie co leży i sami byście się rządzili, ja bym tylko siedziała i gadała, gadała, gadała... :cool: :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja je do ................. pomidorów używam :yes:

 

... hmmmm do pomidorów powiadasz ...?

Mój kolega, onegdaj namiętny kulturysta, mówił, że jak jego jaje pomidory zaczęły przypominać to zaprzestał i sportu i niezbędnych suplementów używać ... Ponoć w następnym etapie to mogą wybuchnąć :eek: To może nie używaj lepiej :D

 

Sipatka sygnalizuje delikatnie apokalipsę w Depsinej stodole ... a ta szczęśliwaaaaa, że strach.

Nic bidulka złego nie przeczuwa :rotfl:

 

Depsia - jak my tam wszyscy na cie napadniem ...to ty ani na czym usiąść ani słowa wyartykułować nie zdołasz ( Sipatka cię zagłuszy - ja poprawie :D )

 

Chwilkie mie nie było - a tu sudomia i gomoria Panie !

Siostrowych dziecków pilnowałam - sama przyjemność prawdziwa ( a że ja walnięta ciotka jestem to i przyjemność podwójna )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie.

Na tę chwilę Tomasz prundem usidlony ( czyt. wolnego brak)- ja ZUSem ( czyt. w namiętnym oczekiwaniu na należne jak psu buda - świadczenie ). W związku z powyższym ... czekamy.... aż Sipatek wolne wygospodarzy a mnie embargo finansowe zniesą :(

 

Idę kopać las i trawę siać coby na utrzymanie mężowe zasłużyć :rolleyes: ( bo mnie z domu wyrzuci po pretekstem darmozjada )

 

Lesiu - u nas zakwas to tylko do chlebka. Ale ty chyba nie tym te pomidory popijasz co ?

Bo to w smaku to podłe być musi :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...