Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jeżykowa chatka - komentarze


AgaJeżyk

Recommended Posts

Wysusz te wszystkie zioła, skrusz do szklanego pojemnika, najlepiej ciemnego, najlepiej wszytkie razem i syp do zup - genialna przyprawa aromatyczna. :yes:

 

Te ... wróżka ... skąd wiedziałaś ? ;)

Właśnie się suszą na wietrze ( w worku do prania :rolleyes: )

Robię eksperymenta wszelakie.

Porobiłam paczuszki i zamroziłam. Wedle zaleceń Sipatki - posiekałam se w pudełeczko i też zamroziłam. Teraz suszę.

Jak by nie było - cos się zawsze do jedzenia nadawać będzie nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
Jasuniu, Jeżyca, zamurowało mnie na widok Twoich domowych osiągnięć!!!!! No szacun Kobieto, ogromny szacun!!!! A chodniczkiem to się chwalić możesz, nawet nie skończonym, do upojenia, jakbys miała wątpliwości co do swoich umiejętności i talentów to powiedz, podeślę Ci na priva mój przed tarasem od razu samoocena Ci wzrośnie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tam zaraz wcięło !

Hortensje i piwonie pozyskałam drogą podarunku ... to je szybciuchno wsadzić musieliśmy.

Masakra jakie wykopaliska ( biedny Jeż ... szpadel po nocach będzie widział przez następny tydzień :lol2:

 

Za uznanie dziękuje pokornie - pomaga to przetrawić insze niedoróbki. Zawsze jakiś niedosyt mam i wiecznie z siebie nie do końca zadowolona ( taka ułomność widać )

Edytowane przez AgaJeżyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu, kochana - perfekcjonizm jest baaardzo niewygodną cechą, pozbyj się go jak najszybciej! ;)

 

Taaa ... ino, że ja chyba genetycznie obciążona jezdem

Siostra ma to samo - w gorszym "wydaniu" ( sfagier ma przechlapane :) )

Takie łatwe to nie jest. Zanim sobie uświadomię, że się włączyło ... mam chandrę gotową.

Zamiast popatrzeć tam gdzie ładnie i się cieszyć ... wzrok mi sam wędruje tam gdzie nie zrobione ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upierdliwiec...:p

No popatrz ... żaden okulista mi nie powiedział, że tak się nazywa taka choroba oczu :p

Ja mam tyle miejsc nie zrobionych, że jakbym miała tak się stresować, to bym dawno chyba na melancholię zeszła. :lol2:

Zakładam okulary i staram się nie widzieć, mimo okularów... ;)

Melancholia ... siostra chandry ... ciotka depresji ... Znaaaamy całą rodzinkę :yes:

A jak atakują to watahą - jak wilki

 

Matko ! Za chwilę sama zapiszę się na Kurs Doskonalenia Osobowości !

 

Depsia - ty idź do okulisty bo ci się chaba okulary spsuły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...