Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jeżykowa chatka - komentarze


AgaJeżyk

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Patrzajta pod nogi bo kluski siem szlajają a ja nie mam czasu pozbierać ... szydełko oglądam :p

 

Takoż mię się na starośc porobiło, że się za szydełko wzienam ...

Całe życie się zarzekałam, że autem jeździć nie będę ( bo ludzi kocham ) i szydełkiem się bawić nie będę ... bo qrwicy dostanę.

 

Teraz przyszły czasy, że qrwicy dostałam bez szydełka - to się nim uspokajam. Autem jeżdżę ... i wszyscy żyją ...

Przewrotny ten los mój nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mówię, że robótki ręczne to dla nerwowych sa najlepsze, wbrew powszechnemu przekonaniu.

Terapia zajęciowa jak 150, najlepsza na świecie! :D

Gluty udało mi się ominąć, tera już... najwyżej pierdnę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ masz imponujący zbiór różności tam! :o

Na pewno w najbliższych dniach przesiedzę tam u Ciebie spooooro czasu! :yes:

 

Ja takie rzeczy zbieram u siebie na dysku, żebym nie musiała do netu wchodzić po nie, bo z tym różnie, raz on jest u nas, a raz nie.

A u siebie to u siebie. ;)

Szydełkowe dywaniki przepiękne, aż samej mi się zamarzyło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ masz imponujący zbiór różności tam! :o

Na pewno w najbliższych dniach przesiedzę tam u Ciebie spooooro czasu! :yes:

 

Ja takie rzeczy zbieram u siebie na dysku, żebym nie musiała do netu wchodzić po nie, bo z tym różnie, raz on jest u nas, a raz nie.

A u siebie to u siebie. ;)

Szydełkowe dywaniki przepiękne, aż samej mi się zamarzyło!

 

Ja to wszystko u siostry ściągam - szybszy net ma. Na stronie to aby gromadzę.

Na szydełku to pewnie smigasz jak Kubica ... a tam są takie fajne patenty na "włóczkę" z koszulek bawełnianych ... na to mam apetyt ...

 

 

(zacznę pewnie od posłania dla stworów ... one mi wybaczą jak wyjdzie bubel )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie nie czepiaj, żadnych żaluzji nie popełniam .... oooooooszszszszszq....wa pojechałam na klusku!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

............. uuuufffff ............ refleks amazonki się we mnie odezwał, przetrwałam .............. dobrze, że krzesło jakoweś obok moge przysiąść ...........

 

 

Ja pierdziu, Jeżysię na robótki ręczne wzięło .... ja się muszę kurna zaszczepić!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica ! Ja cię ozłocę ! Toć ja mam znielubione prześcieradło z gumką w idealnym kolorze ! Nawet dwa - drugiego też nie lubię. Za duże kupiłam i robią ze mną co chcą. Porżne jak nic !

 

Te paski to są cienkie. Ponoć szydełko styknie 8 albo 9.

Ja też wolę z niczego coś. Satysfakcja większa, portfel się cieszy i magazyn rzeczy niechcianych maleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj, nie owijaj... rżnij!!!:rotfl:

 

Arctica ! Ja cię ozłocę ! Toć ja mam znielubione prześcieradło z gumką w idealnym kolorze ! Nawet dwa - drugiego też nie lubię. Za duże kupiłam i robią ze mną co chcą. Porżne jak nic !

 

Te paski to są cienkie. Ponoć szydełko styknie 8 albo 9.

Ja też wolę z niczego coś. Satysfakcja większa, portfel się cieszy i magazyn rzeczy niechcianych maleje.

 

 

3mam za słowo:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup większe łóżko...:lol2:

 

Jaaasne ... dosyć, że teraz mam problemy co by Jeża namierzyć ... bo albo wyjechany ...albo się gdzieś na swojej połowie zaszył to jeszcze mam większe kupować ??? A jak rano będę chciała szybko do toalety to się zleję bo zanim się z wyra wydostanę to ... zabłądzę :jawdrop:

 

nie kupuj, nie owijaj... rżnij!!!:rotfl:

 

 

A ty tylko jedno w głowie ... :p

 

co tu sie wyczynia:p

 

Baby wyposzczone o szedełku rozmawiają - no o co ci chodzi ? :lol2:

 

aaa... zapomniałam... Jeż wyjechany:rolleyes:

 

... właśnie ...

 

Jak tylko wróci Jeż - rżnij!!! :lol2:

 

Jednak prawda, że sołtys też wyjechany ... zdradzasz pierwsze symptomy wyposzczenia ...

( chcesz o tym porozmawiać ? :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...