Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jeżykowa chatka - komentarze


AgaJeżyk

Recommended Posts

:lol2:

 

szukam pozytywow mimo, ze zimy i zimna nie cierpie :D

pozytywy: wybija bakterie/wirusy (niepotrzebne skreslic), wybija robale, jest jasniej, mniejszy ruch na drodze, bo stare sztrucle nie chca odpalac:D, dzieci sie ciesza i narciarze pewnie tez, gile w nosie zamarzaja wiec chusteczki niepotrzebne, mozna zrobic kulig, mozna zrobic ognicho i duszonki, grzane wino i zrobic balange z rodzina/przyjaciolmi/sasiadami (niepotrzebne skreslic), mozna porzucac w siebie sniezkami i znowu poczuc sie o pare-nascie, dziesiat lat mlodziej, mozna pierdutnac sie w sniegu i orzelka zrobic (tylko ptrzebujemy wsparcia by ktos nasze kosci podniosl), i nawet slonce czasem zaswieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ale marudzicie, jest zima to musi byc zimno, przynajmniej robale troche wybije. od przyszlego piatku przyjdzie ocieplenie, mogloby jeszcze tylko sniegu dopadac co by calkiem milo bylo :)

pocieszajace, ze dzien sie wydluzyl

 

Tarcia, mądrość sama z ust Twoich spływa!!! :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcia ... chcesz mnie zabić chyba. Niech no tylko ktoś zrobi śnieżkę z tego co leży przed moim domem - to śmierć na miejscu ! :D

 

w zadnym razie, jakzebym mogla:no: toc napisalam by sniegu dopadalo :D u nas jest bialo tylko ten snieg sypki kleic sie nie chce:lol2:

 

Goowno prawda... :p

Zeszłoroczna zima był długa i mroźna a robali było od ciężkiej cholery...

Gdyby nie hard killer to by mnie zeżarły :rolleyes:

 

nie robali tylko komarow :D bo niestety na wiosne duze deszcze przyszly, a na polnocy i u DPS-i byla susza i komarow nie bylo ....ani robali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goowno prawda... :p

Zeszłoroczna zima był długa i mroźna a robali było od ciężkiej cholery...

Gdyby nie hard killer to by mnie zeżarły :rolleyes:

jak mają wyginąć jak wszyscy robią ubranka z włókniny albo jakieś

stroisze z iglastych gałęzi, robale niestety na leżakach wiosny nie

wyczekują, bo by zmarzły aż takie goopie nie som

 

Tarcia jeszcze ..... 32 lata i mnie dogonisz z niefajczeniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima to zima, w duszy z nią, teraz jest pięknie bo mam słoneczko, jak go nie ma pieknie nie jest. Nie lubię marznąć, ale czy ktoś mi każe z domu wychodzić częściej, niż to potrzebne???? Ale robali szlag nie trafia, po tym co Lesiu napisał jest jednak odrobina nadziei - niczego nie zdążyłam opatulić, więc może troche je przemrozi ...:lol2:

 

Moje kocice uprawiają gonitwy po całej górze, brzmi to jakby tabun koni tam przebiegał ... albo się tłuką, normalnie naparzają się jak na ringu!!! Tyrion robi chwilami za rozjemcę, szybko się wtedy godzą!

 

Skoro do robórek trzeba się zestarzeć, znaczy się smark jestm cały czas i to mi pasuje :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karteczkę sobie zrób z przedziałkiem na środku :p po jednej stronie minusy , po drugiej plusy wypisz i powtarzaj jak mantrę.... a najlepiej stań koło koleżanki z którą najwięcej paliłaś i powąchaj ją :rolleyes: dojdzie do Ciebie Twój smród ( bo tak samo pachniesz Ty jak palisz:rolleyes:) .....to od razu przejdzie Co ochota na dymki :rotfl: tylko nie pamiętam po jakim czasie człowiekowi wrażliwość na woń wraca....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...