Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jeżykowa chatka - komentarze


AgaJeżyk

Recommended Posts

Błoto takie pośniegowe też u mnie już było ... na drodze do Czaplinka:mad: Cholerni drogowcy, zaoszczędzili tej pseudo zimy do tej pory kupę szmalu a gdy trochę śniegu spadło nawet nie raczyli puścili choćby jednego pługa na drogę. Jak zaczęło topnieć to, co samochody rozjechały .... o matko, samochód jechał gdzie chciał!!! Rozwijałam chwilami zawrotną prędkość 50 km/h a i to na pewnych odcinkach było za prędko:mad: Taka jazda to przeżycie .... Najchętniej w ogóle bym się nie ruszała ale z Młodą do lekarza musiałam !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Takoż i u nas błoto j.w. Do tego mgłaaaaa, że krowy dusi ...

Jeż wczoraj wracał ze Szczecina i jakem mało strachliwa tak tym razem kontrolowałam czy jeszcze jedzie czy już w rowie siedzi jak ten twój passat Arctica.

 

Hiacynty podmarzły ( wylazły na jakie 8-10 cm cholery )... pewnie nic z nich nie będzie co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Cholerni drogowcy, zaoszczędzili tej pseudo zimy do tej pory kupę szmalu a gdy trochę śniegu spadło nawet nie raczyli puścili choćby jednego pługa na drogę....

wszyscy trąbią, że zimy nie będzie to pługi odkręcili i autostrady pojechali budować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego dobrego na 2014 rok!!!:rolleyes:
Wszelki duch ! Aka się znajdła :jawdrop: Już myślałam, że z kretesem z foruma przepadłaś.

 

Z pogodowych nowości : lodowisko mam, że nogi z dooopy powyłamywać można. Zamarzający deszcz wczoraj padał - prawie cały dzień. Na samochodzie skorupa ... do kotłowni w trepach śmigałam ... a się chyba na łyżwy przerzucę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...